X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec jesli chodzi o rownouprawnienie to powiem Ci ,ze jednak nie czekam na to by moj malz otworzyl mi drzwi w samochodzie czy drzwi w domu... 8)
    Dokladnie wole ,zeby te kulture okazal w pomocy mi w domu niz w ciaglym dziekowaniu za cos...Moze i to mile jak podaje reke , ale jakos powiem Ci ,ze juz pare razy dobitnie dalam mu do zrozumienia ,ze takie gesty nie sa dla mnie wazne.Wazna jest jego pomoc , jego domyslenie sie ,ze trzeba posprzatac..Ogarnac balagan , zajac sie mna kiedy jestem chora itd...
    A temat posiadania dzieci przez chcacych czy nie chcacych rodzicow jest trudny.
    .I widzisz Ty czujesz i wiesz,ze mimo jego niecheci kolejne dziecko bedzie dobrym pomyslem i realizujesz swoje zamierzenia..
    Ja natomiast wiem ,ze jesli m oj malz by nie chcial ja bym nie starala sie o dziecko....Natomiast jesli decydujemy sie na to razem i razem tego pragniemy to jesli tylko bedzie na miejscu to odciazy mnie w pracach domowych ,w opiece nad dzieckiem jak to robil przy synu.. 8) i tu jest ta zasadnicza roznica ,ze ja moge liczyc na pomoc malza a Ty jak piszesz nie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 20:15

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zmieniajac temat bo juz walkujemy go za dlugo a i tak nic z tego nie wynika hehehe


    Mala!!!Jak Twoje przetwory????U mnie wyszlo paresloiczkow sliwek..Chyba dokupie jeszcze ze 2kg i zrobie..Bo jak moj zjedzie to jak znam zycie jak sie przyssie do tego to nic nie zostanie =D

    Ale mialam meeega pomysla juz go sprzedalam mamie.Tez sobie zrobi hehehe ..Dziekuje =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagubiona_82 wrote:
    ciekawe czy takie jesteście dziewczyny w realu jak Was sobie wyobrażam po wypowiedziach na różne tematy :-)


    dawaj namiara na siebie to ci dam namiara na mnie,.

    eheheheh

    Masz fb?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 20:28

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok..Twoja sprawa..Mysmy sie tuz dziewczynami w wiekszosci wymienily ,zeby wiedziec 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wkladam do gara pare gazet woda i sloiki

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, dawać jeszcze raz przepis na czekosliwki
    Tylko pytanie, tam się daje cxzekolade gotowa, czy kakao?
    Bo jak gotowa czekoladę, to sobie kupuje zima słoik poowidel i zmiksujhe z wedlem
    Chyba, ze to cos bardziej sprytnego:-)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Dobra, dawać jeszcze raz przepis na czekosliwki
    Tylko pytanie, tam się daje cxzekolade gotowa, czy kakao?
    Bo jak gotowa czekoladę, to sobie kupuje zima słoik poowidel i zmiksujhe z wedlem
    Chyba, ze to cos bardziej sprytnego:-)


    http://smakchwili.blox.pl/2014/08/Czekosliwka-Sliwkowa-nutella.html

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona:) my podaliśmy sobie namiary na priv więc nikt że znajomych nie dowie się że my to my:) znam milcie ewke kap kinge asie i chyba tyle:)
    Miłego dnia idę na klopa

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba dzisiaj się zainteresuje tymi śliwkami. Rodzice wczoraj mi przywieźli i nie wiem co z nimi zrobić.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj laski..Milcia polecam sliwko-nutelle Zajebioza
    A ja dodam jesio od siebie ,ze nawet swoje adresy znamy i swiat sie nie zawalil ;)
    Kaska zostaw te muszle :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dodam jeszcze , ze mozemy na sobie polegac..Jak mi sie komputerek do digitala zjeVal to Ewa sama od siebie wyslala mi zebym mogla potestowac..Nawet nie wiecie jakie oczy zrobilam jak listonosz mi go przyniosl...
    Wiec prawda jest taka ,ze mozemy nawet na sobie polegac i pomagac sobie ;)

    Ps..Zagubiona tak doczytalam Twoje slowa i troche mnie zdziwily cytuje
    (..)wole być incognito wtedy mogę być bardziej sobą wśród osób których nie znam(..)

    Tzn ,ze jak juz kogos znasz to nie jestes soba i po prostu udajesz zakladajac maske falszu ?? No pojechalass heheheh
    Zawsze wydawalo mi sie ,ze jednak nie ma co udawac i trzeba w kazdej sytuacji byc soba.. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2014, 08:44

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak Kasia mówi, że polegać możemy na sobie. I wspomagamy radami i różnymi innymi przesyłkami ;)

    kapturnica, Robotka1 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry ;)
    ja już po "malinobraniu"...hehehe na grzyby nie wyszło, bo pogoda się "skiepściła".....do tego zupka ugotowana, papryki nafaszerowane mięskiem czekają na swoją kolej.....
    a mężu kolejne śliwki zbiera hehehe

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzę właśnie na ten przepis na śliwki i chyba proste się wydaje. Powiedzcie, ile słoików wychodzi z 1 kg?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Tak patrzę właśnie na ten przepis na śliwki i chyba proste się wydaje. Powiedzcie, ile słoików wychodzi z 1 kg?
    Nie mam pojęcia słońce, bo u mnie hurtowo od 5-8kg śliwek się zaczyna robota, mam 3 drzewa więc......
    ale proste i smaczne:)
    polecam również same śliwki z przyprawą do piernika, potem do ciasta jak znalazł....

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietko spokojnie , wyluzuj szelki 8) Nikt nie kaze ci sie zegnac..Prowadzimy przeciez spokojna konwersacje , czyz nie? 8) Nikt nikogo nie przeklina , nie wyzywa..Ot rozmowa na rozne tematy patzrac na nia z roznej perspektywy .
    Troche przekrecasz teraz fakty kochana bo nie bylo mowyo tesciowych , starych babach,czy o Twojej pracy i relacjach w niej(tak mowiac miedzy nami wogole o Twojej pracy zesmy nie rozmawialy przeciez) tylko o nas tutaj o wiekszej ilosci informacji na nasz temat... .I napisalas ze jak sie nie znamy to mozesz byc soba wtedy - ja tylko zacytowalam Twoja wypowiedz....Skad w to wplotlas nagle jakas prace????? Mysle ,ze nie majac argumenty , uzylas sytuacji w swojej pracy
    Dziewczyny dopisaly ,ze wymienilysmy sie inf na privie, wspomagalysmy sie nie raz nie dwa przesylkami..Znamy nasze nazwiska , adresy i wiemy jak wygladamy i nikomu nic sie nie stalo



    A co do tego tzw punktu widzenia od miejsca siedzenia...Wiesz nie siedze cale zycie w domu z synem..W wielu miejscach pracowalam , w roznych zawodach i w Pl i w kilku krajach za granica..
    I zawsze bylam soba czy to sie komus podobalo czy nie.Nawet jesli mialam z tego powodu problemy... ..I chyba nie do konca rozumiesz slowo -byc soba..To nie oznacza wywnetrzniac sie innym z wszystkiego co nas dotyczy..
    Ale miec wlasne zdanie na kazdy temat , umiec bronic swoich przekonan , nie przyklaskujac jedynie innym lub chowac glowe w piasek i byc bezbarwnym
    To jest byc soba wg mnie a nie byc <wyalienowanym> miedzy innymi ludzmim w miejscu gdzie przebywamy pol zycia...8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2014, 13:56

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZekośliwka zrobiona :) Teraz tylko czekam na męża, co na to powie :)
    Robię jeszcze biszkopt z malinami i galaretką :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    CZekośliwka zrobiona :) Teraz tylko czekam na męża, co na to powie :)
    Robię jeszcze biszkopt z malinami i galaretką :)
    zajevista nie?? 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona jednym zdaniem to podsumuje kochana co napisas
    Ja o niebie Ty o chlebie =D...Odwracasz kota ogonem hehhe
    Koniec tematu..Napisalas cos z czego teraz starasz sie malo umiejetnie wycofac by nie zostalo to zle odebrane
    Ot cala filozofia
    AMEN 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagubiona_82 wrote:
    sugerujesz że jestem przegrana -

    I juz na koniec tego tematu..Nigdzie nic nie sugerowalam. Zacytowalam Twoje slowa..A Ty odebralas to jako atak I dorabiasz do tego jakas ideologie 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1006 1007 1008 1009 1010 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ