X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Rob...miłego weekendu zatem:)
    dzeki:) będzie miły i pracowity:D

    dziś na kolację korczak ze szpinakiem i serem mozarellą:D

    Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Koleżanki ...jedyny Święty jaki mi potrzebny to Święty Spokój...dziekuje za każde dobre rady ...napewno kiedys pomysle ....
    Odpoczywaj;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robuś pyszna kolacja....ja mam wczorajsze placki gryczno-kokosowe heheh ale to za jakieś 3h heheh

    Robotka1 lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Post z ostatniej rozmowy a wczesniej jak sie dyskusja wywiazala nie bylo takiej informacji rozmowa trwala juz od dobrych kilku chwil (14,15)jak chcesz zauwazyc...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja ide ladowac do sloika te pysznosci bo mi mlody wszystko wyzre ;)

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Robuś pyszna kolacja....ja mam wczorajsze placki gryczno-kokosowe heheh ale to za jakieś 3h heheh
    a Ty to w ogóle egzotyczna jesteś:D
    placki kokosowe? omg jak to brzmi:D
    mój by się w życiu na taką dietę nie zgodził:D

    musi być mięso:D od czasu do czasu wywalczę jakieś mączne rzeczy i to tyle:)

    KAPUŚ ładuj ładuj:D do juterka:D

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap....naprawdę MU posmakowało????????
    jak się cieszę:)
    dzisiaj to moja buzia "smajling" uprawia hehehe

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    a Ty to w ogóle egzotyczna jesteś:D
    placki kokosowe? omg jak to brzmi:D
    mój by się w życiu na taką dietę nie zgodził:D

    musi być mięso:D od czasu do czasu wywalczę jakieś mączne rzeczy i to tyle:)

    KAPUŚ ładuj ładuj:D do juterka:D

    RObuś dla mojego obyś tylko DŻEM postawiła, a ze wszystkim go zje...hehehe

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze taak mala dygresja..MADZIARA UDOSTEPNILAS SWOJ WYKRES..pISZESZ ZE ZASZLAS W CIAZE NA ANTYKACH..wiEC PO CO MIERZYLAS TEMP W TRAKCIE ICH BRANIOA?nNie sadzisz ze to mija sie z celem??No i bromergon w polaczeniu z antykami to chyba nie do konca idzie w parze??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 16:53

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto mierzy temp i bierze leki przy tabl;etkach antykoncepcyjnych..Sory ale to sie kupy dupy nie trzyma

    Twoj wyjkres MAadziara

    https://ovufriend.pl/wykres,4529e0e0463fed0b65461f0ea1c370a8.html

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jestem jak ten "ZAJĄCZEK/KRÓLICZEK" u KAp w podpisie......... skołowana....idę obiadek małżowi odgrzać

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:39

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagubiona_82 wrote:
    Wiecie co właśnie stwierdziłam....że my tu baaaardzo różne jesteśmy :-)
    że nie ma tak że dwie zawsze te same mówią tak samo, tylko raz się elfik ze mną zgadza raz robuś innym razem KAP (to żadziej hihi) ale to fajne jest :-)


    Ale tu sie z Toba jak najbardziej zgadzam =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:39

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:39

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona a za rowouprawnieniem jestes??? 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posdsumuje tak-pomieszanie z poplataniem/.Ogolnie rzecz biorac rownouprawnienie dla Ciebie jest tam gdzie Tobie odpowiada heheheh
    Ale fakt co do oplucia monitora zgadzam sie rozsmieszylas mnie..Bo akurat takie cos jak tankowanie samochodu , zmiana kola , dolanie oleju czy plynu hamulcowego to takie minimum wiedzy jaka sie powinno miec przy prowadzeniu auta...Co Ty biedna bys zrobila jaknbys wyjechala z domu kilkaset km??Dzwonila po nich? =D

    A co do nie nauczenia meza..Mysle ,ze za latwo dajesz soba manipulowac..Nie rozumiem co oznacza nie nauczony??
    Czlowiek uczy sie cale zycie , do smierci..Moj malz nie umial gotowac jak sie hajtalismy a teraz robi dania nie gorze niz moje..Baa gulasz robi mistrzowsko...Nie umial prasowac w wieku 27lat a po paru miesiacach malzenstwa juz umial..
    Nie ma czegos takiego ,ze ktos cos nie umie...Ty jestes winna temu ,ze na to pozwolilas, ze nic nie robi a Ty pracujesz , zajmujesz sie domem i jeszcze skakasz kolo niego... ..Nie wyobrazam sobie ,ze moj malz po pracy przychodzi wyklada nogi na ławe wlaczapilot a ja latam z wywieszonym jezorem by ogarnac dom......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 18:06

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki fajnie sobie piszecie:) kulturalnie i w ogóle:) no super:) ją jednak bardziej stoję po stronie zagubionej niż po kap i ewika:) a co, niech będzie równowaga:)
    Zjadlam moje miesko tylko mozarelle zamieniona na odrobinę plesniowego( wiem wiem w ciąży należy unikać) z ryżem basmati i burakami:) przegrywała m&msami i czuje że będzie hafcik:p

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona gorzej jak mamusi braknie a Ty nie bedziesz mogla obiadku ugotowac..Pewnie glodem bedzie przymieral =D

    A tak na powaznie...Nie wynika to z naszych sytuacji zyciowych Po prostu od zawsze uwazalam ,ze kobieta tak samo jak i facet musi sobie radzic w zyciu..I czy jest to wymiana kola czy ugotowanie obiadu zarowno facet jak i kobitka ma 2rece..A jak sa zdrowe to czemu niby sie nie ma nauczyc czegos-caly czas [isalas ze jest nienauczony i czegos nie robi 8) ..Wspominasz w tym momencie o tym ,ze ma dzialalnosc i pracuje, widzisz wczesniej nie pisalas o tym
    Caly czas dajac do zrozumienia ,ze dom dla twojego to abstrakcja i ,ze wszystko na twojej glowie-cytuje na twoich barkach.
    Skoro pracuje caly dzien to sprawa wyglada troche inaczej ale jak juz wspomnialam piszesz o tym dopiero teraz
    A co do wlewu paliwa do baku..Jak kupujesz odkurzacz to nie wnikasz gdzie jest worek do wymiany??To jest to samo heheheh
    .Jak widze na stacji paliw jak stoi kobitka i sie miota i nie umie wlac paliwa , blokuje dojazd i czeka ,az ja ktos obsluzy to wstyd mi ,ze niektore laski robia z siebie ułomne..Tak tak ułomne bo naprawde nie mowimy tutaj o zlozeniu komputera tylko glupim tankowaniu..A nie zastanawialas sie ,ze moze zdarzyc ci sie sytuacja ,ze mozesz byc kiedys zdana sama na siebie???Mowie wlasnie o takich sytuacjach ,zeby umiec sobie radzic 8)
    Ale to tak na marginesie
    Dokladnie jestesmy calkowicie rozne ale to chyba dobrze ,ze ludzie maja inne opinie na rozne tematy i rozne zdania 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 19:11

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona kultura i savoir vivre nijak sie ma do radzenia sobie w roznych sytuacjach zyciowych 8)
    A swoja droga jak juz o tym mowa akurat jakos wolalabym jak bym miala male dziecko zebym malz sie nim zajal przez godzine i ja moglabym odpoczac niz zeby mi podawal reke przy wysiadaniu z autobusu hehehehhe
    Kochana skoro go nie gonisz do zadnej pracy to masz co chcialas i co akceptujesz prawda? 8) I wilk syty i owca cala =D

    I w jeszcze jednym sie nie zgadzamy -mianowicie obowiazki domowe wgmnie nie dzieli sie na meskie i damskie..Sa to obowiazki, ktore moze zarowno wykonacc kobittka jak i facet i nikomu ujmy to nie przynosi...Smiesznie to nazwalas-damskie rzeczy =D

    I jeszcze jedno zeby bylo jasne-ja nie neguje Twojego chciejstwa czy nie chciejstwa mienia dziecka..Kochanie prawda taka ze to wylacznie your bussines 8)
    Rozmowa zaczela sie od artykulu ktory tu podala Ewa..I jak ona ja tez sie zgodzialm z psychologiem , ktory uznal ,ze nalezy brac pod uwage zdanie swojego faceta w sytuacji planowania rodziny
    Koniec tematu -AMENO 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 19:44

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1005 1006 1007 1008 1009 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ