X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak to jest z tym śluzem
Odpowiedz

Jak to jest z tym śluzem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spòjrzcie na mój wykres powiedzcie mi proszę czy mogę się jeszcze spodziewać owulacji skoro nie obserwuję u siebie już śluzu płodnego a temperatura mimo to też jeszcze nie skoczyła i nie wiem co o tym myśleć. Czy mimo braku śluzu może być owu?bòl owulacyjny też już miałam dwa dni temu. Może pęcherzyk znowu nie pękł bo mam pcos

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że nie badasz szyjki, patrząc na wykres to ciężko mi stwierdzić czy będzie, jeśli masz rozciągliwy śluz i w dodatku miałaś ból owulacyjny to mogę powiedzieć że owulacja była w tym dniu co skończył ci się śluz o najlepszej jakości czyli 14 dc tak mi się wydaje, wiele się naczytałam i piszą że śluz jest bardzo ważny, ja z kolei mam dziwny teraz cykl bo nie miałam śluzu rozciągliwego a temperatura mi skoczyła,

    f2268d9099aa3696015e99c178d9d826.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 14:18


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie ... Mój sluz od paru dni jest rozciągliwy tylko wczorajszy dzień czyli 16 dzien cyklu był kremowo grudkowaty a dzisiaj znów mega pełno śluzu jak jajo kurze ... 15,16 dzien cyklu miałam bardzo bolący myślałam , że mi rozerwie jajniki i pochwe ... i jak mam to interpretować ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura jest najwazniejsza. Widocznie Ci moze nie pekł pecherzyk Agnieszka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm może faktycznie nie pękł chociaż gdzieś kiedyś czytałam że owulacja może nastąpić nawet na 3 dzień licząc od szczytu objawu śluzu ale czy to faktycznie możliwe to sama nie wiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami sluz jest tylko przy szyjce i jak chcesz zobaczyc jaki masz to np wieczorem codziennie o tej samej porze ale nie po siku tylko przed mozna sie podetrzec lekko papierem toaletowym i zobaczyc jaki sluz na papierze lub tez po prostu wlozyc sobie palucha i pogmerac. U niektorych kobiet sluz tylko po gmeraniu wychodzi -jak u mnie :D

    agniesja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba faktycznie będę musiała dokładniej badać śluz. W zasadzie to jest to mój pierwszy miesiąc kiedy płodny śluz wogóle się pojawił. Wcześniej 2 miesiące po antykoncepcji go nie było.

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 19 września 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka, juz Ci to chyba gdzieś poradziła, ale napisze jeszcze raz dla pewności, weź Ty pij ziółka - założymy taki klub zielarek, ale on chyba jest już tu na forum, nie? I będziemy piły razem, bo ja już mam swoje na Płodność i pije teraz fazę pierwszą. Dobre są i szybko przyszły, tylko trochę moczopędne skubańce...

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 3 października 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie kisieńka - tez tak byślę - załóżmy klub Baby&MamaMed! będzie śmiesznie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie w tym cyklu zaczęłam pić, ale mieszankę nr 3 ojca Sroki. Zobaczymy jak tym razem będzie to wyglądało. Jestem pełna nadziei także po wynikach hormonów, bo stosunek LH/FSH bardzo się poprawił. Jeszcze tylko czeka mnie usg i mam nadzieję, że torbieli nie będzie, bo nie chcę wracać do tabletek anty:(

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 7 października 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszaka - na pewno sie ułoży. Tylko wiesz z ziołami to trzeba regularnie i najlepiej kilka razy dziennie - zależy ile tam piszą u Ciebie, ale też nie trzeba sie spodziewać szybkich efektów, chociaż ja po baby i mama med - tych moich ziołach na ciążę, to sie az nie spodziewałam, bo chyba ze trzy tygodnie dopiero piję i już mi np łatwiej obserwować śluz, ale to chyba zasługa tych egzotycznych ziół - no sroka takich nie ma - tam tylko lokalne polskie z naszej ziemi, a te egzotyczne mają silniejsze własciwości

    Baś lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję regularnie, pod tym względem jestem bardzo zdeterminowana i zdescyplinowana. Mówisz, że Twoje zioła silniejsze. Mam nadzieję, że Tobie też pomogą. Ja też zauważyłam, że śluz się poprawił. Każde zioła pewnie w jakimś stopniu pomagają. Jedni muszą poczekać na efekty dłużej, a inni zauważają pierwsze zmiany bardzo szybko. Najważniejsze, żeby efektem ostatecznym była ciąża:)

    Kisieńka, Baś lubią tę wiadomość

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 9 października 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaH - zgadzam się
    a o swoich baby mama wolę myśleć ze są z turbodoładowaniem i wszytko pójdzie na tym dobrym poślizgu co mi go dają :)

    Baś lubi tę wiadomość

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 11 października 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie Regularne Cykle z turbo doładowaniem - podoba mi się i teraz mam dodatkowy zapał na <3 dziś wieczorem :D

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 13 października 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na <3 to lepiej Relaks i Przyjemność wypić - z tego co zauważyłam :D, także kisieńka - świeżo upieczona rada dla ciebie ;P

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 13 października 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zauważyłam, że niektóre z was do owulacji biorą olejek z wiesiołka... powiecie coś więcej? Jaki, Jak, Kiedy, Ile

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2014, 23:32

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 14 października 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie miałam brać, ale gdzies wyczytała, ze to jednak ściema i lepiej vitex- czyli niepokalanek i damiana i pochrzyn i one razem dają bardzo dobre efekty - lepsze niz wiesiołek, ale od wiesiołka można zacząć i jak nie pomoże to potem taką mieszanke wypróbować jak ja z baby mama med

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 16 października 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się teraz oprócz naszych ziół na Femibion przerzuciłam - zobaczymy co to będzie

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 26 października 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dobrze odpocząc - baś polecam - teraz wszystko na pewno pójdzie jak po masle :)

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 26 października 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie ciągle czekam

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ