X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Dziewczyny jak odczuwacie owulacje?
Odpowiedz

Dziewczyny jak odczuwacie owulacje?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie pojawił mi się przeźroczysty, rozciągliwy śluz... nie wiem czy powinnam się cieszyć, bo skoku temperatury jeszcze brak, ale nie potrafię inaczej. No i ból w dole brzucha mam nadal, ale teraz jakby bardziej w jajnikach... co ciekawe, obu.

    Głupie pytanie, czy Wam też bólom w dole brzucha towarzyszą gazy? Bo ja mam kolejny raz takie wrażenie jakby jakaś kulka mi się z powietrza właśnie zadomowiła... i teraz jak o tym myślę, to może ja to niepotrzebnie odbierałam za powietrze, a to było jajeczko? Tym bardziej, że czasem miałam takie kłucie po jednej stronie promieniujące aż do uda i mega silne np. jak siadałam. Czasem myślałam, że to może jajnik, ale nic nie było, znaczy żadnych innych oznak owu ani potem 2 kresek, więc w końcu doszłam do wniosku, że to tylko gazy mi się zablokowały w kiszkach.

    Jak to jest u Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam bóle owulacyjne, tak mnie bolą jajniki że aż mnie skręca... do tego dużo białego śluzu. Dziś 15 dc. wieczorem wizyta u gina i monitoring :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znać co wyjdzie Ci po tej wizycie... znaczy czy to możliwe, że biały śluz też jest płodny, bo ja do tej pory miewałam głownie biały i dużo, a nie ten rozciągliwy i przejrzysty... więc sama nie wiem jak z tym powinno być. Mi ginekolog raz powiedziała, że może ja akurat mam taki śluz płodny i tyle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica właśnie mam dziś zamiar go zapytać o śluz, bo jeszcze nigdy nie miałam przezroczystego rozciagliwego... mam nadzieje, że będzie dobrze :)

  • Joanna86 Ekspertka
    Postów: 142 293

    Wysłany: 21 października 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odczuwam na kilka dni przed owulacją delikatne kłucie w podbrzuszu (nie jest to ból, ale raczej takie odczucie, ze "coś tam się dzieje" :D) oraz przezroczysty i rozciagliwy śluz. Dodatkowo codziennie mierzę temperaturę - przed owulacją mam ok. 36.3, po owulacji skacze do 36.64 i stąd wiem że owulacja była :)

    Starania od 06.2016.
    11.2019 IUI ❌
    01.2020 IUI ❌
    IVF 1: ❄️❄️
    FET 10.2021 bHcg 0, FET 11.2021 bHcg 0
    IVF 2: ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    FET 03.2022:
    9 dpt bHcg 35; 12 dpt bHcg 8.70
    FET 25.05.2022
    5dpt ⏸️
    8dpt beta 157.66, prog 18.70
    9dpt beta 321.60
    11dpt beta 655.88, prog 24.30
    13dpt beta 1429.94
    29dpt jest ❤️🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Chica właśnie mam dziś zamiar go zapytać o śluz, bo jeszcze nigdy nie miałam przezroczystego rozciagliwego... mam nadzieje, że będzie dobrze :)

    I jak tam po wizycie? Opowiadaj :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala po wizycie kiepsko, bylam przekonana, że wczoraj byla owulka bo bolało mnie jak zwykle podbrzusze, ale na usg owulki ani śladu nie bylo i już nie będzie, śluzu plodnego też brak. . Przepisał mi clostibegyt ,ale jestem średnio na niego nastawiona bo już kiedyś go miałam 5 cykli pod rząd i chyba tylko w 2 była owu. No ale spróbować nie zaszkodzi.. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie dobrze :-( Już myślałam, że dowiesz się czegoś pozytywnego :-/

    Ja za to miałam wczoraj płodny (przynajmniej to mi wygląda na płodny ;-) http://zapodaj.net/dcaaf72a91c86.jpg.html ) i dzisiaj rano też trochę... Temperatura odrobinę podskoczyła...
    Ale testy wyglądają tak:
    http://zapodaj.net/ac0dbb961b6ef.jpg.html
    Ten na dole jest z dzisiaj, ale nie wiem czy to można traktować za pozytywny czy raczej jeszcze nie :-(

    Ktoś, coś?

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 16:11

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też mam takie wrażenie... bo się robi wyraźniejszy z każdym dniem... ah ta nadzieja :-))) Też mam wrażenie, że to już tuż tuż :-)

    Swoją drogą, bo widziałam w innym wątku, ale nie było na niego odpowiedzi... jest jakiś sens robić testy owu częściej niż raz dziennie? Bo mi się wydaje, że nie ma... tym bardziej, że te np. koło 10 mi wychodziły pozytywne, a wieczorem już nie...

  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 22 października 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 16:11

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mi się wydaje, że częściej jest bez sensu. No i z tym kolorem to niby dobrze, bo będę wiedzieć na co patrzeć... a z drugiej strony, wolałabym, żeby już było po owu i żebym mogła odliczać dni do kolejnego, ważniejszego testu ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chyba coś ruszyło. Temperatura troche podskoczyła, test wyszedł ewidentnie pozytywny (link w notatkach do wykresu) i w dodatku jajniki bolą mnie od południa tak, źe wysiadam. Byłam akurat u gin i powiedziała, źe to może być owulacja! Czekam na ranek, źeby znów zmierzyć tempke, ale juź zaczynam się cieszyć, że tym razem sie uda, pierwszy cykl mnie tak bolą jajniki, tylko dziwne, bo oba na raz. Jak bedą bliźniaki to bedzie niezły szok ;-)))

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ