X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Dziewczyny jak odczuwacie owulacje?
Odpowiedz

Dziewczyny jak odczuwacie owulacje?

Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie dziewczyny, od czego zależy ilość śluzu w danym cyklu.
    W poprzednim cyklu miałam naprawdę sporo śluzu, a w tym praktycznie nic, a brałam teraz wiesiołek i piłam siemię. Czym może być spowodowana taka zmiana ?

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja nie mam pojęcia....ja po CLO prawie w ogóle nie mam śluzu....tylko żel mnie ratował....
    czasem podobno tak się dzieje że nie ma śluzu.....

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Moje objawy ovu to kłucie w jajniku, raz w lewym, w nast. cyklu w prawym, obolałe piersi i ogólne rozdrażnienie, ale to zapewne spowodowane bólami :) aaa i oczywiście śluz w większej ilości i rozciągliwy.
    Właśnie oczekuję na te objawy! :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś jakoś też boli po prawej stronie mam nadzieje, że to jajnik :)
    Chodź czuję się jak by miała @ przyjść .

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • kasia_czarna Autorytet
    Postów: 544 376

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja dziewczyny... moja owulacja chyba znowu sie minie z moim kochanym... takie pytanko do was jesli moje dni plodne zaczynaja sie 21 a koncza 31 to jest mozliwe ze 31 moze sie udac???

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Maracuja nie mam pojęcia....ja po CLO prawie w ogóle nie mam śluzu....tylko żel mnie ratował....
    czasem podobno tak się dzieje że nie ma śluzu.....


    ehhh robotka my to mamy naprawdę trudne życie.
    Tak sobie ostatnio pomyślałam, że to życie jest jednak niesprawiedliwe. Nie dość, że my kobiety rodzimy dzieci, a faceci właściwie odczuwają jedynie przyjemność przy poczynaniu, to jeszcze w kwestii badań mężczyzna ma ułatwione zadanie. Z tego co powiedział mi lekarz, jeśli u mężczyzny badanie nasienia wyjdzie dobrze to znaczy, że u niego wszystko jest ok, a my??!! masa badań hormonalnych, drożność jajowodów, wrogość śluzu i inne... Gdzie ta sprawiedliwość..

    Maracuja
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marakuja …prawda, ze badan u nas kobietek wiecej…trudy ciazy, porodu…ale mezczyzna nigdy nie poczuje kapniecia pod sercem malej nozki, malych lapek obejmujacych piers przy karmieniu, czy przytulenia sie z ufnaoscia do mamy w kiedy cos boli czy sni sie zly senek…; mezczyzna nigdy nie doswiadczy milosci, tej szczegolnej tyko pomiedzy mamusia a dzieckiem..tej wiezi nic nie moze zastapic…ta milosc jest bardzo bardzo wyjatkowa…
    wiec moge sobie pojsc na badania, dac sie pokloc jeszcze raz przy pobieraniu krwi czy wycierpiec przy porodze…

    ;-)

    pozdrawiam Was wszystkie kochane dziewczyny ;)

    WARTO BYC MAMA ;)




    ps.sorry ze pisze bez polskich znakow ;(

    Misty87, MarllenG, weronika86, sponge, małaMyszka lubią tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delia, ślicznie to ujęłaś! Chyba lepiej się nie da ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to prawda i ja też uważam, że noszenie dziecka pod własnym sercem to największy skarb i cud jakiego możemy doświadczyć, ale to nie zmienia faktu, że również chciałabym żeby jedno badanie u kobiety załatwiało sprawę i decydowało o tym czy jest ok czy nie.

    MarllenG, weronika86 lubią tę wiadomość

    Maracuja
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 milo,ze Ci sie podoba...to czysta prawda;)
    Marakuja tez ma racje...tylko powiedzcie mi co w zyciu jest proste? ;)
    nic ;)


    a jak tam Wasze oczekiwanie na owulacje? testowanie?
    ja mam duze grube dwie kreski na ovu tescie ;) oby tylko moj nie wrocil za pozno z pracy no i był we wlasciwym humorze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2014, 16:09

    weronika86 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już sama nie wiem co Mnie boli , jajniki, macica bądź co innego, bóle jak na @ ..
    Tylko, że jeszcze za wcześnie żeby przyszła ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2014, 11:37

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delia wrote:
    Misty87 milo,ze Ci sie podoba...to czysta prawda;)
    Marakuja tez ma racje...tylko powiedzcie mi co w zyciu jest proste? ;)
    nic


    kiedyś myślałam, że spłodzenie dziecka, ale los mi utarł nos. Nawet często słyszę, jak ludzie mówią " nie sztuką jest zrobić dziecko"(chociaż b. nie lubię tego określenia) i nawet nie wiedzą jak bardzo się mylą..

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    właśnie dziewczyny, od czego zależy ilość śluzu w danym cyklu.
    W poprzednim cyklu miałam naprawdę sporo śluzu, a w tym praktycznie nic, a brałam teraz wiesiołek i piłam siemię. Czym może być spowodowana taka zmiana ?

    Maracuja spowodowane jest to piciem nie wytarczajacej ilosci wody. Pij od 1dc do owulacji 2l czystej wody a zobaczysz poprawe ( oczywiscie oprocz innyc napojow chodzi mi o czysta wode). Samo siemie czy wieiolek nic nie dadza skoro organizm jest odwodniony a niestety dla organizmu sfera reprodukcyjna jest odcinana jako pierwsza gdy brakuje jakiegos waznego skladnika. ja tez po siemieniu nie mialam sluzu wiecej a jak z polecenia meza zaczelam pic duzo wody to sluzu duzo :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_czarna wrote:
    Heja dziewczyny... moja owulacja chyba znowu sie minie z moim kochanym... takie pytanko do was jesli moje dni plodne zaczynaja sie 21 a koncza 31 to jest mozliwe ze 31 moze sie udac???

    zalezy kiedy bedzie skok temperatury, na podstawie sluzu ciezko okrelic.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Maracuja spowodowane jest to piciem nie wytarczajacej ilosci wody. Pij od 1dc do owulacji 2l czystej wody a zobaczysz poprawe ( oczywiscie oprocz innyc napojow chodzi mi o czysta wode). Samo siemie czy wieiolek nic nie dadza skoro organizm jest odwodniony a niestety dla organizmu sfera reprodukcyjna jest odcinana jako pierwsza gdy brakuje jakiegos waznego skladnika. ja tez po siemieniu nie mialam sluzu wiecej a jak z polecenia meza zaczelam pic duzo wody to sluzu duzo :)

    weronika86 dziękuję, spróbuję. Rzeczywiście za dużo płynów nie`wypijam w ostatnim czasie:)

    Lena87, weronika86 lubią tę wiadomość

    Maracuja
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 26 września 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 7 dc i już odczuwam lekkie pobolewanie z lewej strony. Ostatnie lata odczuwałam ból raz z lewej raz z prawej strony. Od grudnia 2013 r. zauważyłam, że "działa" mi tylko lewy jajnik. Mogłabym jajeczko wyczuć z dokładnością do 1 cm w jajowodzie. Kiedy pęka ból jest nie do opisania. Chodzę zgięta w pół, ale mimo tego działam z mężusiem. Kiedyś byłam na kontroli u mojej gin., a ona z uśmiechem na twarzy poinformowała mnie, że jestem w trakcie owulacji, na co ja odp., że doskonale wiem, gdzie akurat znajduję się moje jajeczko. Czasami już po owu odczuwam nieśmiałe działanie prawego jajnika, ale to chyba tylko moja wyobraźnia. Ból zazwyczaj trwa parę godzin. Ostatnio w trakcie owu było <3 i od razu ból ustąpił. Wydawałoby się, że nasienie czyni cuda... może w końcu będzie cud nad cudami...

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podczas owulacji odczuwam ból w podbrzuszu, takie dziwne skurcze i pulsowanie jajników, trwa to ok godzinki.. pozatym ból głowy i kremowy sluz ;)

  • Hollywood Rose Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 27 września 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 10:19

    w57vrjjgxfn4as1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Ja podczas owulacji odczuwam ból w podbrzuszu, takie dziwne skurcze i pulsowanie jajników, trwa to ok godzinki.. pozatym ból głowy i kremowy sluz ;)

    No to mnie pocieszyłaś, bo mam podobne objawy od 3 dni :-)

    Ból w podbrzuszu, trochę jak na okres, ból głowy, więcej śluzu, ale kremowego i do tego większa ochota na seks (zaobserwowana przez 2 ostatnie cykle).

  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 20 października 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czuje jajniki ale najczesciej lewy tak bardzo delikatni I wlasciwie nawet nie wime czy to na owu ;) nawet nie bardzo mozna nazwac to bolem raczej takie cmienie ,ze czuje ze jest tam ten jajnik a nie takie calkowite nic ,dziwne okreslenie ale tak czuje hehe.kiedys czulam je bardzo ,teraz no coz ,chociaz w tym cyklu (pierwszym z dongiem ) pierwszy raz od nie wiem kiedy juz czulam ,ze jest bol niesamowity jak wracalam do dom wysiadlam z samochodu I do domu dojsc nie moglam az bol promieniowal az do nogi I bol brzucha 30 min I ustaplo .

    <3
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ