Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakręcone ciężarówki ;)
Odpowiedz

Zakręcone ciężarówki ;)

Oceń ten wątek:
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się tu jako pierwsza i zapraszam wszystkie chętne dziewczyny z naszych wspólnych wątków staraniowych :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej juz jeste.
    Wlasnie chcialam sie podzielic jedna sprawa... mama zawsze powtarzala ze w ciazu z krzyzowym odcinkiem bede miala problem bo co? Bo Mam za bardzo do przodu wygiety... Napieprza od wczoraj.... Eh trzeba bedzie sposob znalezc.

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale teraz to mogą być takie pierwsze bóle, jak na @.....może nic się nie będzie działo? :)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zeszly tydzień bole kręgosłupa i juz minely:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to przed chwilka zaczely sie takie dziwne ...klucia w samej macicy:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej bedzie, bo lekarz juz mi to mowil... Pocieszenie to ze u mnie porody sa latwe w rodzinie :P
    Ale zobaczymy na @ mnie kregoslup nigdy nie boli. A dzis to w pracy ciezko bylo ale nic poczekamy zobaczymy mama masazystka jak ja to bede do niej jezdzic na zabiegi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha super:) mój to inżynier i zmajstrowal bobasa:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj bobas jest z GWALTU tez fajnie i pewnie urodzi sie na haju :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ja to chyba spadam bo zaraz G wroci to chyba trzeba swietowac :)

    Ten kalendarzyk z Belly jakos bardziej mi sie podoba niz te suwaczki

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś w kręgosłupie łamie, ale nie mam czasu nad tym mysleć nawet :P

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty masz dzieci to Tobie nie wolno a ja tylko kota wiec musze czyms zajac mysli :P

    Skierka lubi tę wiadomość

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjj, bo moje robione było z gilem do pasa i kaszlem nie z tej ziemii o.O :D

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ty masz dzieci to Tobie nie wolno a ja tylko kota wiec musze czyms zajac mysli :P


    hehehe.....a co nie wolno? :P

    WIem, wiem....koty mam nawet 2 ;)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli "wybrakowane" sa najlepsze :D

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Czyli "wybrakowane" sa najlepsze :D


    hahahaha....coś w tym jest :D Marcel mój robiony na antybiotyku i chłopak sprytny, że gowa mała :D

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to ja bede miala rybki... kurde u mnie zadnej Ryby nie ma w rodzinie. Ciekawe...

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie było koziorożców, ale jak synka urodziłam i charakter poznałam, to się nogą przeżegnałam :P

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koziorozec to moja mama i moj byly... specyficzne osoby... naprawde...

    Skierka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POTWIERDZAM. MAMA KOZIOROZEC - ciezka rzecz...

    Skierka lubi tę wiadomość

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak....pocieszajcie mnie dalej :P On ma dopiero 2 lata :O

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ