X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Dziewczyny jak odczuwacie owulacje?
Odpowiedz

Dziewczyny jak odczuwacie owulacje?

Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj -19dc po raz pierwszy wychwycilam u siebie chyba plamienie okoloowulacyjne...jestem zdziwiona...tyle miesiecy obserwacji i dopiero teraz to zaobserwowalam...jakbym sprawdzila szyjke o normlenej porze zto za nic w swiecie bym tego nie zauwazyla. Utrzymalo sie przez 10min taki sluz zabarwiony jak kawa z mlekiem.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi wyskoczył pryszcz i zabił nadzieję... nie mam złudzeń @ się szykuje

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dojrzała wrote:
    a mi wyskoczył pryszcz i zabił nadzieję... nie mam złudzeń @ się szykuje

    Dojrzala nie poddawaj sie, nie kazdy cykl jest taki sam...ja czasami mam a czasmi nie mam...zreszta pryszcz to nie test :) hahah

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jedynie czuję kłucie jajników i bóle podbrzusza. Czasem znajduję śluz na papierze i chyba tyle :)

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • Bluraja Koleżanka
    Postów: 39 12

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie odczuwałam ,ale w tym miesiącu coś się zmieniło nie wiem czy to to . Miałam plamienie i od tego czasu boli mnie jajnik :( Myślałam ,że to ból owulacyjny ,ale 5 dni to chyba długo . Ból czasem kłujący i silny, a czasem tępy taki promieniujący na całe podbrzusze . Testy owulacyjne niby wydawały mi się pozytywne ale może się pomyliłam i owulacja jeszcze przede mną ?? Sama nie wiem .

    weronika86 lubi tę wiadomość

    xnw4vkcb6o569j47.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie bole Bluraja wystepuja nawet od 6 dni przed owulacja...wg mnie to bardzo dobry znak ze jajeczko rosnie :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Bluraja Koleżanka
    Postów: 39 12

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam taką nadzieję tylko ten pozytywny test owu ?? Albo może ja go źle zinterpretowałam ? Nadal nie odpuszczamy z serduszkowaniem :) Chodź dziś już bój mniejszy tylko plecy mnie na dole bolą .

    xnw4vkcb6o569j47.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:01

  • kocia_melodia Debiutantka
    Postów: 11 12

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja o dziwo zawsze odczuwam kiedy ovulka następuje. Bóle podbrzusza, bóle krzyża. Tylko w obecnym cyklu cisza... aż dziwne ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    1525244_10201040549605362_472368689_n.jpg
  • Malgoo Koleżanka
    Postów: 37 32

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ooczuwam bole jajnikow i podbrzusza no i sluz jest zupelnie inny ale czasmai mam go wiecej a innym razem mniej.... nie wiem od czego to zalezy. a te bole to tez nie w kazdym cyklu sa takie wyrazne.

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie wiem czy owulacja wystapi bo jej nie wykrywa. Fakt trochę źle temp mierzyłam.. Ogólnie zaczelam o tego cyklu. Ale objawy owulacji mam takie jak co miesiąc w tym samym naogół okresie, objawia sie to podobie jak u Was bóle lekkie mam ale pod koniec takie dziwne uczucie jak by mi cos w środku pękało dzis od rana tak mam..

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie wiem czy owulacja wystapi bo jej nie wykrywa. Fakt trochę źle temp mierzyłam.. Ogólnie zaczelam o tego cyklu. Ale objawy owulacji mam takie jak co miesiąc w tym samym naogół okresie, objawia sie to podobie jak u Was bóle lekkie mam ale pod koniec takie dziwne uczucie jak by mi cos w środku pękało dzis od rana tak mam..

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gajka: dopiero zaczynasz, daj sobie miesiąc/dwa na obserwacje, dopiero wtedy będziesz spokojnie ją wyznaczać :) Mierz regularnie temperaturę cały cykl (poza dniami krwawienia), obserwuj śluz, możesz kupić testy owulacyjne :)
    Na pewno niedługo się uda. Ja np. bólem się niestety sugerować nie mogę, bo po monitoringu i testach okazało się, że boli mnie jak rośnie nie pęka, więc owulkę miałam już po bólu.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny,
    u mnie wszystkie lata do pierwszej ciąży wogole nie czulam zadnej owulacji.
    A dopiero jak dostalam @ podczas karmienia...no i potem w normalnych juz cyklach z miesiaca na miesiac moje owulki stawaly sie bardziej bolace.

    Teraz tak jest nieprzyjemnie ze nawet na serduszkowanie nie mam ochoty..;(
    dziwne?

    Biore na bol czysty paracetamol...
    bo czytalam ze jak starasz sie o dzidzie to apapu i aspiriny nie można...

    weronika86 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, są jakieś wytyczne co można brać, jakie tabletki na bóle.. ja nie biorę kiedyś brałam nawet na mały ból brzucha teraz od 4 miesięcy nie biorę nic.. cierpię w bólach (przy @) ale nie przeszkadza mi to bo liczę i mam nadzieję że to się niebawem poszczęści w czym innym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike tak właśnie postanowiłam że ten cykl był taki bardziej doświadczalny a od następnego zacznę bardziej szczegółowo prowadzić obserwację ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja miewam niewielkie bóle przy owulce i np. teraz cały dzień pobolewał mnie brzuszek ale tak bardzo delikatnie a na sam wieczór poczułam dwuminutowe kłucie jajnika i wszystko przeszło... oby to owulka była w poblirzu, będziemy działać z M może coś wyczarujemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Dołączam do grona tych które nie odczuwają nic podczas owulacji ..
    Zresztą pytanie nachodzi takie czy w ogóle Ona teraz występuje i czy te pęcherzyki pękają .. :( ..

  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jutro ide pierwszy raz na monitoring...zobaczymy jak tam jajeczka ;)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Delia trzymam kciuki!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ