X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Bardzo późna owulacja...
Odpowiedz

Bardzo późna owulacja...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justysia 88 wrote:
    Dziewczyny jeżeli będzie test pozytywny owulacyjny to kiedy zaczynacie się przytulać po otrzymaniu dwóch kreseczek

    od razu działajcie :)

  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, kilka dni wcześniej bolał mnie jajnik czułam się pełna. Śluz tak jak przy płodnych czyli ślizgo no i temperatura zwykle mam bardzo niska a tu podwyższona nie wiem co będzie obecnie czekam na spóźniony okres ale chyba idzie mi na słonia dziś 34 dzień

  • Monalisar Autorytet
    Postów: 1313 2305

    Wysłany: 5 lutego 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dlaczego nie skorzystacie z testów owulacyjnych? Uważam ze są bardziej pomocne, sama korzystam i raczej ich wyniki pokrywają się z tym co na USG widziała ginekolog( pęcherzyki owulacyjne)

    atdchdgexzsa3c7x.png

    AMH 1,11-grudzien 2018
    AMH 0,67-pazdziernik 2019
    Mutacja MTHFR heterozygota
    04.2019 ciąża naturalna-poronienie 7 tc.
    10.2019 ciąża naturalna
    21.11.2019 bije serduszko ♥️
    04.07.2020 Pola jest już z Nami 3480 g 52 cm
  • asiula1990 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 5 lutego 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Korzystałam :-) ale po 56 dniach @
    Okazuje się ze mam nieregularne miesiączki i dostałam duphaston.
    Teraz zagadka kiedy mam owulacje bo testy clearblue w tamtym miesiącu wskazały 26 dc wiec w tym wybieram się na monitoring.
    Macie jakieś informacje o monitoringu? Podzielcie się :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ!
    Czy ktoś doświadczony może zerknąć na mój wykres? jak myślicie czy dobrze wyznaczyło owu?

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ