X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, ale ty nic nie rzucaj:-)
    Ja chce wrócić do diety mojej tej z lab, czyli odstawić to, co mnie uczula, a przy okazji schudnac

    Ty chcesz schudnac, to odstawienie glutenu pewnie pomoże, bo on tez zazwyczaj w duecie z cukrem, ale jak nie musisz, nie odstawiaj:-)

    Żarcie bezglutenowe drogie, chleb paskudny, a masz racje ten z ziaren pyszny, ale cena....
    Żeby taki umieć upiec, baaaa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 11:53

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Ja z kapusta nie pomoge, a nie można tak bez rasizmu?
    Potraktować jak jej białą koleżankę.....;-)
    tzn mam se łazanki z niej zrobić?:D hahahaha:D
    jedyne z czym mi się kojarzy kapusta czerwona to z surówką do obiadu:P

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    tzn mam se łazanki z niej zrobić?:D hahahaha:D
    jedyne z czym mi się kojarzy kapusta czerwona to z surówką do obiadu:P


    Daj jej szanse ;-)
    Może to bedą najlepsze łazanki, jakie w życiu jadlas :-) :-) :-) :-)

    Robotka1, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://kafeteria.pl/seks-i-zwiazki/moj-maz-nie-chce-drugiego-dziecka-a_8718

    Tu ciekawa odpowiedz.
    Pani psycholog na pewno na of byłaby zbanowana...
    Ale jest sporo prawdy w jej odpowiedzi
    Tez jestem za tym, ze facet ma prawo nie chcieć drugiego dziecka, jest czlowiekiem, a nie reproduktorem...
    Ale zazwyczaj odpowiedz jest, nich pani z nim porozmawia, ble, ble....

    Wow, czyżby jednak i u nas facet zaczyna mieć prawo do własnego zdania na temat dzieci?;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dzisiaj w planach tyle zrobić. Pranie co prawda wstawiłam, ale miałam prasować, zrobić placek z malinami i ogarnąć w chacie, a zaczął mnie brzuch boleć jak na okres. Wzięłam teraz no spe i leżę.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://jaskiniasmaku.blogspot.com/2013/09/przetwory-na-zime-kapusta-czerwona-w.html
    http://aromatycznepodroze.blogspot.com/2013/12/kapusta-czerwona.html
    http://kresowapanienka.blogspot.com/2014/08/czerwona-kapusta-kiszona-z-winem.html
    http://aniolywkuchni.blogspot.com/2014/08/saatka-z-czerwonej-kapusty-i-jabek-na.html

    czyli taki mały standard

    Nie elfiku nie 50:50...napierw maślanka, szpinaku tyle co mam (ile w ogródku wytnę) do tego miód i maliny (też z ogródka) jak ktoś lubi to banan byłby wskazany - ja w ciąży na banany patrzeć nie mogę....i wszystko miksujemy...ja wypijam jednym tchem heheheh

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh Ewa to były by najbardziej zwariowane łazanki na świecie:P jak się wkurzę to zrobię weki i koniec:P albo gołąbki :P których nie umiem:)

    Milcia leż:) na robotę jest zawsze czas:)


    Ewik idę czytać artykuł.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kufa wiedziałam że Mała mnie poratuje:D

    Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję za odp. dot. mojego wcześniejszego pyt. o ten mój wielki pęcherzyk i za radą zrobiłam dziś prg.
    I właśnie odebrałam swój wynik progesterony w teoretycznym 7dpo i szału nie ma.
    Progesteron 10,24 ng/ml

    Faza folikularna 0,31 - 1,52
    Faza lutealna 5,16 - 18,56
    Po menopauzie 0,08 - 0,78
    Ciąża 1-trymestr 4,73 - 50,74
    Ciąża 2-trymestr 19,41 - 45,3
    Ciąży raczej w tym cyklu z tego nie będzie ale chyba dało mi to odp. na pyt. dot. mojego wielkiego ubiegłotygodniowego pęcherzyk i chyba taki wynik świadczy, że uległ on pęknięciu..a kto wie może jakiś CUD :)
    Pozdrawiam <3
    Kochane życzę Wam dużo zdrowia bo w sumie to najważniejsze bo jak jest zdrowie cała reszta sama powoli przychodzi oraz spokoju ducha by ten stan błogosławiony był dla was czasem radosnego oczekiwania (chociaż domyślam się, że strach też jest) <3 <3 i Rośnijcie zdrowo <3 <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu a ja trzymam mocno kciuki za TEN CUD u Ciebie..;)

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia ;)trzymajcie sie cieplutko ...zycze wam radości z urodzenia swoich fasolinek. ..i ciąży tym co czekają ;)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia co u Ciebie?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff wyrobilam sie..Jestem sama w szokingu drzewa przed domem nie ma!!
    Teraz chwila lajtowa i biere sie za drylowanie sliwek coby pyszotke zrobic wg pomyslu malutkiej =D
    Kasia wbrew pozorom jak chce sie wyhodowac duze pokazne kapusty to trza je conajmniej 2razy okopac zeby miala w czym sie trzymac, nawozic itd..Nie wiem czy za taka kase chcialo by mi sie :-/
    Niestety praca na roli to ciezka praca i nie zawsze cena jest adekwatna do tego

    A z czerwonki to ja bym suurowke zrobial..Nic innego nie robie..
    Mala twoj koktajl okresle jednym slowem-bleh :D

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:37

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehehehe KAP rozbawienie na mojej twarzy - ze słowa bleh - bezcenne heheheheh

    powodzenia w smażeniu śliwek hahah

    Madziara dziękuje ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 14:03

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona nie irytuj sie tak..
    Juz jak dobrze pamietam poruszalysmy tu ten temat..
    Skoro akceptujesz ,ze Twoj facet nie ma zadnych obowiazkow domowych , nie chcial dzieci a mimo to decydujesz sie na nie to to jest tylko i wylacznie Twoja sprawa i Twoja wola, nikt Ci nie zabroni ani nic nie nakaze,zaden psycholog czy ktokolwiek..
    Skoro wiesz ,ze dasz sobie sama rade z dwojka malych dzieci to tylko podziwiam samozaparcia..Swoja droga nie bede komentowac zachowania Twojego malza bo byloby to nie na miejscu z mojej strony-nadmienie ejdynie ,ze tego nie rozumiem...
    U mnie znow na odwrot od lat malz chcial drugiego dziecka..Ale ,ze wychodzimy ze zdaniem ,ze do tanga trzeba dwojga to nie decydowalismy sie wczesniej...
    U mnie byla inna broszka..Moj od urodzenia mlodego przewijal , usypial , wstawal w nocymimo ,ze szedl na poranna zmiane..Zawsze poczuwal sie do obowiazku wobec mnie i dzieciaka..I wiem ,ze w miare mozliwosci jesli by bylo drugie tez bedzie robil wszystko(procz karmienia cyckiem ehhehe)
    Ale ja jako ja nie zdecydowala bym sie na dziecko jesli by moja druga polowa nie chciala tego rowniez...Obawiala bym sie ,ze to moze jednak negatywnie wplynac na nasze relacje...

    zagubiona_82, Malenq lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie hmmmm..serduszko nie bilo ...i musiałam usunąć ...noo nic ...
    Wczoraj o 10 zrobili usg i serce stalo robili 40 min i nic ...badania stwierdzily ze wszystkie plody które sa chlopcami nie maja szans bo jakiś zespół autoimmunologiczny pow takie cos oni nie wiedzieli czy to chłopak by byl bo 7 tyg to nic ale ta pierwsza ciaza 16 tydz to byl chłopak to jest wrodzona wada serca dr tlumaczyl ze jak by utrzymala sie to po porodzie byl by zgon wiec lepiej tak. Wiec juz sie nie zdecyduje na własne dziecko strasznie brzuch mnie boli to jest 5 razy bardziej niż jak okres ..zrobili o 14 zabieg założyli wczesniej altrotek..noo cóż nie można miec wszystkiego..

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej mi też się bardzo nie spodobała wypowiedź tej pewnie pseudo psycholożki.... o ile ze smakiem przeczytałam treść autorki to już odpowiedz mnie mega zaskoczyła.

    jeśli się nie chce dzieci to trzeba takie rzeczy uwzględnić i ustalić jasno przed ślubem. zresztą nawet nie trzeba rozmawiać bezpośrednio bo to się czuje jakie kto ma podejście do rodziny i do dzieci.
    ale oczywiście rozumiem też to że priorytety również mogą się zmieniać dla mężczyzny z wiekiem.
    jednak nie wyobrażam aby mój własny mąż pozbawił mnie możliwości posiadania dziecka tylko dlatego że on nie chce i już.
    przecież my mamy swój instynkt macierzyński, dziecko nie jest kaprysem ale silną potrzebą emocjonalną, pragnieniem i marzeniem. Jest również-może brzydko to zabrzmi-jeśli się odpowiednio poprowadzi, to jest dobrą inwestycją na przyszłość.
    nie wyobrażam sobie żeby mężczyzna decydował o tym czy mam mieć dzieci czy nie, to ma być wspólna decyzja i nawet w takim wypadku należy znaleźć kompromis.

    Zagubiona jeśli mogę spytać, jakie relacje ma Twój mąż z córą teraz??? dziecko czuje że ma kochającego ojca?? tak trochę dziwnie że on w ogóle się nie angażuje w życie rodziny. ale rozumiem że pewnie jest Ci mimo wszystko trudno;/


    ejjj ja chyba też sobie takie śliweczki z czekoladką zrobię:D moja mama takie robiła dawniej:)

    kapturnica, zagubiona_82, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    U mnie hmmmm..serduszko nie bilo ...i musiałam usunąć ...noo nic ...
    Magda co Ty piszesz???? noo nic??? tylko tyle??? sory ale dla mnie byłaby to ogromna tragedia a Ty piszesz tylko "NOO NIC?"
    Magda a zastanawiałaś się kiedykolwiek (bo zakładam że tego nie robiłaś a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) aby zrobić sobie i mężowi badania genetyczne?? wykluczyć lub potwierdzić przyczynę tych niepowodzeń? a może jest jakieś rozwiązanie?

    dziwię się ogromnie że po tylu poronieniach właściwie stoicie w miejscu i jedyną rzecz jaką obstawiacie to jest problem z prolaktyną u Ciebie???

    przepraszam jeśli Cię uraziłam, bo nie miałam na pewno tego na myśli, ale kurcze,.....nie mogę tego pojąć po prostu.

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia u mnie sliweczki juz wydrylowane i zastawione do gotowania =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1001 1002 1003 1004 1005 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ