X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Interpretacja wykresu. Owu była czy nie
Odpowiedz

Interpretacja wykresu. Owu była czy nie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 26 lutego 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu zaznaczyło 20 :)))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zaznaczyło tak jak mówiłaś 21:)) oby jutro znowu nie przesunęło:)))

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 27 lutego 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa ale ja juz nie mam płodnego Sluzu jak widzisz?
    To nie ma znaczenia? I wiecej minęło niż 36h od testów ovu?

    I dalej mogą bzy plodne?:)

    qq87j44jhto0od0f.png


  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 28 lutego 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Vanessa ale ja juz nie mam płodnego Sluzu jak widzisz?
    To nie ma znaczenia? I wiecej minęło niż 36h od testów ovu?

    I dalej mogą bzy plodne?:)
    Kochana z tym śluzem jest tak że może jajeczkowanie być wtedy jak już śluzu nie ma to kwestia indywidualna. Ja interpretuje cykl wg. NPR i tak wychodzi że MAKSYMALNIE do wtedy są płodne dni ale mogą sie skończyć np dzień wcześniej. Npr wyznacza maksymalny czas płodności żeby nie przeoczyć żadnego dnia i nie wpaść jak się nie chce. Jajeczkowanie zazwyczaj występuje od 3 dni przed do 3 dni po szczycie śluzu. A temp. może wzrosnąć od 3 dni przed do 3 dni po owulce.
    A co do testów ovu to powinno sie robić do pierwszego pozytywnego bo potem chyba już nie są wiarygodne bo może być tak że pik LH rośnie jest wykryty przez test dochodzi do jajeczkowania a LH np. u kogoś spada bardzo powoli i testy nadal wychodzą pozytywne a po owulce już dawno. Tak słyszałam...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 2 marca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Kochana z tym śluzem jest tak że może jajeczkowanie być wtedy jak już śluzu nie ma to kwestia indywidualna. Ja interpretuje cykl wg. NPR i tak wychodzi że MAKSYMALNIE do wtedy są płodne dni ale mogą sie skończyć np dzień wcześniej. Npr wyznacza maksymalny czas płodności żeby nie przeoczyć żadnego dnia i nie wpaść jak się nie chce. Jajeczkowanie zazwyczaj występuje od 3 dni przed do 3 dni po szczycie śluzu. A temp. może wzrosnąć od 3 dni przed do 3 dni po owulce.
    A co do testów ovu to powinno sie robić do pierwszego pozytywnego bo potem chyba już nie są wiarygodne bo może być tak że pik LH rośnie jest wykryty przez test dochodzi do jajeczkowania a LH np. u kogoś spada bardzo powoli i testy nadal wychodzą pozytywne a po owulce już dawno. Tak słyszałam...
    Dziękuje Ci za wyjaśnienia i życzę miłej niedzieli:))

    qq87j44jhto0od0f.png


1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ