X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brak owulacji...
Odpowiedz

Brak owulacji...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PCOS nie można zdiagnozować na podstawie jednego obrazu USG.Zrób na początek 3 podstawowe badania: prolaktyna TSH progesteron a po wynikach zobaczysz co jeszcze...

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH mam w normie, progesteron też, miałam epizody z prolaktyną zbijaną dostinexem...

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Nastii89 Koleżanka
    Postów: 40 25

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi również testy owulacyjne pokazują dwie krechy, temp podwyższona, a pęcherzyka nie ma, od nowego cyklu robię testy na hormony w 3dc oraz monitoring owulacji, ile można się starać, lekarze w końcu od tego są żeby nam pomóc :)

    oeua9jcgf7a9opjx.png
    w57vgov397ifvo41.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastii89 to mnie podlamalas. Od czego to zależy czy jest pęcherzyk czy go nie ma? :-(

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od hormonow? Od ich zgrania z jajnikami?

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam temperaturę podwyższoną testy ovu dodatnie bóle jajnik,ów a owulacji nie było.. teraz jestem w tracie robienia FSH i LH a wcześniej prolaktyna i TSH zapisany DUPHASTON a co potem się zobaczy...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ