X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 to i tak sporo pracy przed Tobą:) dlatego wytrwałości i dzielności życzę:)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 września 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja wczoraj zdychałam. Brzuch mnie bolał pół dnia. Wzięłam no spe i przeszło. Potem ok 16 znowu zaczęło boleć i wzięta ok 18 tabletka nie pomogła. Dopiero po 20 odpuściło i dzisiaj juz nie boli. Ale czuję jakby wszystko w środku było obolałe. Napisałam do gin i mam dzisiaj leżeć i wstawać tylko do toalety. Przez najbliższe dni mam brać no spe max trzy razy dziennie.
    Wczoraj byłam jeszcze w gabinecie na pobraniu posiewu z pochwy. Dzisiaj tez oddałam mocz na posiew. Gin boi się, że moje wysokie leukocyty mogą być wynikiem jakiejś infekcji lub bakterii, które mogą być zagrożeniem dla szyjki macicy.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 1 września 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia Ty biedulko masz z tymi bólami,wypoczywaj i bierz nospę. na pewno pomoże, już nie dużo Ci zostało:)

    ciekawe co tam u Kingi:)

    a za mnie ktoś dziś trzyma kciuki w ogóle???

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 września 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia wszystkie trzymamy :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 września 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby nie dużo zostało, ale jeszcze daleka droga. Zaczęłam się denerwować, czy wszystko ok. Wizyta za 2,5 tygodnia. Mam w domu detektor i serce bije jak dzwon. Mała się rusza, więc ok. Tylko boję się o szyjkę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 1 września 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia zauważyłam że Ty się strasznie wszystkiego związanego z ciążą boisz.
    nie bój się tak, nic z tym i tak nie zrobisz, jeśli będziesz się fatalnie czuć lub zacznie Cię coś boleć w okolicach szyjki albo jak zaczniesz plamić na pewno będziesz wiedziała aby udać się do lekarza:)
    poza tym wizyta za 2.5 tygodnia to wcale nie tak dużo:) dasz radę:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 września 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia boję się, bo to pierwsze dziecko :)
    Jak się będzie coś dziać, to ma pewno pojadę albo do gin albo na izbę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki.....
    robuś oczywiście, że trzymam:)

    Ja już po i będzie CÓRCIA:) dziewczynka tańczyła w brzuszku:)

    Milciu wdech - wydech...kochanie musisz się uspokoić:) leż i odpoczywaj:)
    zdrówka i lepszego samopoczucia....

    ja dostałam nakaz picia żelaza dodatkowo i folika itp.:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 16:42

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 września 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ja też dodatkowo mam żelazo i folik

    To obie będziemy mieć córki :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dawno forum nie czytałam ale straszny klimat tu panuje. Ataki na Magdę pozniej ostra ironiczna i pełna sarkazmu wymiana zdań kapt z zagubiona. Woow....co z wami? Za dużo hormonów w powietrzu?
    Każdy ma prawo do swojego zdania, ale czasami warto się zamknąć aby kogoś nie skrzywdzić, nie urazić czy nie zepchnąć z krawędzi nad przepaścią. Nie mogę przeżyc tego jak ostro potraktowalyscie Madzie. Kurwa,po prostu nie mieści mi się w glowie-niezależnie czy mam zdanie jak kapt robotka czy Magda.
    W życiu nie wolno tak łatwo oceniać innych i należało by wykazać więcej empatii zamiast srogich ocen. Dziekujcie Bogu ze nie stanelyscie nigdy przed wyborem i dylematem jaki miała Magda,a tym bardziej dziekujcie ze żadna z was nie ma tylu straconych ciąż.
    Na prawdę miło czytało się to forum-myślałam nawet ze bardzo mocno się wszystkie ze sobą trzymacie-a jeśli któraś ma wielką potrzebę uzewnetrznienia swej szczerości to napisalaby Magdzie prywatna wiadomość a nie robiła takie rzeczy na forum,przed wieloma osobami. W tym zupełnie obcymi które wchodzą tu po to aby zadać pytania dotyczące powyższego tematu forum.
    Wyobrażam sobie jak zostane odebrana,na pewno mnie to nie zaskoczy. Nic dziewczęta,będę czasami zaglądać by cieszyć się waszymi brzuszkami. Każdej z was życzę jak najszybszej ciąży bo każda z nas niewątpliwie na nią zasługuje.
    Ciepło pozdrawiam
    ANKO

    zagubiona_82, Elfik lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 1 września 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo ją po wizycie:) jest super jutro opowiem więcej:)

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 września 2014, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien bryyy kobitki,.,,,

    Aniu wracajac do Twojego wpisu..Widzisz tak jak Ty masz prawo wyrazic swoje niezadowolenie ,(wkurwienie itd,.jak to nazwiesz )z tego co tu przeczytalas , tak i my mamy prawo wyrazic swoja opinie w kazdym temacie..
    Nie wydaje mi sie ,ze w jakis straszny sposob potraktowalam Magde ..
    To juz Twoja opinia i moge sie z nia nie zgadzac acz ja w zadny sposob nie neguje... :)
    To ,ze zapytalam o badania genetyczne , wykres i mierzenie temperatury ktory prowadzila biorac w tym samym czasie tabsy antykoncepcyjne(nota bene nie uzyskujac odpowiedzi)) to chyba nie bylo znecaniem sie ze szczegolnym okrucienstwem nad kims??

    I dodam tylko jest Twoja prawda , moja prawda i....
    tylko to moje zdanie :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:)

    Robuś czekam, czekam........

    Miłego dnia:)

  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 2 września 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i pozdrawiam :-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 2 września 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a więc tak jak chciałam- cala w skowronkach:)) prezentu urodzinowego z usg mąż już nie przebił:) jest serduszko, machające łapki, kopiące nóżki i piękne zdjęcie 3D :) i 4 zwykle:) wyruszyłam się na kozetce:) nie spytałam prawie o nic i o mało co za wizytę nie zapłaciłam z wrażenia:). Ale w środę mam przyjść po L4 to zapytam o to co zapomniałam. Aha i co ważne to w razie czego mogę clortimazolum stosować:) gdyby się jakies swędzenie pojawiło:)

    nie mogę w to uwierzyć że we mnie w środku jest mała istota z bijącym sercem i z ruszającymi się kończynkami:)

    Malenq, kapturnica, Madziara, Madziara lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu jest, jest....jedna biega na około Ciebie, druga jest w Tobie:)
    skarbie cieszę się bardzo:) i dawaj zdjęciory:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 2 września 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde Mała wiesz że mam? to w 4D czym zupełnie mnie ginek zaskoczył:) jest zrobione na takim normalnym papierze fotograficznym:D śmiałam się że do paszportu jak znalazł:D a na tych zwykłych jakoś tak mi się chyba lepiej patrzy, może temu że jestem przyzwyczajona do tych czarnobiałych zdjęć ?:)
    wiecie jaką ma pępowinę? ha! no zajebista:P
    jutro będę sama w pracy to przyniosę sobie fotki i zeskanuję i wam pokażę:)

    MAŁA myślałam że druga ciąża będzie bardziej świadoma a dla mnie ona jest całkiem nowa i zupełnie nie wiem czego się spodziewać, no może pamiętam uczucie kopniaków ale to tyle.

    Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robuś nio ja też mam takie zdjęcie z genetycznych...a na nagranie filmika i kolejne zdjęcia idę za 3tyg. do innej kliniki, bo wczoraj na połówkowych u mnie gin nie mógł mi takich zdjęć wydrukować :(
    uuuu kopniaki cudowne uczucie - tylko nie o północy hehehehe
    zatem czekam jutro na zdjątka ;)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 2 września 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek swietnie ,ze prezent urodzinowy mialas niezapomniany..Super ze maluch rosnie zdrowo..To najwazniejsze.. ;)
    A ja wrocilam z zakupow..Jakes majciory , getrochy i inne duperelki zakupilam..jAkos podczas @ poprawiaja mi humor..
    A u mnie 2tyg stagnacja na antykach..Pozniej juz 2cykle kolejne naturalne..Moze uda sie nam zalapac z moim na cykl listopadowy jak wpadnie na pare dni...A jak nie to grudniowy zostanie..I potem robie przerwe do wakacji pewnie..Tak druga polowa roku bede probowac tylko Jednak boje sie ciazy konczacej sie w zimie..Poprostu wiem ,ze zbyt ciezki okres by byl dla mnie zwl ze swiadomoscia ,ze moj dluzej niz miesiac nie moglby zostac w domu..A co potem?nNie chce myslec..Takze w tym roku jeszcze proba a pozniej na wakacjach :)
    Coraz czesciej zastanawiam sie wogole czy te wszystkie proby sa sensowne..Skoro ja rtak strasznie analizuje co i jak..A niestety przy dziecku plany ida w łeb..No nic plan do konca roku jest Potem zobaczymy ;)

    A ja dzis 2gi dzien na diecie..Jest ok..Wykluczylam weglowodany , pieczywo..Jedynie zytnie pelne wchodzi w gre max2kanapki..Do tego duzo duzo warzyw pod kazda postacia i trochu owocow..Bez glodzenia, z pelnym brzuszkiem acz produktow zdrowych i o niskim laduynku i indeksie glikemicznym

    Malenq, Milcia lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAp.: "A ja dzis 2gi dzien na diecie..Jest ok..Wykluczylam weglowodany , pieczywo..Jedynie zytnie pelne wchodzi w gre max2kanapki..Do tego duzo duzo warzyw pod kazda postacia i trochu owocow..Bez glodzenia, z pelnym brzuszkiem acz produktow zdrowych i o niskim laduynku i indeksie glikemicznym"

    BRAWO:)

‹‹ 1008 1009 1010 1011 1012 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ