X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa za to drewno to cie kochom =D
    Z przodu plecy , z tylu plecy pan Bog stworzyl ja dla hecy =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie zagubiona, a u ciebie jak? Podjelas decyzje czy idziesz na l4? Rozumiem twoje obawy, prace trzeba szanować, ale jak idziesz na rok macierzyńskiego i tak wypadniesz z ciągu...
    I listy nagradzanych :-(

    Chore to, ze kobieta zawsze ma dylemat dzieciowo zawodowy
    W Anglii jest inaczej, tam jak masz chore dziecko idziesz na zwolnienie, i nikt krzywo nie patrzy, każdy ma dzieci i to rozumie
    Z drugiej strony kobiety w ciąży pracują prawie do końca, chyba, ze naprawdę muszą leżeć...

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby mi sie dzis tak chcialo jak nie chce 8)

    Kolo 10jade na zakupy(sliwki of course) i gorzkie czekolady..Kakao jest z wiatrakiem ono najlepsiejsze...

    A potem zadna nowosc drzewo a jutro kosiara w ruch..Ostatnie 2tyg to jak nigdu mam tyle ruchu ze ho ho...No a w next week ide zapisac sie na silownie...Moze jakby zrzucil z 5kg to by sie czl lepiej poczul??Nie mowiac juz o tym ,zemniejsza opona lepsze dzialanie hormonow...Jak tak pomysle to jak z mlodym zaszlamw ciaze to te dyche w dupie mialam mniej..Ejj Ewa to co od wrzesnia wchodzimy na diete???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihji, kap, no powiedzenia to w Polsce mamy łaskawe dla kobiet...:-)

    Robotka, to jakiś ewenement, te cycki to może masz silikonu? Ja pierdziu, idź daj się zbadać, jaki gen za to odpowiada, miliony kobiet na diecie będą ci dozgonnie wdzieczne

    Może mojemu zacznne dawać ten zestaw na leukocyty w nasieniu...
    Chociaż...

    A dla porównania to ja mam fertility friend, nawet kap zachecilam, tam sa nawet 4 spoby na wykrycie owu, można sobie wybrać, i naprawdę to wychodzą rozne dni:-)

    Pisze dla naszych nowych koleżanek, bo wy juz ciężarne to chyba macie jakieś inne ciekawe kalenrzyki;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:37

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, ty priva doczytaj, jednoczesny przyrost mięśni i zrzucenie 5 kilo, pewnie maleńka dala by rade, ale chyba ciężko
    Bo ty po tych dwóch tygodniach, na pewno masz mniej w obwodzie talii, a na wadze pewnie tyle samo:-)

    Kochana, tak. Bierzemy się za siebie. U mnie odstawiam gluten i mleko i postaram się odstawic słodycze.
    Od pierwszego wrzesnia suwaczki dietowe?
    A co, niech ciężarne nie myślą, ze tylko one mogą mieć suwaki! :-P

    kapturnica, zagubiona_82, Malenq lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihihi szalone:D

    EWIK u mnie geny po babci i mamie:D cycki duże:P dla mnie to przekleństwo ale teraz akurat mi się podobają:D

    aktualnie ważę 65 kg ale był czas gdzie ważyłam 55 i moje cycuszki wyglądały jak rodzyneczki;) bez kitu i to po urodzeniu młodej!!! poszłam na siłownię i tadam, taki stan utrzymał się coś koło 2 lat:) a teraz już jestem wuala-normalna Kaśka:P

    Zagubiona ja też praca papierkowa ale o to że wypadnę z obiegu akurat się najmniej boje;)
    a pozatym ktoś mi kiedyś dobrze powiedział, czy pójdę na zwolnienie za miesiąc czy za 4 miesiące to jak będą mieli chęć mnie zwolnić to to zrobią nie zależnie od tego kiedy na L4 poszłam.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona , sorki, nie było to moim celem, tak walnelam, bo widziałam sowja sytuacje po powrocie
    Wczesniej pracoholik, alfa i omega..
    Po powrocie zmęczenie powodowało, ze robilam tyle co inni, nie zostawałam po pracy zeby jeszcze innych problemy rozwiazywac...
    Zaangażowanie spadło do poziomu normalnego
    I Foch, premii juz nie dostawalam...

    Ale nie musi tak być :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2014, 09:37

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nawet nie wiecie jaką ja mam ochotę na piwo! Masakra ostatnio.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia kup sobie kwas chlebowy:) co prawda to nie piwo ale jakoś tak podobne do karmi;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kap, ty priva doczytaj, jednoczesny przyrost mięśni i zrzucenie 5 kilo, pewnie maleńka dala by rade, ale chyba ciężko
    Bo ty po tych dwóch tygodniach, na pewno masz mniej w obwodzie talii, a na wadze pewnie tyle samo:-)

    Kochana, tak. Bierzemy się za siebie. U mnie odstawiam gluten i mleko i postaram się odstawic słodycze.
    Od pierwszego wrzesnia suwaczki dietowe?
    A co, niech ciężarne nie myślą, ze tylko one mogą mieć suwaki! :-P


    Moga byc suwacvzki tylko ,ze ja laska swojej owczesnej wagi nie ustawie!!! Pogielo cie? ?=D No chyba ze se ustawie suwaczek z kilogramami do spadku? 8)

    AEwka slyszalas o tych tabletkach na nietolerancje laktozy???Bierze sie je i mozna normalnie mleko pic..Co do glutenu..Kurde ciezko bedzie ale pewnie wezme pod uwage i to..Z tym ,ze pieczywo ciemne bede zarla...To bezglutenowe dosc ze cena to wstretne

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się boję powrotu do pracy. Teraz akurat mam taką sytuację, że koleżanka jest w 7 tc i musiała też już iść na zwolnienie. W zeszły weekend tez zaczęła krycia. W sumie to na zwolnienie poszła wcześniej niż ja. U niej się okazało, że ma kamicę nerkową i będzie musiała mieć założony cewnik, bo kamienia na nerce nie mogą usunąć w ciąży.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheheeh a ja CHCĘ wasze suwaczki i 1 września się doczekać nie mogę hehehe...
    właśnie zajadłam owsianko-jęczmiankę na mleku kokosowym z suszonymi morelami, daktylami i cynamonem:)a do tego koktajl ze świeżego szpinaku, malin i maślanki będzie - ale to za jakieś 2h.....
    na obiad rybka, ugotowana na parze dynia hokkaido, pestki dyni.....a z niezdrowych rzeczy to szklanka coca coli heheheh
    ps. jeszcze zupa z buraczków z wczoraj:)

    jabłka już w słoiczkach, teraz cukinia się gotuje coby z niej dżemik zrobić:)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko mnie WK... Mała
    I co jeszcze? Pularda w mandarynkach!!!?:-) :-) :-) :-) :-)

    Kap, no czytasz mi w myślach, chce znaleźć taki suwak ze spadkiem
    Żadnej wagi nie wpisze bo nasze 'otyłe" koleżanki po 56 kilo na zawał by zeszły:-) :-) :-) :-) :-)

    Pomyslaly by ze się wazylam z dzieckiem na ręku i plecakiem na plecach, i dzierżąc namiot wojskowy 12 osobowy w drugiej dłoni:-) :-) :-) :-)

    kapturnica, Malenq, zagubiona_82 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koktajl szpinak i maliny??

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sliwenki kupione prawie 2 i pol kgplus czekolady...Ciekawe jak wyjdzie


    Ewa szukaj suwaczkow..Ja chyba kawke wypije i biere sie do roboty!!
    Eyy wiecie co???kupilam olbrzymiasta kapuste na golabki a z reszty na lazanki i zaplacilam 2zeta!
    Jprdole co za cenaa ile roboty zeby taka wyhodowac

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe Ewka niop, szpinak i maliny - dla mnie pychotka hhehehehe
    ej no, sama chciałaś, bez groszku i fasolki:P

    no widzisz Kap co nam Rosja przygotowała, że warzywa pół darmo mamy....:-/ dla nas konsumentów to fajnie, dla rolników i producentów i nie tak "różowo"....
    ja ostatnio się zdziwiłam, że czerwoną paprykę kupiłam za 1,2O zł za kg.....

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam paprykę posadzoną na balkonie, ale chyba nic z niej nie wyjdzie, bo koniec wakacji, a ona ma dopiero pączek na kwietnięcie.

    Bazylia też coś pożółkła, ale obstawiam, że to przez pogodę. Bo jak były upały, to zielona była.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe laski:) a powiedzcie mi co można zrobić z czerwonej kapuchy? rośnie mi kilka główek jeszcze w ogródku i nie wiem co się z tego robi:P


    taaa Kacha bardzo wiele roboty jest przy białej kapuście:P wsadzić i poczekać aż urośnie:P hehehe

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpinak i maliny... Na sama myśl mam jakieś dziwne uczucie w ustach
    Ale w jakich proporcjach, pol na pol?

    Zaraz doczytam o tej nutelli:-)

    Wiesz kap, ja i tak bralam tyle tabsow, ale tez doczytam..
    Prawda taka, ze najzdrowiej odłożyć..
    Tyle, ze jak kawy nie dam rady odstawić, to kapke mleka muszę dac.
    Zadne ryżowe, kokosowe, kozie, migdalowe...
    Wszystkie psują kawę! :-)
    Taki narkoman ze mnie kawowy
    Ja z kapusta nie pomoge, a nie można tak bez rasizmu?
    Potraktować jak jej białą koleżankę.....;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

‹‹ 1000 1001 1002 1003 1004 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ