X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Dziewczyny jak odczuwacie owulacje?
Odpowiedz

Dziewczyny jak odczuwacie owulacje?

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:
    Zwykle mnie pobolewa i mam częste wizyty w toalecie na dłuższe posiedzenia.
    Znak charakterystyczny - masa śluzu, ilości takie, że nie idzie przegapić :D

    Ja niestety ze sluzem mialam zawsze problem, dopiero soki ze swiezych owocow do owulacji i picie duzej ilosci wody z niskim ph i zalewa mnie plodnym przez kilka dni przed owu...normalnie nie mialam takiego typowego rozciagliwego sluzu nigdy. Probowalam wiesiolek i siemie lniane w roznej postaci i nic nie dalo takiego efektu jak woda z ph 6.0-6.2

    Fasia lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ból w dole brzucha bolą oby dwa jajniki razem z pachwiną i szyjką macicy ledwo wtedy chodzę czasem nie mogę usiąść uczucie jakby ktoś wbijał mi szpilkę czasem jest tak cały dzień czasem dosłownie pół godz i przechodzi na drugi dzień lekko jakby poświt raz w prawym raz w lewym jajniku i przeważnie jestem po owulacji już:) teraz się okaże czy znowu moje bóle okazały się trafne bo czekam na wyznaczenie owulki :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:01

    weronika86, Cassie lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam bardziej takie bolesne wzdecie calego brzucha, gazy :) pikajace jajniki, przy siusi czuje nabrzmiale jajniki i zauwazylam rowniez ze przetluszczaj mi sie strasznie wlosy od 3 dni przed do owulacji ( moglabym myc klika razy dziennie) i wraca to podczas miesiaczki.

    Unlike lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i bol glowy wieczorem :*

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to weronika86. Moja włosy normalnie myje co 2-3 dni, przed miesiączką przy codziennym myciu, wieczorem wyglądają jakbym na nie wylała wiadro tłuszczu XD

    weronika86 lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi 4-5 lat temu jak miałam owulacje to z bólu kładłam się na kilka minut na podłodze i widziałam gwiazdy, koleżanki powiedziały, że to owulka, bo już do lekarza byłam umówiona. Przed ślubem lekarka na usg stwierdziła tzw bliznę poowulacyjną na jajniku i nie kazała się martwić wiekiem, tylko działać. Kiedyś też miałam tyle śluzu, że nosiłam wkładki, bo aż ciekło, teraz tak mało, że coś chyba w diecie zmienię, kupiłam concevit plus, no zobaczymy.
    Potwierdzam, że w trakcie owu lubię na siebie patrzeć, kłuje mnie w dole.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz po bólach jak opisałam wcześniej no i wyznaczyło owulke ale nie wiem czy prawidlowo

    weronika86 lubi tę wiadomość

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez pragne czuc owulacje tak jak kiedys :(
    Narazie niestety mimo leczenia mam dlugie cykle i zero bolu owulacyjnego

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike tez tego nienawidze, bo czuje sie jakbym sie nie myla wogola, taka brudna...masakra.

    dojrzala ja tez sie zastanawiam nad zakupem tego zelu, jak sie nie uda w tym cyklu to kupie od nastepnego. jakie wrazenia po uzywaniu? lepszy seksik : :)

    Malutka widzialam u ciebie, pieknie potrafisz wyczuc owulacje, tylko pozazdroscic :)

    Anitko ja nigdy nie czulam boli owulacyjnych, wogole nie czulam ani jajnikow ani piersi...na szczescie zmienilo sie to po soi, ktora dziala jak clo...dodam ze clo u mnie nie podzialalo, a soja jest delikatniejsza. Wiele dziewczyn twierdzi, ze jak byly mlodsze to czuly owulacje zawsze i mocno...czyli powinnysmy rodzic duzo wczesniej, ale niestety spoleczenstwo potepia wczesne ciaze...jak zaszlam w ciaze w wieku 16 lat to musialam z moim wyjechac do innego miasta bo ludzie plauchami wytykali! a jakby nie ta wczesna ciaza to teraz bym wogole dzieci nie miala, jestem nadal z tym samym partnerem...nasze babcie rodzily w wieku 12/16 lat i nie mialy problemow z plodnoscia.

    malutka1989571, Unlike lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to prawda Weroniczko..ja znow nie znalam swojej milosci jeszcze jak mialam normalna owulacje wiec i tak mi sie nie przydala ....chodzmoze jakbysmy sie zdecydowali na dziecko wczesniej taqk z 5 lat temu to moze by jeszcze nie bylo problemu kto wie.
    Gdzie ta soje mozna kupic i jak ten specyfik sie dokladnie nazywa moze sproboje ta soje uzywac od nastepnego cyklu..

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to musza byc czyste izoflawony sojowe, w jakim kraju mieszkasz? moge podeslac ci kilka linkow.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w Polsce :)

  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 może i ładnie trafiam z owulką ale jak widac efektów nie ma bo fasolki brak... co do żelu ja miałam pre seed ale jak narazie nie zadziałał wystarczy dosłownie groszek do środka a jest wilgotno moim zdaniem za no i mój mąż też tak stwierdził było za ślisko i nie aż tak przyjemnie ile nas tyle opini więc każda ma inne zdanie na ten temat:) mąż ma 2 stycznia urodzinki tak bym chciała zrobić mu prezent:) pewnie znowu nic z tego

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka1989571 wrote:
    weronika86 może i ładnie trafiam z owulką ale jak widac efektów nie ma bo fasolki brak... co do żelu ja miałam pre seed ale jak narazie nie zadziałał wystarczy dosłownie groszek do środka a jest wilgotno moim zdaniem za no i mój mąż też tak stwierdził było za ślisko i nie aż tak przyjemnie ile nas tyle opini więc każda ma inne zdanie na ten temat:) mąż ma 2 stycznia urodzinki tak bym chciała zrobić mu prezent:) pewnie znowu nic z tego

    Nie poddawaj sie, choc lepiej sie fajnie rozczarowac pozytywnym testem niz sie napalac..ja niestety sie zawsze napalam :) ja dopiero w tym cyklu mam jakies ilosci rozciagliwego sluzu, a zawsze susza, wiec i plemiory nie maja jak przetrwac...musze sprawdzic, nie zaszkodzi :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 26 grudnia 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przez 4 do 5 dni boli pod brzusze w tym dwa ostatnie dni tak kłuje i boli że czasami zgina mnie w pół nawet jak za przeproszeniem chce bąka puścić czuje napięcie potem odpuszcza

    weronika86 lubi tę wiadomość

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • anita Przyjaciółka
    Postów: 109 28

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaga to bardzo dobrze ja modle sie aby to poklowanie owulacyjne jajnika wrocilo do mnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Unlike tez tego nienawidze, bo czuje sie jakbym sie nie myla wogola, taka brudna...masakra.

    dojrzala ja tez sie zastanawiam nad zakupem tego zelu, jak sie nie uda w tym cyklu to kupie od nastepnego. jakie wrazenia po uzywaniu? lepszy seksik : :)

    Malutka widzialam u ciebie, pieknie potrafisz wyczuc owulacje, tylko pozazdroscic :)

    Anitko ja nigdy nie czulam boli owulacyjnych, wogole nie czulam ani jajnikow ani piersi...na szczescie zmienilo sie to po soi, ktora dziala jak clo...dodam ze clo u mnie nie podzialalo, a soja jest delikatniejsza. Wiele dziewczyn twierdzi, ze jak byly mlodsze to czuly owulacje zawsze i mocno...czyli powinnysmy rodzic duzo wczesniej, ale niestety spoleczenstwo potepia wczesne ciaze...jak zaszlam w ciaze w wieku 16 lat to musialam z moim wyjechac do innego miasta bo ludzie plauchami wytykali! a jakby nie ta wczesna ciaza to teraz bym wogole dzieci nie miala, jestem nadal z tym samym partnerem...nasze babcie rodzily w wieku 12/16 lat i nie mialy problemow z plodnoscia.

    tak, lepszy sex, jest też preparat tylko do przyjemności i chyba go zakupię, bo tańszy i można wyciskać wg uznania, dziwna sprawa, po serduszkowaniu niewiele ze mnie wypłynęło, po drugim numerku (mniej nasionek) nic...może odwodniona byłam?

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi wlasnie zawsze wyplywa :9 raz nie wyplynelo i mam 11 letniego synka :)

    MarllenG lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli podbrzusze, zawsze z prawej strony. Ból utrzymuje się przez kilka godzin, czasem ból jest bardzo silny, taki, że nie mogę sie wyprostować.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ