X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 lutego 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TO zeidzie jak chce to prawda...gowniany na to wsxzystko wplyw mamy ehhh...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 16 lutego 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kasia zzielenieje niebawem nie martw sie bedzie jej odpowiadał tan kolor:-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 lutego 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski odpływam... Teściowa poczęstowała mnie kieliszkiem nalewki malinowej i normalnie spać mi się tak zachciało, że szok.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 lutego 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się, kiedy mam testować. Bo póki co nie mam ciśnienia, żeby sprawdzać co i jak. OVU na jutro mi wyznaczyło @, ale patrząc na dwa poprzednie cykle, to powinnam dostać 26 lutego.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Milcia jesli nie masz parcia to nie testuj poczekaj jeszcze kilka dni i zobaczysz jak sie zachowuje temperatura..A u mnie o lutce odstawieniu tempka spadla w 5tym dniu po ostatniej tabletce

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bryyy

    widzę że zostawiłam was tutaj z wieloma wątpliwościami ale takie są skutki pisania na prędce przez telefon....

    otóż tak, na usg JA widziałam jakby pęcherzyk tylko mniejszy....lekarz Twierdził że to nie pęcherzyk bo pokazywał mi otoczkę tego niby pęcherzyka i mówił że to otoczka ciałka żółtego, komórki jajowej nie ma, a moje ciałko żółte jest bardzo nietypowe. stąd stwiedził że nie wiadomo na 100% czy była owulacja czy nie....
    ogólnie dla niego już nie ma pęcherzyka który dwa dni wcześniej był.
    ciśnienie mi podskoczyło momentalnie. nie wziął za wizytę.
    Leukocytami powiedział aby się nie przejmować i nic na nie nie brać bo niewiele podskoczyły.
    a reszty z wizyty nie pamiętam, chciałam stamtąd uciekać jak najszybciej.
    owu źle wyznaczyło mi owulację, no bo skoro na usg nie było pęcherzyka to nie pownno tez być owulacji wtedy co wyznaczona....
    na koniec powiedział, a niech już pani zajdzie w tą ciążę;)
    podobno ostatnio pojawiła się druga kobieta która bierze ten zestaw wspomagaczy co ja-marne pocieszenie.
    sobotę przezyliśmy....
    co mnie najbardziej wzruszyło?
    to na koniec mszy była piekna pieśń i do tego pokaz slajdów ze zgjęciami małej....no nie było osoby która by łezki nie uroniła....a były osoby które jej na oczy nie widziały np. matki dzieci(z dziećmi)ze szkół starszego rodzeństwa małej.....


    aaaa i nie biorę dupka.....
    nie przepisał mi, bo mam progesteron dobry i powiedział że po pragnylu utrzymuje się progesteron do 10 dni.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kasiulka wiec w sumie wg ciebie kiedy mialas owu??bo tam wychodzi ze w 13dniu ekhhhbo tempka potem ruszyla..w sumie zasmutalas mnie wtedy zajebiscie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę ze owu była w dniu podania pregnylu(i podałam go dobrze kasia:) bo tam gdzieś pytałaś czy dobrze:)
    w ten dzien przed podaniem go zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny i dodatkowo rano temperatura spadła najniżej w tym cyklu, potem podałam pregnyl i nawet pomyślałam że to pewnie formalnośc bo pęcherzyk sam być może pękł, zreszta już na wizycie lekarz wieczorem powiedział że jest na pęknięciu....
    potem wiesz, stres przez dwa dni choc nie wiem czy mógł mieć wpływ na temperaturę....
    szczerze mówiąc to na nic się nie nastawiam, ani na ciążę ani na to że się nie udało....neutralnie...będę czekać na to co przyniesie los.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bo juz wiesz tak sie zastanawialam cojest grane, wiec chwala ze dobrze podane...Kurfffa czemu to wszystko takie denerwujace , dziala na psyche strasznie...Masz racjenajlepiej nie nastawiac sie na nic patrzyc co los przyjmuje a co do dupka i lutki po pregnylu to tez slyszalam o tym zewspomaga zagniezdzenie zarodka...
    Stress ma bardzo dduzy wplyw na owulke wiem ze pisalo gdziex ze moze ja nawet przesunac....
    Ty robilas sobie Kasiulka froznosc jajnikow?? , ajak nie to myslalas o sprawdzeniu???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsza jest laparoskopia zwiadowcza wtedy ogladaja wszystko , przepychaja budzisz sie i po sprawie, Ja sie w lipcu na to zdecyduje plus nakluwanie jajnikow , bede wtedy pewna ze wszystko co mozna bylo jest sprawdzone...
    Myslalam tam o tobie jak to wszystko znosisz tp co gin powiedzial pozniej ten pogrzeb malutkiej , echh powiem ci Kasiek ze nie zazdroszcze przezyc , ale sciskam mocno zeby Ci chociaz troszku poprawic nastroj
    Nie wyjasnil ci co to znaczy to nietypowe???tak mnie to nurtuje co to znaczy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 08:37

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    Milcia dzięki za info o sprzętach :)
    Wykres hmmm podobam mi się :)

    kapturnica wrote:
    .A u mnie o lutce odstawieniu tempka spadla w 5tym dniu po ostatniej tabletce

    Kap albo jestem ślepa, albo u Ciebie temp leciała już na 2-gi dzień po lutce, od 31 dc stopniowo w dół.
    U Milci po odstawieniu rośnie :)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik ściskam <3
    mnie też to "nietypowe" zastanawia co ocb

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Kasia:)
    codziennie rano widzę tą śliczną buzię z trumny.....no przepiękna była i za życia i po nim....naprawde takie dziecko się zdarza nie codziennie.....
    cały czas analizuję tą sobotę, rozbieram ją na części pierwsze...
    w domu byliśmy na północ.
    u kuzynki w domu nic nie pochowane, wszystko na swoich miejscach, łóżeczka, krzesełka, podkładki, ciuszki, zabawki lekarstwa.....

    ehh nigdy tego przeżycia nie zapomnę.

    a co do laparo to wierzę że ten nowy lekarz mi to zrobi, zrobił to mojej koleżance i zaciążyła od razu. ale już ten ginek wspominał o niej....

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Aguś takie nietypowe;) czyli nie pomarszczone, kurde nawet nie pamiętam czy jest płyn w zatoce....ehh a pytałam przecież.
    moje było takie okrągłe i tylko obwódka świadczyła o tym że to ciałko żółte.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    hej :)

    Milcia dzięki za info o sprzętach :)
    Wykres hmmm podobam mi się :)




    Kap albo jestem ślepa, albo u Ciebie temp leciała już na 2-gi dzień po lutce, od 31 dc stopniowo w dół.
    U Milci po odstawieniu rośnie :)
    Kurde teraz sie dobrze przyjrzalam Aga masz dokladnie racje mi minimalnie po pol dziesiatki 2nastepne dni zaczela spadac a w 3cim juz leciala wiecej....
    Milci rosnie w gore .!!! superrr trzymam w kciuki zajebiscie by wreszcie u nad na monitoringu cos dobrego zaczelo sie dziac..!!!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    bryyy

    widzę że zostawiłam was tutaj z wieloma wątpliwościami ale takie są skutki pisania na prędce przez telefon....

    otóż tak, na usg JA widziałam jakby pęcherzyk tylko mniejszy....lekarz Twierdził że to nie pęcherzyk bo pokazywał mi otoczkę tego niby pęcherzyka i mówił że to otoczka ciałka żółtego, komórki jajowej nie ma, a moje ciałko żółte jest bardzo nietypowe. stąd stwiedził że nie wiadomo na 100% czy była owulacja czy nie....
    ogólnie dla niego już nie ma pęcherzyka który dwa dni wcześniej był.
    ciśnienie mi podskoczyło momentalnie. nie wziął za wizytę.
    Leukocytami powiedział aby się nie przejmować i nic na nie nie brać bo niewiele podskoczyły.
    a reszty z wizyty nie pamiętam, chciałam stamtąd uciekać jak najszybciej.
    owu źle wyznaczyło mi owulację, no bo skoro na usg nie było pęcherzyka to nie pownno tez być owulacji wtedy co wyznaczona....
    na koniec powiedział, a niech już pani zajdzie w tą ciążę;)
    podobno ostatnio pojawiła się druga kobieta która bierze ten zestaw wspomagaczy co ja-marne pocieszenie.
    sobotę przezyliśmy....
    co mnie najbardziej wzruszyło?
    to na koniec mszy była piekna pieśń i do tego pokaz slajdów ze zgjęciami małej....no nie było osoby która by łezki nie uroniła....a były osoby które jej na oczy nie widziały np. matki dzieci(z dziećmi)ze szkół starszego rodzeństwa małej.....


    aaaa i nie biorę dupka.....
    nie przepisał mi, bo mam progesteron dobry i powiedział że po pragnylu utrzymuje się progesteron do 10 dni.


    mi się wydaje , że co tu nie gra moim zdaniem to była dzieląca się komurka jajowa otoczona świerzo powstającym ciałkiem żółtym i tylko żeby się zagnieździła i gitara taka jest moja diagnoza zrobiłam Ci lepsze usg :) optymistka ze mnie ja wiem , ze lakarze częściej racji nie mają niż my myślimy :)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no Aguś takie nietypowe;) czyli nie pomarszczone, kurde nawet nie pamiętam czy jest płyn w zatoce....ehh a pytałam przecież.
    moje było takie okrągłe i tylko obwódka świadczyła o tym że to ciałko żółte.
    . Czasem niepęknięty pęcherzyk przekształca się w ciałko żółte bez uwolnienia jajeczka, dlatego też testy na progesteron w drugiej fazie cyklu mogą nie wykazywać nieprawidłowości, a w przypadku mierzenia temperatury podstawowej ciała obserwuje się hipertermię czyli podwyższenie się temperatury..
    Wiedzialyscie o tym????pierwsze kurdee slysze...Mozna miec wzrosty tempki bez owulki niestety...Tylko monitoring da nam tak naprawde obraz czy owulka byla..A myslalam ze mierzenie tempki jest 100%pewne co sie dzieje

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ASIA czyli uważasz że jednak w piątek na usg to było pękające jajo??:)

    chyba się do Ciebie zapiszę na usg:D

    Joanna0071 lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia mi lekarz po piątku kazał mierzyć temperaturę i powiedział że jak przekroczy 37 to owu była, na początku zlecił ten progesteron ale jak powiedziałm ze mierzę temp to własnie o tym powiedział....
    ja wam powiem tyle ze im więcej czytam tym większy można mieć mętlik w głowie dlatego-przestałam czytać:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam laski metlik!! jedbno co wiem to wszystko sie moze zdarzyc , nasz org jest tak nieodgadniony ze nawet w sytuacjach kiedy czegos jestesmy pewne guzik wiemy hehehe...
    Obstaje przy Asi usg jest duzo bardziej zadowalajace...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 08:56

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ