X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakręcone ciężarówki ;)
Odpowiedz

Zakręcone ciężarówki ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa to osoby bardzo uparte. Ktore nie ryzykuja wola cos 10 razy przemyslec a potem zrobic. A i. Czesto zaluja ze nie ryzykuja ;p do tego lubia pozadek czasem az za bardzo i niestety potrafia grac na emocjach i wymuszac to co chca emocjami.

    Picja lubi tę wiadomość

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm....to póki co w moim domu skorpiony górą nad koziorożcami ;)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No. Z tym ryzykiem to u moich koziorozcow odwrotnie wiec nie ma regu po y. Poza tym....helouuuuu czy ktos jeszcze wiezy w horoskopy:)?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej ja pracuje jako wrozka ;p noo i szczerze horoskopy nie ale numerologie sie u mnie sprawdza. Jestem taka jak wiekszosc Mart i strzelcow ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bliźniąt. Ale znam kilka calkiem nudnych bliźniaków i przez to nie wierze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. Musze wam powedziec ze moj G to sie siostrze juz pochwalil ;p moja mama to wie bo wiedziala juz rano jak siknelam (w koncu pielegniara) no i siostrze powiedzialam bo njlepsza przyjaciolka. Ale tak to G kazalam czekac minimum do terminu @ ale nie wytrzymal. Musial sie komus pochwalic ;)

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, ja jestem Rybka :D Rybki są fajne, tylko humorzaste :D

    Mi się nie do końca horoskop sprawdza, bo Ryby sa opisywane jako melancholijne, bujające w obłokach itd. a ja jestem twardo stąpająca po ziemi, mam mocny charakter, bliżej mi może do Barana? Bo jestem końcówka Rybek :D

    A z tym Koziorożcem to mnie nie pocieszyłyście! Bo zależnie jak Fasolka wyceluje, to będzie albo Koziorożcem albo Wodnikiem :D

    Z kolei mój mąż to Bliźnięta i nic się nie sprawdza, teraz czytam, że jest niestały w uczuciach, niedojrzały, wieczny Piotruś Pan, a to kompletnie nie on :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej wodnik. Zacisnij uda. Ma byc wodnik moj G jest wodnik i moja ukochana babcia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wodniki sa wspaniale i cudowne:) mój to wodnik:) ale jak juz warknie to aż kolana miękną:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to wlasnie moj G tez ;D a babcia ukochana ale w ryzach tez potrafila trzymac ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka kiedy Ty na pierwsza wizyte do gina lecisz?

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny chora :( Marcel też. Nie mam siły na nic...

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buuu jak to? Ale wiesz co ja mam rozwolnienie dzis... Nie wiem czy kwestia tego ze duzo wody wczoraj wypilam i przelecialo przeze mnie czy kwestia tego ze brzuch boli jak na @ a ja zawsze podczas okresu mam problem z jelitami... (do kibla biegam co chwila)

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj Nika zaczęła goraczkowac,wieczorem synek,a w nocy mnie połamało. Na szczęście nie mam gorączki,ale zdechła jestem :( Czekam aż mąż wróci z pracy,żeby choć chwile się położyć. A rozwolnienie zdarza się na początku ciąży. Często na przemian z zaparciami. Mam nadzieję, że u Ciebie to żadna zaraza kochana!

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak? Kurde nie wiedzialam bo ja tak mam wlasnie raz zaparcia ze czuje ze chce a nie moge a raz lece do lazienki zeby zdarzyc. To nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest... Glupie to.

    U was to ewidentnie jakis wirus...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 12:25

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci ze ciąża jako błogostan,to dość mocno przereklamowane ;)

    Liskova lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha. Ale jakbys mi nie powiedziala to w zyciu bym tego z ciaza nie wiazala.
    Choc wiem ze moja mam to nigdy nie miala zadnych dolegliwosci tylko z bratem jeszcze za nim testy jej zaczely pozytywnie wychodzic miala straszna wrazliwosc na zapachy i ja mdlilo... Ale to podobno 2 tygodnie trwalo i przeszlo

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Powiem Ci ze ciąża jako błogostan,to dość mocno przereklamowane ;)
    O dokłaaaadnie!

    Mówiłam wczoraj do męża, że chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, ale kurde, przez ciążę to nie wiem, czy się zdecyduję. To i tak kwestia do rozważenia za jakieś 4 lata, więc mam czas.

    Ale właśnie to samo mu powiedziałam, że tak się każdemu wydaje, że ciążą to taki ekstra czas, a wcale tak nie jest.

    Na dodatek ja generalnie znoszę ciążę bardzo dobrze, mam niedużo objawów, nie wymiotuję, mdłości to sporadycznie itd. Więc generalnie nic strasznego mi się nie dzieje. Ale jak sobie zsumuję to, co mi jest, to mnie to jakoś dobija czasem.

    Nie lubię po prostu tego, że jestem taka 'zdechła', że ciągle tylko bym spała (choć ostatnio się poprawia), nie mam na nic siły, a po przejściu kawałka mam zadyszkę.
    To samo jak dopadnie mnie już zgaga, czy mdłości, to nie mogę tego znieść.

    To chyba wynika z tego, że ja nie znoszę być chora, tzn. nie w pełni sprawna i jakoś mi to mocno przeszkadza.

    W każdym razie chodzi mi o to, że skoro ja tak reaguję na stan, gdzie naprawdę prawie nic mi nie dolega, to co by było, gdybym miała takie dolegliwości, jak niektóre? Że np. pół dnia wiszą nad kiblem i wymiotują etc..

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie martwi brak objawów, tylko kłucie i skórcze gdy wstanę (pomijam sutki nie do dotknięcia i ból z boku piersi). Dlatego ciagle leże albo siedzę i musiałam wziąć stażystke z urzędu:( ciekawe czy mi sklepu nie rozniesie:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2015, 13:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja daj spokoj ja tez nie mam objawow i cos czuje ze bede miala spokojna ciaze bezobjawowa ;D

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ