X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakręcone ciężarówki ;)
Odpowiedz

Zakręcone ciężarówki ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No trzymamy kciuki:)!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po badaniu ;D dzis szybko poszlo w 15 minut a ostatnio godzine.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja jaka byla ta Twoja beta druga?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    100,3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj kochany mąż wstal rano i przed wyjazdem do pracy kupił mi gorące croissanty w piekarni...zrobil z dżemikiem i maslem i podal do lozka. Zwymiotowalam oba. Tak mi przykro:P odrzuca mnie od słodkiego:( jak potem zrobil z szynka to byl przepyszny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja na slodkie tez nie mam ochoty. Ale ja mam tak przed okresem. A w jego trakcie to slone...

    I nic mnie nie boli od wczoraj ;p ale spac to mi sie mega chce....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mama mnie postraszyla ze moze nie powinnam farby klasc i jezdzic juz na rowerze do pracy... Jej jezdze od poczatku marca do pracy nie mam dalejo bo 3,5-4km... Noo nie wiem gdzies tam wyczytalam ze mozna jezdzic ale zeby sie nie przemeczac. Niby dzis ledwo dojechalam ale chyba bez przesady. Nie popadajmy w paranoje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A mama mnie postraszyla ze moze nie powinnam farby klasc i jezdzic juz na rowerze do pracy... Jej jezdze od poczatku marca do pracy nie mam dalejo bo 3,5-4km... Noo nie wiem gdzies tam wyczytalam ze mozna jezdzic ale zeby sie nie przemeczac. Niby dzis ledwo dojechalam ale chyba bez przesady. Nie popadajmy w paranoje...


    Mi lekarka mówiła, że w ciąży nie wolno jeździć na rowerze (oraz na rolkach, wrotkach,deskorolce i hulajnodze :)). Raz, że trzęsie bardzo a dwa, że jak się wywalisz to może być nieprzyjemnie. Gdzieś kiedyś widziałam filmik co przeżywa maleństwo gdy matka na rowerze jedzie. Nie było to miłe, coś jak jazda na rowerze po schodach :) Ja się właśnie wkurzyłam bo kupiłam rower i tydzień później wyszły mi dwie krechy, także zakup akurat mi się udał :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 11:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzis z baba w laboratorium gadalam mowiala ze nie ma przeciwskazan i na jakiej stronie czytalam wlasnie o tym rowerze (ale to z kilka miesiecy temu) to bylo powiedziane ze nie ma potrzeby zaprzestawac ale nie wolno na dlugie trasy jezdzic i nie przemeczac sie za duza przerzutka nie moze byc... Ja bym jeszcze przez 2/3 miesiace chciala jezdzic bo tramwaje i smrod w nich mnie dobija i wkurza... Wiec poki plamienia nie dostane to chyba bede jezdzic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tylko się nie przemęczaj i uważaj na drodze. Ja przed ciążą nie jeździłam na rowerze. Kupiłam go sobie bo planowałam kondycję poprawić, więc mnie nawet 5minut jazdy męczy cholernie :) Ja dzisiaj będę miała inny "trening" mąż dostał wypłatę, więc idziemy na większe zakupy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooooo noo a ja nie wytrzymalam i super sukienke akurat na zime na brzuszk znalazlam za 25zl... Chyba sobie ja kupie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na jakimś sklepie internetowym znalazłaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ciuchami uzywanymi ;p

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jazda na rowerze, rolkach etc. jest o tyle niebezpieczna, że w ciąży zmienia się środek ciężkości i bardzo łatwo o zaburzenia równowagi i przewrócenie się.

    Ja też byłam z tych 'nie dajmy się zwariować' i sobie planowałam, że w ciąży normalnie będę ćwiczyć jak dotychczas (bieganie, siłownia, rower, basen), a jak zaszłam w ciążę to się jednak w głowie zmienia.

    Zresztą mi gin powiedziała, żeby do 10 tygodnia sobie naprawdę wszystko odpuścić (a pytałam tylko o Nordic Walking). Później, jak nic mi nie będzie, to jak najbardziej poleca.

    Ja teraz chcę zacząć, tylko na razie ostatnio ciągle wracam późno z pracy i zanim obiad, mycie garów, sprzątanie, to już jest tak późno, że nie idziemy.

    I dokucza mi też senność, bo jak zjem, ogarnę, to już o 18-19 zamykają mi się oczy. Wczoraj spałam od 19:30 do 22, o 22 tylko siku, przebrać się i do spania dalej do 5 rano.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapodaj link, też sobie coś popatrzę :D

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przy odległości rzędu 3-4km spokojnie można iść spacerkiem, to jakieś 40 minut.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale srodek ciezkosci to juz po 1 trymestrze sie zmienia i o tym tez poczytalam troche... Mnie sie nie zmienilo na razie. Wole rower niz meczyc sie z durnymi ludzmi a czesto nie da sie wejsc do tramwaju wala lokciami i do tego jeszcze ten smrod.... Wez jezdzij tak np przy mdlosciach... Nie da sie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    A przy odległości rzędu 3-4km spokojnie można iść spacerkiem, to jakieś 40 minut.
    Jak chodze na 7 do pracy nie mam mowy. O ile wczesniej musialabym wstawac a na 7 mam problem.
    Zreszta te 3-4 km mam tylko jeszcze przez miesiac potem bede miala wiecej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 11:40

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri z tym rowerem, to jak ze wszystkim....szkoły są różne :P Jedni mówią, nie absolutnie itd, a drudzy,że dopiero w połowie ciąży warto odchodzić od jazdy na nim. Znam takie, co prawie na porodówkę rowerem pojechały :D Także nie schizuj, tylko rób jak czujesz. Zdrowa ciąża nie wymaga traktowania jak najcięższa choroba świata ;) Na wizycie pogadaj o tym z lekarzem.


    Witam się z Wami, ale ledwo dycham...mąż od nocy chory, więc ledwo żyję :/

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja bede jezdzic poki dam rade. ;) lubie to ;D i na pewno psychicznie bede sie lepiej czula niz w tramwaju ;D

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ