X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Elfik nie unoś się:)
    pewnie gdyby mi powiedział że nie i koniec i by mi to odpowiednio uargumentował to sama bym odpuściła. tylko z tą różnicą że raczej nie zobaczył by mnie już szczęśliwej. czy tego na prawdę by chciał??
    oczywiście może być i w drugą stronę, mąż naburmuszony. ale założę się że jakby się urodziło to z czasem znów zaczął by się życiem cieszyć-czyli wniosek taki że to w 95% stan przejściowy.
    wszystkie dobrze wiemy że faceci to istoty z marsa i mają inną logikę myślenia.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nota bene: nie jestem również za "robieniem dziecka" za wszelką cenę jeśli jedna strona mówi stanowcze nie bo to rujnuje związek.
    tzn tak mi się wydaje:) nie byłam w takiej sytuacji:)
    albo nie! byłam!!! mój nie chciał dziecka chyba ze 3 lata!!!! nie dosiadałam go na siłę, nie to nie:) i było fajnie:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz nie chcial , potem dojrzal , nie odeszlas..
    To tak jak ja 12lat nie chcialam drugiego dziecka...W takim razie jesli chcialby postawic na swoim powinien sie ze mna rozwiesc Bo on chcial mial instynkt ojcowski a ja niet...Kazdy kij ma 2konce...Nie umiala bym postawic mojego przed faktem dokonanym , zaszantazowac czy cokolwiek bo ja chce ..Musi sie patrzyc na potzreby partnera...

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boszzzzzzz jak dobrze, że ja nie miałam takich dylematów...zaraz po ślubie OBOJE nie chcieliśmy dziecka, potem obudził się w nas instynkt rodzicielki i RAZEM walczyliśmy o potomka...gdy rozmawiamy o DZIECIACH - to mój A. twierdzi "jak będzie tylko jedno to ok"..."jak uda się drugie to jeszcze lepiej"....moje podejście jest takie samo....

    ufffffffffffff po obiedzie - objedzona jak prosiaczek hehehe

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a bierzecie w ogóle wpadkę pod uwagę w swoich rozmyślaniach na temat tego że facet może nie chcieć dziecka i trzeba go za to po dupie całować?
    a co jeśli sobie wpadną?? rozwód? pobije żonę? no niby co???

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No widzisz nie chcial , potem dojrzal , nie odeszlas..
    To tak jak ja 12lat nie chcialam drugiego dziecka...W takim razie jesli chcialby postawic na swoim powinien sie ze mna rozwiesc Bo on chcial mial instynkt ojcowski a ja niet...Kazdy kij ma 2konce...Nie umiala bym postawic mojego przed faktem dokonanym , zaszantazowac czy cokolwiek bo ja chce ..Musi sie patrzyc na potzreby partnera...

    Święte słowa, mężczyźni od wieków nie traktowali kobiet podmiotowo, patrz brak prawa głosu, posiadania majątku, edukacji... W wielu krajach nadal tak jest..
    Dlatego nie umiem zaakceptować odwrotnej sytuacji, ze facet nie ma nic do gadania..

    Ale powiem wam, ze co do aborcji juz nie jestem taka konsekwentna, bo w sumie ojca trzeba by zapytać owszem, ale to kobieta ponosi ryzyko...
    Z drugiej strony może powinno być tak, ze ojciec może zablokować aborcje, pod warunkiem, ze dziecko trafi po jego wyłączna opiekę
    Ale znowu ryzyko ciąży i porodu nas dotyka. A z trzeciej strony, jak idziesz do łóżka wiesz, ze może to się tak skończyć
    Oczywiście moje rozważania dotyczą krajów gdzie aborcja jest dozwolona:-)
    Trudne tematy...

    A robotka, widzisz poczekalas i małż z miłości do ciebie nawet Mace lykal:-) :-) :-)
    I to jest kompromis
    Chciał żebyś była szczęśliwa :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 16:05

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz zaraz wpadke??Kasia to nie sredniowiecze sa tabletki , sa wszelakie wkladki itd..Jak sie nie chce wpasc to sie nie wpadnie..
    Bo jesli masz na mysli zabezp na zasadzie stosunku przerywanego czy kalendarzyka to nie mamy o czym gadac..To zadne zabezpieczenie..
    A jesli zdarzy sie syt ze przy tabsach zachodzi kobieta w ciaze to chyba inna sytuacja bo sie robilo wszystko zeby uniknac ciazy

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz ROBUŚ mnie się nawet nie chce nad tym zastanawiać.... siedzę sobie na "DURSZLAKU" przepisów na jakieś fajne żarcie szukam, mężu wraca - i znowu będzie przez godzinę gadał do brzucha, gdzie był i co robił....hehehehe
    zdziwi się na obiad - bo już dawno tak kolorowo na talerzu nie było: dynia, marchew, brokuł, ziemniaczki + sos chrzanowno-jogurtowy...
    a o WPADKACH kochane to już MY się martwić nie musimy - jak zareaugje SAMIEC...bo NASI PANOWIE to już znana bajka:)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Kasia popatrz sama przeciez swiadomesytuacji pary wiedza ze sex moze zakonczyc sie ciaza..Rozmawiaja na temat zabezpieczania sie przeciez..Jakos trudno mi uwierzyc w syt gdzie to jest tabu miedzy ludzmi ktorzy sie przeciez bzykaja...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co laski??
    Dawno tu tak hot nie bylo ;D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe fajnie, fajnie......;)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zmierniajac temat..Mala jaki kurffa zapach mrrr
    Wzielam i sciachalam mikserem czekolade..Dobra przyznam sie wzielam wiecej jej i dalam do sliwek..Kurde jakie to zajebiste :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahahahahahah tylko nie wszamaj wszystkiego hehehehe:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak myślałam nad Twoim wykresem....jakieś bóle na @??? śluz itp.?

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj KAsia KAsia....jeszcze byś się zdziwiła że wypadki chodzą przecież po ludziach.
    ja od zawsze stosunek przerywany:) no sporadycznie tabsy ale to tylko gdy nie chciałam ewidentnie dziecka:)
    ludzie mając spirale pozakładane zachodzą w ciążę, moja koleżanka ma dziecko z tabletek więc jednak wpadki w świadomym społeczeństwie się zdażają choć uważam że i tak nie jesteśmy wystarczająco świadomym narodem.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia przeczytaj co napisalam wyzej idac do lozka decydujac sie na sex zdarzaja sie przeciez ciaze ;)


    Sama pisalas ze byl czas ,ze nie chcialas drugiego dziecka..Pamietasz...I co gdyby wtedy Tweoj naciskal na drugie bo on chce..Zgodzila bys sie dla swietego spokoju???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    a tak myślałam nad Twoim wykresem....jakieś bóle na @??? śluz itp.?
    No bole @ to ja mam od10tego dnia cyklu..Wogole tak jak widzialas jakis dziwny ..Podejrzewam ,ze to wina wlasnie bromergonu jest

    No nic obstawiam najpozniej @ na wtorek

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zgodziłabym się ale mogło być też tak że biorąc piguły zaszłabym mimo wszystko, wtedy inna bajka i inne myślenie.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAśka a Ty co se tak w kulki lecisz z tym wykresem? raz udostępniasz a raz nie. chcesz po dupsku dostać???:D
    gdyby nie Mała nawet nie wiedziała bym że mogę sobie Twoje wypocinki pooglądać:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przeciez od rana wisi :)

    Nikt nakrecal na ciaze juz nie ebdzie wiec moglam udostepnic...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 16:25

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1003 1004 1005 1006 1007 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ