X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 7 października 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ampoule a długie masz cykle? może jeszcze urośnie i owu bedzie?

  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 7 października 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle przed poronieniem miałam ok. 33 dni... :/ na obu jajnikach są pęcherzyki ale nie rosną :( zobaczymy co będzie za tydzień...

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 7 października 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ampoule wrote:
    ja wczoraj byłam na monitoringu... zamiast się cieszyć mam mega podły humor! Z pęcherzyka 10 mm właściwie nic nie zostało a ten co miał 8 mm nadal tyle ma...no i edno ani drgnęło (nadal 4,5 mm) :( to był 14 dc :( kolejne USG 14-go października... :/

    a próbowałaś wspomóc się CLO?

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 7 października 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagubiona_82 wrote:
    a próbowałaś wspomóc się CLO?
    Jeszcze nie...lekarz który mnie prowadził po poronieniu nie widział takiej potrzeby :/ ten do którego teraz chodzę powiedzial ze jak ten będzie bezowulacyjny to chyba trzeba będzie kolejny wspomóc lekami...

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 8 października 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Doberek:)O rany,faktycznie straszne puchy tu ostatnio.

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1036 462

    Wysłany: 8 października 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:22

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 8 października 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    hej :)
    ja mam monitoring dopiero w piątek ;/
    chciałam mieć dzisiaj ale ginowi nie pasowało ;/
    jutro mi nie pasuje ;/

    denerwuje się że mam juz torbiel albo jakiegos olbrzyma który nie chce peknac :( mam wczesne owu ...
    odezwe się w piątek :)
    A który dzień cyklu masz dzisiaj?

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1036 462

    Wysłany: 8 października 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 01:22

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 9 października 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki :)

    troszkę mnie nie było, bo nie chcialam wchodzić tutaj tylko żeby pomarudzić co mnie boli, zresztą głowa mi tak pękała od roboty, którą musiałam wykonać,że z obrzydzeniem patzryłam na lapka...

    Widzę, że jak zawsze nasz organizm co jeden to ma lepsze pomysły :)

    ale z owulacją w 9 dc to mozna się starać..nawet nie chce mi się liczyć ile to wiecej szans, niż z owu w 21 dc...
    zatem powodzenia :)

    zagubiona, jak tam brzusio? może fotka? bez głowy oczywiscie, pokaż apartament... ;)

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 października 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik a jak u Ciebie sytuacja wygląda? Pusto tu się zrobiło.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 9 października 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wszystkim, tu mnie jeszcze nie było także witam was serdecznie.

    Jestem zielona jeśli chodzi o interpretację temperatury itp. więc pewnie będę co jakiś czas pytać. Na monitoringu cyklu nigdy nie byłam, idę w następnym cyklu.

    Od 3 miesięcy biorę bromocorn na obniżenie prolaktyny, która myślę blokowała mi owulację. Mam ją teraz ładnie zbitą:)

    Nie wiem czy już miałam owulacje czy nie, z wykresu nie umiem tego odczytać. A OVUFRIEND jeszcze mi jej nie wykazał. Na wszelki wypadek przytulanka są:)

    Mam pytanie czy na monitoring cyklu chodzicie prywatnie czy na NFZ?? Jak prywatnie to ile płacicie??

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 9 października 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe apartament :-) dobre :-)
    ponieważ przed ciążą już miałam nadwagę więc mój apartament straszy ludzi w pracy rychłą ucieczką :-P
    ból głowy i wysokie ciśnienie to norma a tak poza tym....byle do przodu :-)
    byle mieć już poród z głowy bo za pierwszym razem to człowiek nieświadomy co go czeka a za drugim jak już się wie jak to wygląda-to jak to mówi moja koleżanka:
    "porodówka to nie sanatorium" więc niech już będzie najlepiej po :-P
    a jak postępy u Was?
    a młoda już przywykła do nowego harmonogramu dnia?

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 9 października 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    hej wszystkim, tu mnie jeszcze nie było także witam was serdecznie.

    Jestem zielona jeśli chodzi o interpretację temperatury itp. więc pewnie będę co jakiś czas pytać. Na monitoringu cyklu nigdy nie byłam, idę w następnym cyklu.

    Od 3 miesięcy biorę bromocorn na obniżenie prolaktyny, która myślę blokowała mi owulację. Mam ją teraz ładnie zbitą:)

    Nie wiem czy już miałam owulacje czy nie, z wykresu nie umiem tego odczytać. A OVUFRIEND jeszcze mi jej nie wykazał. Na wszelki wypadek przytulanka są:)

    Mam pytanie czy na monitoring cyklu chodzicie prywatnie czy na NFZ?? Jak prywatnie to ile płacicie??
    monitoring Ci się spodoba bo będziesz wiedziała dokładnie na czym stoisz-mi bardzo pasował mimo, że co drugi dzień to było troche upierdliwe ale przynajmniej wiedziałam czy jajko w ogóle jest i na jakim etapie :-)
    ja do gina chodzę niestety tylko prywatnie i za każdy monit miałam liczone spadkowo tzn pierwszy był najdroższy bo 100 drugi 70 a trzeci 50zł :-)

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 października 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fcfe5d183f70093amed.png

    Malenq, mkl, ampoule, Elfik, kiniaczek84 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 10 października 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    fcfe5d183f70093amed.png

    I co? Szykuje mi się sprzątanie i walka o miejsce w komórce i weekend z dzidziem, który ostatnio ma Focha i jest na nie!

    A wczoraj otworzyła mi się reklama wyjazdu na Malediwy i jakoś mnie gryzie, ze moglabym być gdzie indziej...;-)
    Choć szczerze, nie ma na co narzekać, 20 stopni w połowie października...:-)

    Miłego dzionka i niech wam dobra wróżka chatę wysprząta..:-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 10 października 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No temperatura teraz to jest super. ja bym mogła mieć całą taką jesień :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 10 października 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Elfik a jak u Ciebie sytuacja wygląda? Pusto tu się zrobiło.

    Kochana, u mnie małż w rozjazdach, sama się nie zapyle ;-) dlatego nawet nie poszlam na monitoring... Z jednej strony jestem ciekawa czy mój organizm bez leków owuluje, ale wyrzucenie 150 zł dla samej ciekawości mnie przeroslo..
    Jeszcze by się okazało, ze mam owulację życia i musialabym Gina gwalcic, czy kogo się nawinie, a jakoś chyba zbyt nieśmiała jestem :-) :-) :-)

    Powoli nam się z malzem odechciewa...
    Żyć trzeba...
    Małż powiększył biznes, musi i chce poświecić temu więcej czasu, a ja nie będę go zmuszać jak naprawdę nie będzie chciał...

    Zobaczymy co czas przyniesie, juz nie robię żadnych betonowych planów i nie składam deklaracji...


    A wiecie, jestem w dziwnym nastroju, trzy moje dobre znajome się rozwodza, coraz więcej takich sytuacji widzę, dotarło do mnie, ze w życiu naprawdę trudno jest walczyć z rzeczywistością i nie spaprac niczego we własnym związku, ze zmęczenia, lenistwa, znudzenia...

    Ale skala tego mnie zadziwia
    A dzis jedna znajoma po 40 mi powiedziała, zna kilu znajomych facetów, KT matki zostawily dzieci i to ojcowie je wychowują.. Zwlaszcza jak młodo zaciazyly...
    Hm, czyli mamy prawdziwe równouprawnienie...

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 10 października 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:

    A wiecie, jestem w dziwnym nastroju, trzy moje dobre znajome się rozwodza, coraz więcej takich sytuacji widzę, dotarło do mnie, ze w życiu naprawdę trudno jest walczyć z rzeczywistością i nie spaprac niczego we własnym związku, ze zmęczenia, lenistwa, znudzenia...

    niestety....takie banalne a takie do bólu prawdziwe :-( dałaś do myślenia....

    a mi chodzi jeszcze jedna myśl po głowie-na początku tygodnia w pracy usłyszałam:
    "Po równo wcale nie oznacza, że sprawiedliwie"
    :-)
    taka piękna pogoda-olać sprzątanie i zmykamy na spacerek!!! sprzątanie może poczekać na szarobure dni :-)

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 10 października 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, ja bym i olala, ale do mieszkania wchodze na Małysza...
    Otwieram drzwi i skok na gore ubrań...
    Ruszylam "kącik" za łóżkiem, czego tam nie było...a nasmiesznisze, ze mnóstwo kosmetyków, dziiękki kT miałam być piekna, i pewnie by super działały, ale zza łóżka było im trudno...;-)

    No i nie jestem piekna, chlip, chlip..;-)

    Zagubiona, ja zawsze jak czytam o twoim ciśnieniu i to, ze monitorujesz to i bierzesz leki, to mi się jakoś lepiej robi..
    Gdyby ktos o mnie zadbał, to pewnie nie biegalabym teraz dzieckiem po lekarzach, dlatego jak myślę, ze u ciebie to idzie jak tzra, to mi jakoś jaśniej.. I lepiej
    Trudno to wytłumaczyć, może po prostu nikomu nie życzę takich stresie, nikt na nie nie zasługuje...

    I widzę, ze dalej chodzisz do pracy. Dzielna dziewczynka :-)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 10 października 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, ta agresywna reklama baby med mnie zaczyna wkurzac...
    Można wysłać wirusa niejakiej Kisieńce?
    Wszędzie fe same posty, babymed pomaga na wszystko...
    Jak pisał Wiech - krawaty wiąże i usuwa ciążę...

    kapturnica lubi tę wiadomość

‹‹ 1037 1038 1039 1040 1041 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ