X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 2 września 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha majciochy getrochy:D hehe dobrze że poprawiają Ci humorek:D masz już @?
    znowu zlikwidowałaś wykres wrrrrr;/ wiem że może nie ma co oglądać ale zawsze było by co pokomentować:D
    widzę że plan na najbliższy rok masz.
    w grudniu na ile mąż przyjeżdża? będziesz ustawiać cykle pod niego czy raczej bedzie długo i się załapiecie??
    rozumiem Cię z tym że wolałabyś rodzić na wiosnę, mnie fakt że miałabym palić w piecu sama i opiekować się maluszkiem i do tego całym domem przeraża.
    co prawda u mnnie będzie jeszcze zimno na początku kwietnia i modlę się tylko aby mąż nie miał żadnego wyjazdu szkoleniowego bo wtedy to chyba polegnę.

    heheh mówisz że dieta trwa? to dobrze:D co ile bedziesz się ważyła?
    ja schudłam kilo:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 września 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no raz w tygodniu bedzie sprawdzanko wagi..Na razie szoruje podlogi szczota na kolanach..Tez mozna spalic kalorii ;)
    Kasia nie prowadze wykresu teraz jako wykresu z temp bo @ i 2tyg antyki zeby cykl przesunac i byc moze zlapac sie na listopad ..Jak pojdzie po mojemu to w grudniu na swieta sie nam uda bo posiedzi ze2tyg napewno

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boszzzzzzzzzzz ROBOTKA z tych wrażeń i wizyt, moich i Twoich zapomniałam:
    WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ, codziennego uśmiechu, spokojnej i nudnej ciąży, zadowolenia z małża, dzieci i pracy, słoneczka i dobrych ludzi na co dzień, oraz żeby nadal spełniały się Twoje marzenia:) buziolki i jeszcze raz wszystkiego 100 i więcej lat:)

    kapturnica, Robotka1 lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 2 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Mała hihih:D to bardzo przyjemne przyjmować życzenia nawet dzień po urodzinach:D

    Mała to mówisz że Konstancja zostaje?:) jak będziesz na nią wołała? chyba ciężko o jakieś zdrobnienie no nie?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 września 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    dzięki Mała hihih:D to bardzo przyjemne przyjmować życzenia nawet dzień po urodzinach:D

    Mała to mówisz że Konstancja zostaje?:) jak będziesz na nią wołała? chyba ciężko o jakieś zdrobnienie no nie?
    Kondzia ;D
    Kacha spr priva :P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robuś....człowiek jest dzieckiem bardzo krótko, większą część życia przeżywa jako dorosły.....więc tak KONSTANCJA zostaje:)
    Kosia, Koniusia, Konka, Konti, KOnsti i księżniczka oczywiście:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 września 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie Kasia wszystkie najlepszego :) Z tego co pamiętam to chyba Twoje ostatnie urodziny z 2 z przodu. To obie jesteśmy z września ;)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 września 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja niestety nie mam dobrych wieści.. Znowu mam nakaz leżenia i wstawania tylko na siku. Mam brać no spe max 3×1 i od dzisiaj znowu relanium 2×1 do odwołania, bo za dużo razy mi brzuch twardnieje i mnie za dużo razy dziennie wypycha. Jutro znowu mam zdać relację gin.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 września 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wcieraj skladalam to dzis juz sie nie bede powtarzac ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 2 września 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem Mała:)
    dając na imię mojej córce Maja miałam to na uwadze że puki malutka to jest Maja, Majeczka,Majusia. a jak będzie starsza to będzie zwyczajnie Majką:)

    powiem Ci że osobiście nie słyszałam w moim środowisku żeby tak ktoś dał na imię dziecku jak Konstancja dlatego nie wiem jak się zdrabnia do takiego dziecka:) ale widzę że masz już koncepcji pełno i super:)
    Konia:)Kusia:)Koncia:) a jak się urodzi to zobaczysz że jeszcze wiele innych przyjdzie na myśl:)

    my do naszej nawet Majczan mówiliśmy:D hehe

    KAP o Kondzi też pomyślałam:D

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 września 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam mowie mlody ;D

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 2 września 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KApciu Tobie już dziękowałam:D więc powtarzać też się i ja i Ty nie musimy:D
    na FB też mi życzonka zostawiłaś:D
    MLCIU dzięki:D a Ty którego??

    leż w takim razie i odpoczywaj, kurcze szkoda że przez to przechodzisz:( ale życzę Ci aby po porodzie było już bajkowo:)

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem skąd mi się to wzięło, nie wiem dlaczego w głowie miałam Konstancja, ale wiem że tak chcę córkę nazwać....ja też nie znam nikogo o tym imieniu....hehheeh zobaczymy może wybaczy matce na starość takie imię....

    Milciu jejku Ty to się masz:( dużo zdrówka zatem, i no niestety jak trzeba leżeć to mus......wszystko dla małej:)

    Kasiek jakie gajtrochy kupiłaś?

    A co u Ewik naszej?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 września 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia trochu zalatana ale z nai wszystklo ok..Tez drugi dzien na diecie...
    Kupilam sobie takie grubsze zakladane na stope..W nastepna sobote jedziemy z mlodym na jeden dzien do Zakopca..Mam nadzieje ,ze pogoda nam dopisze bo na morskie oko chcemy sie wybrac

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej ja też chcę być u Was na fb:P buuuuuuuuuuuuu żeby mnie tak na bok??? foch forever....:P

    Robotka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty masz blisko to sobie możesz skakać do Zakopca na jeden dzień .... ależ zazdroszczę:P

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 2 września 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też skakam do zakopca na jeden dzien ale moze w piątek:) a jak nie to przyszły tydzień

    KAŚKA tylko nie jedź bryczką nad to Morskie Oko!!! bo Cie zabije!!!

    MAŁĄ odbierz PW:D

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebrałam, odpisałam:)

  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 2 września 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helołłłłłłłł:)Wiiiiitam Was po baaaaaardzo długiej przerwie troszku czasem Was podczytywałam wiec powiedzmy ze jestem na bieżąco:)U mnie wszystko w porzadeczku remont w zasedzie dobiegł końca została nam kosmetyka,ale juz mieszkamy na poddaszu:):):)A tak poza tym rośniemy sobie zdrowo gin na ostatniej wizycie kazał odstawic lutke takze na chwile obecna zajadam tylko euthyrox(tarczyca w normie ostatnie wyniki to 1,57 kolejna wizyta dopiero pod koniec pażdziernika) i wit.prenatalne no i najważniejsze bedziemy mieli Synka:):):):)

    kapturnica, Robotka1, Malenq, Madziara, Katarzyna87 lubią tę wiadomość

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 września 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no ja też skakam do zakopca na jeden dzien ale moze w piątek:) a jak nie to przyszły tydzień

    KAŚKA tylko nie jedź bryczką nad to Morskie Oko!!! bo Cie zabije!!!

    MAŁĄ odbierz PW:D


    Laska nie ulomna zem ide z bucika ;)
    Brawo Kiniol !!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1009 1010 1011 1012 1013 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ