X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zakręcone ciężarówki ;)
Odpowiedz

Zakręcone ciężarówki ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    Ana ciekawie. Dominik super. Nie będę pisać, że Aleksander to jedno z najpiękniejszych imion świata, bo to oczywiste :) (ja mam Aleksandra, rozumiecie zatem :D)
    To zalezy gdzie będziemy żyć:( dzieci będą miały łatwiej z niemieckim imieniem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wybierz moze tak jak Skierka takie zeby po polsku i po niemiecku dobrze brzmialo. marta to tez z niemieckiego. Moja babcia zrobiala mamie awanture ze tak mi dala na imie;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ja zrobię ze m a z sie uparl na tą ane:) ja daje po dziadkach:) i mąż tez chce po dziadkach. Najwyżej będziemy sie bic...

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mówisz, że masz polskie nazwisko, dzieciom polskie też dacie? bo tak to i tak bedzie wszytko jedno. A wiesz, kiedyś się okaże, że życie rzuci Was w inny kąt świata i co wtedy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nazwisko mam dwuczłonowe. I musze edytować tamten wpis:) bo nie dokończyłam myśli:) zawsze chciałam mię polskie imię dla dziecka bo bylam pewna ze będę miała polaka za męża:) a trafil sie ...zza Odry:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz dwuczłonowe bo panieńskie i po mężu? Czy tylko po mężu?
    To idźcie na kompromis, jak np bedzie laseczka to niemieckie, a jak przystojniak to polskie, albo na odwrót :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawpierdzielałam się sernika i żałuję :D Ale było pycha :D To w sumie nie żałuję :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    Nawpierdzielałam się sernika i żałuję :D Ale było pycha :D To w sumie nie żałuję :P
    widzisz ja to samo z chipsami zrobilam :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    A masz dwuczłonowe bo panieńskie i po mężu? Czy tylko po mężu?
    To idźcie na kompromis, jak np bedzie laseczka to niemieckie, a jak przystojniak to polskie, albo na odwrót :)
    Abo niech nada pierwsze polskie a drugie niemieckie albo na odwrot.

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja, a dziecko będzie miało jakie nazwisko?
    Ja też mam podwójne nazwisko :) Ale dzieci będą mieć po mężu :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    widzisz ja to samo z chipsami zrobilam :P

    No, ja to wyglądam, jak w co najmniej w 20tc, masakra, taki bebzun mam po tych ciastach (no ja normalnie mam bebzun, jak w ciąży, ale teraz to już przesada :)) Swoją drogą gdybym miała płaski brzuch to może malutkie wybrzuszenie byłoby widać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem okrąglutka wszędzie ale brzuch mam plaski od zawsze i kolezanki mi zawsze zazdrościly

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawi mnie to właśnie, czy będzie u Ciebie szybciej widać czy nie, ja to wyglądam bo mam okrągły brzuszek, więc sobie pewnie poczekam :)

    Któraś myślała z Was nad robieniem zdjęć tydzień po tygodniu, albo dzień po dniu i zrobienia z tego filmiku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie ;D zaczelam w sobotę i tak będę robić bo mnie zawsze się to podobało :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale akurat teraz do poniedziałku mialam z jelitami problem wiec mam wiekszy brzuszek niz normalnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będziesz się nam musiała pochwalić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    A masz dwuczłonowe bo panieńskie i po mężu? Czy tylko po mężu?
    To idźcie na kompromis, jak np bedzie laseczka to niemieckie, a jak przystojniak to polskie, albo na odwrót :)
    Dzidziuś męża:) ja mam swoje i męża:) zobaczymy:) na pewno dam Wam znac:) a teraz juz mowie dobranoc:):):)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    To będziesz się nam musiała pochwalić :)
    Ale to jak zacznie byc widac roznice ;D a mysle ze to jeszcze troche minie ;D1

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Dzidziuś męża:) ja mam swoje i męża:) zobaczymy:) na pewno dam Wam znac:) a teraz juz mowie dobranoc:):):)

    Dobranoc, śpij dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale to jak zacznie byc widac roznice ;D a mysle ze to jeszcze troche minie ;D1


    E tam, nam się możesz chwalić dzień w dzień :P to jak już będzie cokolwiek widać, pewnie tak coś koło 14tc (a może wcześniej, w moim śnie miałaś piękny okrągły brzuszek :P) to nam pokaż :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2015, 21:23

‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ