Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Blade paski na teście owulacyjnym.
Odpowiedz

Blade paski na teście owulacyjnym.

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mam nadzieje ze bd serduszkowanie. :( martwie się ze nie wykorzystam szansy. Niestety pracuje od 5 :( o 4 rano wstaje..wiec nie zawsze mam siłę wieczorami

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Basha Autorytet
    Postów: 252 179

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda87 planowałam mierzyć temperaturę, ale ciężko mi mierzyć o tej samej godzinie. Normalnie wstaje o 7, ale często budzi mnie kot między 4, a 7 i wtedy nie wiem co robić. Czy iść spać i zmierzyć o 7, czy mierzyć jak się przebudzę np. o 5

    Znalazłam taką informację:
    Sporadyczne wstawanie w nocy nie ma wpływu na temperaturę po przebudzeniu, pod warunkiem, że kobieta przespała około sześciu godzin i nie wstawała na dłużej przynajmniej godzinę przed zmierzeniem temperatury. Jednak najważniejsza jest systematyczność i nie powinno się rezygnować z mierzenia temperatury także po krótszym śnie, gdyż wcale nie musi ona być wówczas zakłócona.

    Wiecie czy to prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2016, 22:40

    f2w3ugpjqs7gupgd.png
  • Nuteczka91 Autorytet
    Postów: 710 225

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś mierzyłam temp. Ale przez pol cyklu:-) nie pracuje więc rzadko wstaje o tej samej godzinie:-) w tym cyklu jedyna wiara dla mnie to ten monitoring:-)

    Natalia, lat 26, starania od ślubu ( 24.08.2013)
    Insulinooporność i niedoczynność tarczycy
    08.02.2017 Nasza Zuzia przyszła na świat:-*
  • Nuteczka91 Autorytet
    Postów: 710 225

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z Was może mnie uświadomić ile trwa pękanie pęcherzyka? Chodzi mi o to jak np na moim przykladzie - w poniedziałek 14 DC przy wielkości 18,75mm, przy widocznym śladzie płynu przy USG doktorka stwierdziła że chyba pęka... I tak jak pisałam Wam że o 12.50 miałam pozytywny test owu( badanie było o 11.30), a na drugi dzień już negatywny (blada kreseczka testowa? Powiedziała również że do piątku na pewno Peknie. Ale czy możliwe jest że jak do południa w poniedziałek
    Zaczynał pękać, to do końca dnia zdążył całkiem pęknąc? I co się dzieje oo tym jak pęknie. Co forum to inne teorie:-)

    Natalia, lat 26, starania od ślubu ( 24.08.2013)
    Insulinooporność i niedoczynność tarczycy
    08.02.2017 Nasza Zuzia przyszła na świat:-*
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie pomogę :( jeszcze 5 h i zrobię test.zobaczymy jaka dzisiaj bd.sluz ciągnący wiec mam nadzieje ze będzie mocna krecha

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Nuteczka91 Autorytet
    Postów: 710 225

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo tego jak tylko możesz to przytulanki i nogi w goree:-)

    Natalia, lat 26, starania od ślubu ( 24.08.2013)
    Insulinooporność i niedoczynność tarczycy
    08.02.2017 Nasza Zuzia przyszła na świat:-*
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj ależ oczywiście :) o ile mąż nie będzie zdechły po pracy :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyszedł niebieski z allegro w 19 dc. Lol jednak działają

    channah lubi tę wiadomość

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • Nuteczka91 Autorytet
    Postów: 710 225

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Channah poświęcenie z obu stron:-) ja zawsze mojemu mowie - , wiatropylna to ja nie jestem ' :-)

    Natalia, lat 26, starania od ślubu ( 24.08.2013)
    Insulinooporność i niedoczynność tarczycy
    08.02.2017 Nasza Zuzia przyszła na świat:-*
  • Nuteczka91 Autorytet
    Postów: 710 225

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    received_m_mid_1461841583872_8a1a2ca53c40272d32_0_jpeg_300x300_q85.jpg


    A to moje. 14, 15, 16 dc

    Natalia, lat 26, starania od ślubu ( 24.08.2013)
    Insulinooporność i niedoczynność tarczycy
    08.02.2017 Nasza Zuzia przyszła na świat:-*
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam 3 h przed Czasem :) nie wytrzymałam :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Nuteczka91 Autorytet
    Postów: 710 225

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co i co?

    Natalia, lat 26, starania od ślubu ( 24.08.2013)
    Insulinooporność i niedoczynność tarczycy
    08.02.2017 Nasza Zuzia przyszła na świat:-*
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz wstawię fotkę.usypialam małego i musze jakoś wyjść z pokoju by się nie obudził :) hehe

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Nuteczka91 Autorytet
    Postów: 710 225

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to juz masz jedno dzieciątko? Szczęściara:-)

    Natalia, lat 26, starania od ślubu ( 24.08.2013)
    Insulinooporność i niedoczynność tarczycy
    08.02.2017 Nasza Zuzia przyszła na świat:-*
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam 2 :D
    DSC_0005_JPG_300x300_q85.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2016, 14:34

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Nuteczka91 Autorytet
    Postów: 710 225

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farciara:-)

    Natalia, lat 26, starania od ślubu ( 24.08.2013)
    Insulinooporność i niedoczynność tarczycy
    08.02.2017 Nasza Zuzia przyszła na świat:-*
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak.mam ogromne szczescie,ze ich mam.chociaz czasami dają tak w kosc ze mam ochote wyjsc i nie wracac :)hehe

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Nuteczka91 Autorytet
    Postów: 710 225

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to od dziś przytulanki:-)

    Natalia, lat 26, starania od ślubu ( 24.08.2013)
    Insulinooporność i niedoczynność tarczycy
    08.02.2017 Nasza Zuzia przyszła na świat:-*
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczka91 wrote:
    received_m_mid_1461841583872_8a1a2ca53c40272d32_0_jpeg_300x300_q85.jpg


    A to moje. 14, 15, 16 dc
    cały czas zastanawiam sie nad Twoimi testami.robilas wszystkie o tej samej porze ?

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Nuteczka91 Autorytet
    Postów: 710 225

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12:50, 12:00, 12:50
    A czemu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2016, 16:31

    Natalia, lat 26, starania od ślubu ( 24.08.2013)
    Insulinooporność i niedoczynność tarczycy
    08.02.2017 Nasza Zuzia przyszła na świat:-*
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ