X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Cienkie endometrium
Odpowiedz

Cienkie endometrium

Oceń ten wątek:
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 21 lutego 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Ja poroniłam samoistnie, nawet nie było pęchęrzyka tylko lekarz mówił że przy 3 pęcherzykach tak się zdarza że jest później. Endometrium miałam bardzo grube beta skakała No i ostatecznie zaczęła spadać u mnie był bardzo wczesny etap według OM 6tc3dni ale już od początku podejrzewał że jest coś nie tak i od samego początku leki na podtrzymanie i straszył pozamaciczną ale wiem że musiał powiedzieć. Też czasami mam takie myśli że widocznie tak musialo być że poroniłam żeby dziecko zdrowe było że już nigdy mamą nie zostanę, może to głupie ale po tym poronieniu taki mam tok myślenia choć z drugiej strony wiem i lekarz mi też to powiedział że napewno jeden z jajowodów jest drożny, plemniki zadziałały więc u nas nie można powiedzieć o niepłodności , twierdzi że mogę mieć jakąś bakterie skoro reszte badań mam w normie. No i niby następnym razem powinno pójść gładko bo macica jest przygotowana. Chciała bym żeby następnym razem już się udało bez komplikacji czego I Tobie życzę z całego serca 💪✊️🙂
    Jeśli to twoja pierwsza stracona ciąża,to są wielkie szanse że od razu się uda teraz. I też straszono mnie pozamaciczną więc rozumiem cię. U mnie też wszystkie kończą się, że nigdy nie widziałam zarodka.. Ale to już wiem czemu i będziemy obstawieni lekami 🙏 teraz jak wszystko po sprawdzasz to wyjdzie wszystko 😊 no i najważniejsze, że zachodzimy w ciążę! a te badania wymazy i posiewy to w jakim laboratorium badasz? Ja dopiero szukam i będę jutro dzwonić.. Ogólnie nie wiem jakie trzeba mieć wymogi do tych badań.. W internecie poczytać może najlepiej..

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 21 lutego 2022, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Jeśli to twoja pierwsza stracona ciąża,to są wielkie szanse że od razu się uda teraz. I też straszono mnie pozamaciczną więc rozumiem cię. U mnie też wszystkie kończą się, że nigdy nie widziałam zarodka.. Ale to już wiem czemu i będziemy obstawieni lekami 🙏 teraz jak wszystko po sprawdzasz to wyjdzie wszystko 😊 no i najważniejsze, że zachodzimy w ciążę! a te badania wymazy i posiewy to w jakim laboratorium badasz? Ja dopiero szukam i będę jutro dzwonić.. Ogólnie nie wiem jakie trzeba mieć wymogi do tych badań.. W internecie poczytać może najlepiej..

    Tak to 1 ciąża i jeszcze stracona, lekarz też mowi że powinno pójść gładko ale chce żebym te badania porobiła żeby ewentualnie wiedzieć jak ma reagować i wszystko dobrze się skończyło. Ogólnie mówił że 30% ciąż teraz tak kończy 😭 oby Was teraz obstawił i żeby w końcu było dobrze bo zwariować można. To prawda że najważniejsze że zachodzimy czyli jestem płodne więc jeden problem mniej. Ja te badania będę robiła u siebie w klinice więc specjalnie jadę do Poznania a oni mają Synevo laboratorium , wyniki klinika wysyła mailowo jeżeli wyrazi się zgodę to mega wygodne bo jakbym miała specjalnie 60 km po wyniki jechać to z czasem różnie. Czytałam że 24 h nie można współżyć a 48h nie można stosować leków dopochwowych ale zastanawiam się czy nie dopytać o to docenta.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Tak to 1 ciąża i jeszcze stracona, lekarz też mowi że powinno pójść gładko ale chce żebym te badania porobiła żeby ewentualnie wiedzieć jak ma reagować i wszystko dobrze się skończyło. Ogólnie mówił że 30% ciąż teraz tak kończy 😭 oby Was teraz obstawił i żeby w końcu było dobrze bo zwariować można. To prawda że najważniejsze że zachodzimy czyli jestem płodne więc jeden problem mniej. Ja te badania będę robiła u siebie w klinice więc specjalnie jadę do Poznania a oni mają Synevo laboratorium , wyniki klinika wysyła mailowo jeżeli wyrazi się zgodę to mega wygodne bo jakbym miała specjalnie 60 km po wyniki jechać to z czasem różnie. Czytałam że 24 h nie można współżyć a 48h nie można stosować leków dopochwowych ale zastanawiam się czy nie dopytać o to docenta.[/QUOT
    Trzymam kciuki aby tak było, aby poszło gładko! 😊 Oj bardzo teraz duzo kobiet ma Poronienia 😔
    Tyle znajomych nie może mieć dzieci.. Przeraza mnie to..

    Oo dobrze ze mailowo wyniki, tak najwygodniej. Bez sensu jechać tyle km. 🙄

    Ja musze pomyśleć gdzie zrobić te badania.
    A ty umawiasz się na nie? I tam na miejscu ci pobiorą? Wiesz ile kosztują?

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 22 lutego 2022, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No masakra coraz więcej kobiet teraz ma poronienia wiec nie wiem o co tu chodzi może o to że w wszystkim jest chemia? Kiedyś tego nie hylo nasze mamy i babcie nie miały tego problemu.

    Ja już jestem umówiona od końca stycznia na 28 lutego bo lekarz mi kazał 6 tyg od poronienia je zrobić , u mnie w klinice wymazy pobiera położna, dokładnie nie wiem ale przygotowałam się na tysiąc i zaczęły liczyć że kolo 800 zł ale to przed podwyżkami było a teraz nie wiem. Ja dopytałam odrazu docenta na wizycie gdzie to zrobię powiedział że u nas w klinice więc nie muszę szukać, a tam u Ciebie tego nie zrobią?

    Lili❤️ lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 22 lutego 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    No masakra coraz więcej kobiet teraz ma poronienia wiec nie wiem o co tu chodzi może o to że w wszystkim jest chemia? Kiedyś tego nie hylo nasze mamy i babcie nie miały tego problemu.

    Ja już jestem umówiona od końca stycznia na 28 lutego bo lekarz mi kazał 6 tyg od poronienia je zrobić , u mnie w klinice wymazy pobiera położna, dokładnie nie wiem ale przygotowałam się na tysiąc i zaczęły liczyć że kolo 800 zł ale to przed podwyżkami było a teraz nie wiem. Ja dopytałam odrazu docenta na wizycie gdzie to zrobię powiedział że u nas w klinice więc nie muszę szukać, a tam u Ciebie tego nie zrobią?
    Moja mama ma nas piątkę, siostry po dwójce dzieci... Ogólnie w rodzinie też są dzieci. No cos nie taj, że tyle poronień jest...

    Kurczę 800 zł to dużo. Ja myślałam że ok 500 zł 🤔 jutro się dowiem. Ginekolog mówi, że może mi pobrać i zaniosę do laboratorium, ale też to jest ta aby w szybkim czasie było oddane do badań...kliniki dużo sobie życzą za badania niestety

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 22 lutego 2022, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Moja mama ma nas piątkę, siostry po dwójce dzieci... Ogólnie w rodzinie też są dzieci. No cos nie taj, że tyle poronień jest...

    Kurczę 800 zł to dużo. Ja myślałam że ok 500 zł 🤔 jutro się dowiem. Ginekolog mówi, że może mi pobrać i zaniosę do laboratorium, ale też to jest ta aby w szybkim czasie było oddane do badań...kliniki dużo sobie życzą za badania niestety

    No ja akurat mam tylko brata a on ma 2 dzieci, mąż ma siostrę ma 1 dziecko. Nie chcę skłamać dokladnie ile bo wszystkiego mi nie policzyły dokladnie tak tylko na oko mi powiedziały. No ja po 6 tyg od poronienia miałam zrobić u nas w klinice położna pobiera żeby dodatkowo już nie płacić za wizytę lekarzowi. Daj znać jak Tobie obliczą. Prawda jest taka że oni ogólnie sobie dużo życzą za wszystko, choć moja klinika nie jest najdroższą są jeszcze drozsze że za wizytę na dzień dobry 400 zł 🤦🏼‍♀️

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    No ja akurat mam tylko brata a on ma 2 dzieci, mąż ma siostrę ma 1 dziecko. Nie chcę skłamać dokladnie ile bo wszystkiego mi nie policzyły dokladnie tak tylko na oko mi powiedziały. No ja po 6 tyg od poronienia miałam zrobić u nas w klinice położna pobiera żeby dodatkowo już nie płacić za wizytę lekarzowi. Daj znać jak Tobie obliczą. Prawda jest taka że oni ogólnie sobie dużo życzą za wszystko, choć moja klinika nie jest najdroższą są jeszcze drozsze że za wizytę na dzień dobry 400 zł 🤦🏼‍♀️

    A to od razu poszliście do kliniki niepłodności tak? Czy ktoś was pokierował?i jaka to klinika?
    No rozumiem, w przybliżeniu kwota. Kurcze ciekawe jak ja to u mnie zrobię. Bo wszędzie mam do większych miast ponad 100 km.. A już wolnego z pracy nie chciałabym brać 😬 jutro podzwonię z rana.
    Oj kliniki ciągną dużo kasy. Ja mam za sobą ivf nie udane... Bo lekarze mówili, że najlepiej ivf. Okazało się, że mamy starać się naturalnie.. Bo z tą translokacja można mieć dzieci.. Tamci lekarze źle kierowali. Ponad 20 tys złotych traciliśmy... Ale wiemy przynajmniej, że zdrowe są zarodki. Jeszcze zostały nam przebadane dwa.. Zobaczymy jak się potoczy życie.

    Dam ci znac ile będzie kosztować. Oby nie dużo 🙈


  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek a ile macie lat z partnerem?
    Ja mam w grudniu 25 lat w tym roku, mój mąż ma 27

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    A to od razu poszliście do kliniki niepłodności tak? Czy ktoś was pokierował?i jaka to klinika?
    No rozumiem, w przybliżeniu kwota. Kurcze ciekawe jak ja to u mnie zrobię. Bo wszędzie mam do większych miast ponad 100 km.. A już wolnego z pracy nie chciałabym brać 😬 jutro podzwonię z rana.
    Oj kliniki ciągną dużo kasy. Ja mam za sobą ivf nie udane... Bo lekarze mówili, że najlepiej ivf. Okazało się, że mamy starać się naturalnie.. Bo z tą translokacja można mieć dzieci.. Tamci lekarze źle kierowali. Ponad 20 tys złotych traciliśmy... Ale wiemy przynajmniej, że zdrowe są zarodki. Jeszcze zostały nam przebadane dwa.. Zobaczymy jak się potoczy życie.

    Dam ci znac ile będzie kosztować. Oby nie dużo 🙈

    Tak poszliśmy do kliniki niepłodności po nie całym roku starań, lekarza mam z polecenia. To prywatna klinika w Poznaniu. Coś o tym wiem bo u mnie w mieście nie ma takich lekarzy I też muszę dojeżdżać. My próbowaliśmy w zasadzie naturalnie z zastrzykiem na pęknięcie tylko, jeden cykl stymulowany i się udało ale nie na długo.

    Teraz jak wrócimy do starań też chyba będę stymulowana tak mówił docent.

    To nie dość że tyle kasy poszło to jeszcze nie udane. Mój lekarz na razie mówił o stymulacjach No ale ze zaszłam to wiem że aż tak źle nie jest tylko nie wiadomo dlaczego nie mogę utrzymać.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Patisonek a ile macie lat z partnerem?
    Ja mam w grudniu 25 lat w tym roku, mój mąż ma 27

    Ja w wrześniu 32 lata skończę a mąż 33 lata w czerwcu także pierwszej młodości już nie jesteśmy 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 22:39

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Tak poszliśmy do kliniki niepłodności po nie całym roku starań, lekarza mam z polecenia. To prywatna klinika w Poznaniu. Coś o tym wiem bo u mnie w mieście nie ma takich lekarzy I też muszę dojeżdżać. My próbowaliśmy w zasadzie naturalnie z zastrzykiem na pęknięcie tylko, jeden cykl stymulowany i się udało ale nie na długo.

    Teraz jak wrócimy do starań też chyba będę stymulowana tak mówił docent.

    To nie dość że tyle kasy poszło to jeszcze nie udane. Mój lekarz na razie mówił o stymulacjach No ale ze zaszłam to wiem że aż tak źle nie jest tylko nie wiadomo dlaczego nie mogę utrzymać.

    Przyczyn może być wiele. Trombofilie zbadaj koniecznie. Może potrzeba ci heparyny i acard. To teraz każda kobieta ma po poronieniach. Krzywe glukoza i Insulina zbadaj bo te badania gdy są złe to osłabiają komórki jajowe.

    A klinika o jakiej nazwie?

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Ja w wrześniu 32 lata skończę a mąż 33 lata w czerwcu także pierwszej młodości już nie jesteśmy 😂😂

    Młodzi jesteście! 😊 Jeszcze wszystko przed wami 😊

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 23 lutego 2022, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Przyczyn może być wiele. Trombofilie zbadaj koniecznie. Może potrzeba ci heparyny i acard. To teraz każda kobieta ma po poronieniach. Krzywe glukoza i Insulina zbadaj bo te badania gdy są złe to osłabiają komórki jajowe.

    A klinika o jakiej nazwie?

    Ja mam cukrzycę, leczę się. Insulinę mam w normie. Trombofilia chyba jest w badaniach na zespół antyfosfolipidowy prawda? Klinika MedicaNow

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 23 lutego 2022, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Młodzi jesteście! 😊 Jeszcze wszystko przed wami 😊

    Młoda już byłam,, piękna już byłam, teraz mogę być już tylko bogata 😂😂😂😂

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 23 lutego 2022, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Ja mam cukrzycę, leczę się. Insulinę mam w normie. Trombofilia chyba jest w badaniach na zespół antyfosfolipidowy prawda? Klinika MedicaNow

    Aa fakt pisałaś 🙈 mylą mi się osoby
    Oj ja osobno te badania robiłam. Więc chyba zależy od pakietu..
    Wiesz jak nazywają się te badania Chlamydia? Ale jaka pełna nazwa tego badania? Bo dzwoniłam do laboratorium i oni mówią że jest kilka 🥴 napisze do lekarza i się dowiem..

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 23 lutego 2022, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Młoda już byłam,, piękna już byłam, teraz mogę być już tylko bogata 😂😂😂😂
    Haha dokładnie tak! 🤣

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 23 lutego 2022, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Aa fakt pisałaś 🙈 mylą mi się osoby
    Oj ja osobno te badania robiłam. Więc chyba zależy od pakietu..
    Wiesz jak nazywają się te badania Chlamydia? Ale jaka pełna nazwa tego badania? Bo dzwoniłam do laboratorium i oni mówią że jest kilka 🥴 napisze do lekarza i się dowiem..

    Kurcze nie wiem bo mi pisał tylko ze mam zrobić badania na chlamydie,mycoplasme I uroplasme i mówiły w klinice że pełen pakiet mam do zrobienia cokolwiek to znaczy bo czytałam ze jest kilka rodzai na chlamydie wiec nie pomogę.Byś musiała podpytać lekarza. Na tą chwilę robie to co docent mi wypisał nie będę cudować z jakimiś dodatkowymi. A ile zapłacisz wiesz coś?

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3625 1860

    Wysłany: 23 lutego 2022, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Haha dokładnie tak! 🤣


    Przydało by się podreperować budżet tyle kasy idzie na te badania, wizyty i leki że szkoda słów

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    histeroskopia -polipowate endo ❌️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 23 lutego 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Kurcze nie wiem bo mi pisał tylko ze mam zrobić badania na chlamydie,mycoplasme I uroplasme i mówiły w klinice że pełen pakiet mam do zrobienia cokolwiek to znaczy bo czytałam ze jest kilka rodzai na chlamydie wiec nie pomogę.Byś musiała podpytać lekarza. Na tą chwilę robie to co docent mi wypisał nie będę cudować z jakimiś dodatkowymi. A ile zapłacisz wiesz coś?
    No właśnie nie wiem jeszcze ile place, bo nie wiedziałam jakie konkretnie badania mają być 🤔
    No pewnie drób tak jak Ci docent mówi..
    Jutro mam nadzieję, że się wszystkiego wkoncu dowiem

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 23 lutego 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Przydało by się podreperować budżet tyle kasy idzie na te badania, wizyty i leki że szkoda słów
    No to witam w klubie.. Od kąd staramy się o dziecko wydaliśmy fortunę... Ciagle badania.. A immunolog to już wgl kasa idzie jak woda.. Prawie 7 tys wydaliśmy i jeszcze wydamy..

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ