X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Jak to jest z tym śluzem
Odpowiedz

Jak to jest z tym śluzem

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o wilku mowa i jest tez rozciagliwy =) walczymy walczymy =) ja przed poronieniem staralam sie 7 mies. Nie trac nadzieji, kiedys w koncu nam sie uda =) <3 ;*

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mo mam taką nadzieję, że w grudniu uda mi się zajść i w styczniu zobaczę dwie kreski ale łatwo jest mówić gorzej zrobić bo owulacja wypada kiedy chce a w tym miesiącu akurat w okresie owulacji.nie wiem czy będę widziała się z narzeczonym :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulacja czasem moze wypasc w inny dzien, a nie zawsze w tym samym dniu cyklu =) :D uda sie =)

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie na to liczę kochana że wypadnie wtedy kiedy będę chciała hihi :-)

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem z Wami <3

    ❤❤
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my z tobą :-* u mnie starania stoją w miejscu ale w niedziele biorę się do roboty ;-)

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) <3

    ❤❤
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia :-) robiłaś może testy owulacyjne! Jeśli tak to w którym dniu cyklu? :-)

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie juz sie zac\zęło męczenie - juz marudza - to kiedy ślub, panna z dzieckiem - masakra - a gdzie radość z wnucząt? ja nie mogę! miało być pięknie - wyszło jak zwykle :(

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie przejmuj się.i myśl o sobie i dziecku nie o tym co ktoś pomyśli! To twoje życie twoje wybory! Ciesz się z tego co masz i powiedz rodzinie że możesz co najwyżej cywilny wziąć jeśli chcesz oczywiście :-)

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bas - to Ty tak bez męża? nie chce być jakas wścibska, ale w sumie dlaczego ślubu nie? mi sie tak praktycznie patrząc to wydaje korzystne na przyszłość wlasnie dla dziecka np w szkole czy coś...

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba owulacji znów nie było.. :/

    Baś- nie przejmuj się kimś, to Ty masz się cieszyć! :)

    Baś lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coś ty czemu tak uważasz? :-(

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Myszusia :) -my po prostu tego ślubu nie chcemy, mi marzeniaq o białej sukni odeszły już dawno
    chce prawdziwej miłości a nie tego co na pokaz

    ale włąśnie czemu bezowulacyjny?

  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisieńka -no własnie ja tam nie uważam żeby to było praktyczne - widziałam jakie to może byc nie praktyczne
    a tylko dla formalnośći czy czyjegoś zadowolenia tego robić nie będę - nie wykluczam, ze kiedyś moje poglady ulegna zmianie ale raczej nie teraz i nie za rok

  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam uważasz, ale ja tam byłam bardzo szczęsliwa na swoim ślubie - z tym, ze nie wszystkim jest to potrzebne do szczęścia

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś to Ty masz być szczęśliwa a nie inni ;) Pamiętaj <3

    Baś lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o własnie - a mi jak kisieńka sugerowałą- to do szczęścia potrzebne nie jest - juz amm swoje sz\częście - w brzuszku :D

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym chciała mieć takie szczęście dzięki maluszkowi wszystko by.mi się ułożyło :-(

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny WESOŁYCH ŚWIĄT i Szczęśliwego Nowego Roku!!! Oby ten NOWY rok był dla Nas wszystkich szczęśliwy i żebyśmy wszystkie chodziły z brzuszkami!!! <3

    ❤❤
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ