X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak to jest z tym śluzem
Odpowiedz

Jak to jest z tym śluzem

Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyś miała rację ja juz po owulacji teraz czekam na testowanie :-(:-*

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za testuj dopiero jak @ nie przyjdzie.

    ❤❤
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki mam zamiar,ale już tracę nadzieje :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:48

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. Ja zawsze miałam mały "problem" ze śluzem, więc nie wiem szczerze mówiąc, czy mi ten śluz zanikł jeszcze bardziej czy jest tak jak było..

    ❤❤
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od ok 2lat podczas dni plodnych mam malo sluzu niestety siemie lniane nie pomoglo.
    a po owu zawsze mialam kremowy sluz a zaraz przed @ mialam wodnisty czasem rozciagliwy bardziej niz w dni plodne. A od 2cs nie mam sluzu w ogole po owu susza straszna nie wiem dlaczego

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zonaboba mam nadzieję, że już niedługo i się Wam uda. Sama poczytałam dziś na internecie o żelu wspomagającym zajście w ciąże.. żel Conceive Plus, tak się nazywa. Poczytałam o tym same plusy ale ile jest w tym prawdy to nie wiem. Dziewczyny opisywały tutaj na ovufriend, że niektórym pomógł zajść w ciążę, więc sama nie wiem.

    zonaboba lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, możecie pomóc mi lajkując moje pytanie do eksperta? Bo już dość długo się z tym męczę a nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie. z góry dziękuję wam wszystkim <3
    Oto link:
    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/brak-sluzu-czym-sie-wspomagac,5847.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2015, 12:54

    ❤❤
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia dziekuje bardzo i wzajemnie :) ja tez o tym zelu slyszalam ale powiem prawde ze nie mylalam o nim a moze czas jet go sobie zafundowac :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś byłam w aptece i koszt troszkę jest duży 60zł..(wieksza tubka) jest też mniejsza na 3 razy (30zł).. hmm.. Ja byłam dziś u endokrynologa.. Dał mi Euthyrox N88. bo TSH miałam 3.28). Mówi, że mam schudnąć. Dał mi skierowanie do Poradni Endokrynologiczno-Ginekologicznej z PCOS i niepłodnością. W poniedziałek zadzwonię i umówię się na wizytę.. :(

    ❤❤
  • Renii Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja teżbiorę Euthyrox, tyle że 75.. Staramy się już pół roku i nic. Dodatkowo pije Inofolic i biorę wit d. Taki zestaw dostałam od endokrynologa. Mam też podejrzenie PCOS i gin przepisał mi luteinę..

    Felicity a robiłaś wszystkie badania? bo euthyrox raczej nie spowoduje zaniku śluzu. Tylko, jeśli masz problemy z tarczycą to samo wystarczy żeby śluzu było mało lub wcale. Mam dokładnie tak samo..

    Myszusia ja mam 7,41 a po ostatnim badaniu spadło do 4,99. U ciebie nie jest tak źle. Ale faktycznie lepiej przy staraniach mieć w okolicach1.

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renii na początku moje TSH miało 8.55 (rok temu). I ładnie dało się ustabilizować do 1 coś. Teraz dawka była troszkę za mała więc teraz zwiększyli mi dawkę.

    ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja mam takie pytanie... Bo mam kremowy śluz i mnóstwo go jest a w nim jest dużo rozciągliwego czy to nie koliduje ze sobą? W końcu kremowy chroni pochwe i zabija plemniki a rozciągliwy pomaga im :-/ to bez sensu... Czy któraś może mi pomóc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taki śluz występuje krótko przed tym niż pojawia się ten rzeczywiście płodny. Może u Ciebie też tak będzie. A może w okolicach szyjki Twój śluz jest przezroczysty, a tylko ten, co obserwujesz na zewnątrz jest zabarwiony kremowo.

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka189 wrote:
    Hej dziewczyny ja mam takie pytanie... Bo mam kremowy śluz i mnóstwo go jest a w nim jest dużo rozciągliwego czy to nie koliduje ze sobą? W końcu kremowy chroni pochwe i zabija plemniki a rozciągliwy pomaga im :-/ to bez sensu... Czy któraś może mi pomóc?


    To pewnie niedługo u Ciebie będzie śluz płodny ;) Powodzenia! :)

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 20 lutego 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu jeszcze ktos? :)

    ❤❤
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 20 lutego 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w kwestii śluzu nic pomogę bo u mnie to dopiero wariuje... przez polowe mojego cyklu mam śluz niby płodny :P

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 20 lutego 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj właśnie miałam kremowo beżowo biały ale dosyć rozciągliwy... oulację powinnam mieć za tydzień i nie mam pojęcia o co chodzi :P

    km5s8ribzosjb8kh.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ