X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Wiem skarby wiem wiem..............tylko taki szok działa negatywnie na moją psychę...


    Będę się modlić o zdrówko dla małej Konstancji:)

    Malenq lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy już w domu. Krocze boli jak nie wiem. Właśnie patrze na małą i zastanawiam się, jak ona w brzuchu się mieściła.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Jesteśmy już w domu. Krocze boli jak nie wiem. Właśnie patrze na małą i zastanawiam się, jak ona w brzuchu się mieściła.
    Pokaż nam to swoje cudo ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Jesteśmy już w domu. Krocze boli jak nie wiem. Właśnie patrze na małą i zastanawiam się, jak ona w brzuchu się mieściła.

    Tak,tak pokaż nam swoją Gwiazdeczkę:)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Robuś mam 166cm....:P

    i wieści po wizycie:
    bez schizu informuję, że dołączam do mam ze zbyt małą ilością wód płodowych........
    w kolejny poniedziałek jestem przyjmowana na patologię, a mój gin chce po 21.12 rozwiązać ciążę - na wzgląd zdrowia malutkiej :(

    to tyle po wizycie, która miała być "standardowa".....................

    jak nie urok to..............qrwa mać...........


    W tym szpitalu co masz być przyjęta urzęduje twój gin co chodzisz na wizyty? dał jasno do zrozumienia że się Tobą zajmie/zaopiekuje? a mała będzie w tym samym szpitalu co będziesz rodzić czy będziecie/będą ją przewozić do bardziej specjalistycznego?? chyba grunt to żeby wszystko było od początku pod kontrolą odpowiednich lekarzy a będzie dobrze Madziu....ściskam i trzymam mocno kciuki żeby nic nie wymknęło się spod kontroli...

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagubiona.......
    tak mój gin urzęduje w tym szpitalu, ale piętro niżej na ginekologii-endokrynologii bo on jest specjalistą od "zaciążeń" heheheh ale ma być na przyjęciu mnie do szpitala z dyspozycjami....
    mała ma być w tym samym szpitalu....tylko ma ją obejrzeć specjaliści, każdy w swojej kolejności........
    sama jeszcze nie wiem, wszytko będzie jasne 15.12 na wizycie usg...
    zwiększyłam ilość płynów, ale jakoś nie wierzę w taką terapię, wody płodowe tworzą się do 36-37tyg. potem maleją....:-/
    też mam nadzieję, że nic nie wymknie się spod kontroli....
    małż od poniedziałku już na urlopie będzie więc czuję się spokojniejsza troszkę...

    dziękuję za kciukaski kochane :*

    Milciu a TY mogłabyś się pochwalić malutką..........;)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała kurka jak nie urok to sraka!!!
    a wody płodowe podobno można zwiększyć nawet w kilka dni tak że pij duuużo, wiem że to trudne ale postaraj się, szansa zawsze jest na poprawę.
    koniecznie napisz jak tam po wizycie kontrolnej!!

    a ja dziś miałam wypadek, oblodzona jezdnia, nie wyrobiłam na zakręcie....ale szkoda gadać, już jest wszystko okej,
    jestem przebadana, ciśnienie już w normie, choc adrenalina puściła mnie dopiero koło południa.
    z młodą byliśmy u okulisty-okulary kolejny rok nosić.
    musimy się wybrać do KRK po oprawki miraflex bo takie chcemy dla niej tylko większe, te co ma są już przymaławe, ale nie zmieniałam jej wcześniej bo myślałam że może już jej ściągnie te okulary.
    mówią że plusy się da leczyć a my kurfa stoimy w miejscu! ehhh
    to se pogadałam;/

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robuś...........jejku, ale nic poważniejszego niż uszkodzenia auta nie ma???
    ktg robiono i inne badania???
    kurczę BRZUCHATKO uważaj na siebie bardzo...

    ja to już ślepa jestem ...ale powiedziano mi żebym zgłosiła się do okulisty tak w 2misiesiące po porodzie....

    piję, piję.... wczoraj poległam na nieco ponad 4l wody mineralnej, dzisiaj już mam 3,5l wypite.....ale wiesz ilość wód zwiększa się do 36-37tyg. więc.....

    Jak już kiedyś Elfik pisała, przydałoby się ODCIOTOWAĆ.....
    bo już nerwy na końcówce...są...

    coby nie zwariować w szpitalu na patologii (jak położą) to tableta od małża dostałam hehehe....taka mała rzecz a cieszy:)

    Kasiek jak tam ????? małż już jest???

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia dobrze, że się nic poważnego nie stało.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tio macie przejscia jprodle masakra...Laski kadzidła i okadzac chałpy z pecha..Kaska Ty tam uwazaj bo dużo nie tzreba i hyc Sama mialam wypadek jak bylam w 7miesiacu wiec wiem jaki to zajebisty strach...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq...to widać, że wszystko ma ten gin zaplanowane....powiedz mu żeby Cię mimo wszystko miał pod kontrolą, fajnie, że mąż będzie na urlopie-będziesz spokojniejsza bo ewentualny niepokój rozłoży się na pół no i ten tablet też troszkę rozproszy twoją uwagę i napięcie, jakby Cię piekły uszy w poniedziałek to będziesz wiedziała przez kogo :-)

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spuścić z oka to zaraz się samochodami rozbijają, na patologie wybierają...
    A serio serio, Robotka, może juz zostaw to auto?
    Powiedz w domu, pogrzej się..zaraz śnieg spadnie i nogę złamiesz, tfu, tfu

    Maleńka, mus to mus, jedna dobra rzecz, nie musisz wybierać SN czy CC.. Samo się wybrało. A przynajmniej będziesz teraz pod opieką lekarzy, zważywszy na serducho młodej może i dobrze:-)
    I na pewno na poród zdążysz;-)
    Aha, pięknie wyglądasz:-)

    Zagubiona, jakoś nie piszesz jak u ciebie, ale zapewne jak nie marudzisz, znaczy jest dobrze:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2014, 10:42

    Malenq, zagubiona_82 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam świętować gwiazdkę od początku grudnia, a tu w pon ostatni egzamin, wiec chwilowo brud w mieszkaniu i nastrój żaden...
    Dodatkowo mam zakaz starań ze względu na nadczynność tarczycy..
    Ta przerwę wykorzystuje dla szlajania się po lekarzach i wyleczenia co mogę.
    Teraz wreszcie leczę zapalenie zatok antybiotykiem, bo wcześniej nie chciałam go brać
    Ale zabawne jest, ze wszystko mnie dopadło, nawet odcisk na stopie, niby nic a utrudnia chodzenie

    Córka tez kończy antybiotyk, celem wyleczenia uszu ma siedzieć w domu do końca roku, o maj gad...
    Oczywiście jest krnąbrna, ale cala rodzina na to pracuje
    Muszę wywalić polowe zabawek z pokoju, będzie wtedy łatwiej i musi nauczyć się sprzątać po sobie...
    Choć mamusia nie jest gwiazda sprzątania, hehe..

    Małż pytał ostatnio co chce pod choinkę..
    Jak uświadomiłam sobie ile w grudniu pójdzie kasy na lekarzy i badania, bo spodziewam się, ze immunolog zleci mi jakieś drogie badania, z pełnym przekonaniem powiedziałam, ze nic:-(

    Ostatnio wydalam kasę na allegro na dekoracje świąteczna, podświetlany domek z pozytywka
    Ale tego zakupu nie żałuje!
    Będzie na lata...

    Wiecie, tak czytam o problemach w ciąży, porodach i czasem się zastanawiał, czy ja naprawdę chce:-) :-) :-)
    Czy to na moje nerwy...;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2014, 10:44

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziałam malzowi, ze musimy lub muszę wziąć tydzień urlopu prawdziwego i gdzies wyjechać, bo dłużej tak nie pociągnę...
    Pojechać gdzieś, oderwać się od codzienności, nabrać powietrza w płuca..
    Tylko kurka muszę ten egzamin popchnąć, jak nie, to poprawka mnie będzie męczyć...

    Co kupujecie dla dzieciaków na gwiazdkę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2014, 10:44

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfiku,
    może to dobry pomysł z tym wyjazdem i takim odpoczynkiem pełną piersią :-) dobrze tak od czasu do czasu naładować akumulatory to i power do działania się znajdzie :-)
    a z jakiej tematyki egzamin zdajesz? bo chyba mi coś umknęło?? :-/
    wiesz..problemy w ciąży zawsze jakieś się znajdą, wiem coś o tym bo ledwo przędę ale doszłam do wniosku że nie ma co się tu Wam użalać tylko zacisnąć zęby i do przodu i nie ma się co zastanawiać czy się chciało czy warto było bo ja tam sobie tłumaczę że dla dziecka już wszystko zniosę i jeszcze te dwa miesiące pocierpię :-) niektórzy twierdzą, że na dziecko nigdy nie ma dobrego czasu, wystarczająco pieniędzy i zdrowia że jak się nie chce lub się nie jest przekonanym do pierwszego czy drugiego dziecka to wymówka zawsze się znajdzie jakaś :-)
    PS.: moja gwiazda zażyczyła sobie w liście do mikołaja hulajnogę i lalki "My Little Pony" :-D i muszę przyznać że jest grzeczna i nawet zaczęła po sobie wszystko sprzątać jak jej mówię że mikołaj do takiego bałaganu nie przyjdzie i na pewno jej nic nie przyniesie :-) o dziwo działa!

    Malenq, Elfik lubią tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2069

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, bardzo prosze o polubienie mojego pytania do profesora.
    Dotyczy PCOS poronien i niepowodzen. Mam zaczac stymulacje do ivf od stycznia, a oragne wiedziec czy na tym etapie staran moglam zrobic cos wiecej.
    Pozdrawiam i z gory dziekuje:)
    Ania

    https://ovufriend.pl/forum/pytania-do-eksperta-diagnostyka-i-leczenie-nieplodnosci/pcos-ciaza-pozamaciczna-wczesne-poronienia,5334.html

    powyzej link

    dfe01f0225.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko załatwione:)

    dobra laski mi nic nie jest, dziś miałam tylko hujową noc, młode mnie tak waliło do 24 ze przysięgam ale zasnąć się nie dało, a bujanie brzuchem pomagało tylko jak bujała, potem 2xsiku i też bezsennośc....tak że jestem zmęczona wkurwiona i nie wyspana.
    aha! i boli mnie gardło! ale drapie bleh;/

    EWKA kurde u nas to samo, jak pomyślę o grudniowych wydatkach nie koniecznie świątecznych to mnie trzepie....mąż od wczoraj przebąkuje o jakichś 2tysiakach na auto;/

    Zagubiona popieram Twoje zdanie co do dzieci. nigdy nie ma dobrego czasu na dziecko tak na prawdę;)

    moja młoda zażyczyła sobie drążek do podciągania ale ten dostała na mikołaja a teraz? od nas nic już nie dostanie-nowe okulary:D teraz niech się rodzinka postara;)
    choć własnie w nocy jak nie mogłam spać zaczynała mnie łapać depresja, że ludzie nie mają kasy a tu trzeba tyle rzeczy porobić stricte związanymi ze świętami, jakieś prezenty, itp...tak mi się trochę smutno zrobiło, może temu że sama już prawie do zera na koncie dochodzę a tu połowa miesiąca dopiero haha:D

    Ewa nazbierało się tego u Ciebie nie ma co....
    to starania pewnie musisz przerwać na parę miesięcy co??
    może i dobrze, odpoczniesz troszkę, nabierzesz nowych sił, może jakieś nowe wnioski, przemyślenia? będzie dobrze zobaczysz, najważniejsze że coś się dzieje, że ciągniesz to do przodu:*


    a ja wam powiem co bym chciała pod choinkę:D kalendarz na 2015:D taki w formie książki:D
    bez kalendarza u mnie kiepsko z pamięcią;)

    Elfik, Elfik lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj zaliczyliśmy pierwszy spacer. Ja średnio dałam radę, ale mąż mnie doprowadził i dalej poszedł sam. Mała słabo przybiera na wadze, dlatego musi mieć wprowadzone mm dwa razy dziennie.

    Elfik lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    My dzisiaj zaliczyliśmy pierwszy spacer. Ja średnio dałam radę, ale mąż mnie doprowadził i dalej poszedł sam. Mała słabo przybiera na wadze, dlatego musi mieć wprowadzone mm dwa razy dziennie.

    Milcia, ma to swoje plusy, ja też dokarmiałam mm i dzięki temu moja przesypiała mi większość nocy bo była "pełna" i nie budziła się co 2-3 h na cyca :-P
    widocznie twoja lubi sobie konkretnie pojeść :-)

    Elfik lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, po bezsennej nocy...
    Ewik kurcze faktycznie nazbierało się u Ciebie...
    Mam nadzieję, że ze zdrowiem wyjdziesz szybko na prostą i "nie odechce" Ci się starań i drugiego dziecka... Tak jak napisała Rob, odpoczniesz od tego świrowania..
    3mam kciuki za zniknięcie kłopotów...
    Co do wyjazdu, dobry pomysł, każdemu by się przydał, a Wam na pewno....

    Zagubiona cieszę się, że spokojnie "małymi kroczkami" ciąża idzie ku końcowi...

    Milcia, to masz pewność, że mała jest najedzona:-)
    A pochwalisz się swoją pociechą?
    A jak się czujesz?

    Kasiek to czekany na przyjazd małża...:-) :-) :-) :-)

    U nas po wizycie, postanowił zostawić w domu, indeks wód wzrósł o 1stopien.., mam kolejną wizytę za tydzień, a kardiologia w sobotę..
    Mała waży 2800gr, ale po pomiarach jest o kilka dni młodsza niż ciąża.. Do tej pory rosła jak na drożdżach, a teraz się zatrzymała jej kość udowa jest najmłodsza...
    Zobaczymy na kolejnym USG...
    Gin mimo wszystko chce indukcji porodu po 22gim...:-\

    Kiniaczku jak tam?

    Buziaki i moc pozytywnych fluidow:-) :-) :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 06:40

    Elfik lubi tę wiadomość

‹‹ 1054 1055 1056 1057 1058 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ