X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No racja Kap - przy LUF tak jest, że temp rośnie np. 3 dni, potem w 4 spada. Niestety przy niepękających pęcholach też czasem wzrasta progesteron i potem rośnie zmyłkowo tempka :(

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAsia mój przedostatni cykl był bez owulki a temp rosłą i nawet owu się wyznaczyły;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kasia mi lekarz po piątku kazał mierzyć temperaturę i powiedział że jak przekroczy 37 to owu była, na początku zlecił ten progesteron ale jak powiedziałm ze mierzę temp to własnie o tym powiedział....
    ja wam powiem tyle ze im więcej czytam tym większy można mieć mętlik w głowie dlatego-przestałam czytać:)
    Patrz co lekarz to diagnoza ...ja mojemu tez mowie ze mierze temperature a ten na to ze moge to robic rekreacyjnie i dla wlasnej swiadomosci..ale tylko monitoring da nam prawdziwy obraz co sie dzieje w srodku...ehhh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    KAsia mój przedostatni cykl był bez owulki a temp rosłą i nawet owu się wyznaczyły;)
    no dlatego ci napisalam ze niepekniety pecherzyk przeksztalca sie w cialko zolte i podnosi tempke..mimo braku owulki..o tym mowil mojj gin i w tymartykule wlasnie pisze

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ASIA czyli uważasz że jednak w piątek na usg to było pękające jajo??:)

    chyba się do Ciebie zapiszę na usg:D


    ja tak uważam bo genatotropiny kosmuwkowej to miałaś pod dostatkiem :) musiała być reszta w rękach Boga :)sorki jeśli byki robię ale tych nazw dokładnie nie znam ale wiesz o co kaman :)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe KAsia prawda:) mój też się nie przejął wcześniej temperaturą, dopiero teraz kiedy pojawia się problem zlecił baczne obserwowanie temperatury.
    bo jak widać u mnie monitoring nie dał pełnego obrazu tego co się tam działo;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    KAsia mój przedostatni cykl był bez owulki a temp rosłą i nawet owu się wyznaczyły;)



    ja 6 cykli miałam ovu na bezowulacyjnych z temperatur mi wyszło ja to jestem chodząca anomalia hehe

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki oki dziękuje Asia:)
    ogólnie uważam że mój pęchol był za duży, z czym się nie zgadza gin.
    i że i tak nie był wartościowy.
    KAsia masz rację, mógł sie przekształcić nie pękając, ale żeby aż tyle zmalał?? jeśli tak było to pierwszy raz u siebie coś takiego zauważam, i to jeszcze po pregnylu.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I kurfffa ani monit ani tempka to co??chyba jedynie czas zostaje i cierpliwie czekac co sie bedzie dzialo i nic wiecej...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aśka a ty masz dziś typowy spadek jak na zagnieżdżenie!!!

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Oki oki dziękuje Asia:)
    ogólnie uważam że mój pęchol był za duży, z czym się nie zgadza gin.
    i że i tak nie był wartościowy.
    KAsia masz rację, mógł sie przekształcić nie pękając, ale żeby aż tyle zmalał?? jeśli tak było to pierwszy raz u siebie coś takiego zauważam, i to jeszcze po pregnylu.
    Pregnyl tez nie daje 100%na pekniecie niestety i tu mnie martwi najbardziej bo u mnie z pekaniem jest problem -przez pcos
    A co do za duzego Kasiek i tu cie pociesze ze rozmiarowkowo nie byl za duzy znalazlam artykul ze pecherzyk nie powinien byc za maly bo niedojrxeje ale taki kolo30mm jest ok!!!!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek rzeczywiscie przy lutce ci tempola spadla!!!!
    Oglaszam ze w lutym i poczatkiem marca wyprowadzamy sie wszystkie stad na ciazowy ovu!!!!!

    Joanna0071 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe to dzięki za pocieszenie:D
    Kasia ale mój pęcherzyk reaguje odpowiednio na pregnyl:) bo już zadziałał:)
    pozatym na pierwszym monitoringu lekarz mówił że lada chwila peknie, nie wiem po czym się to stwierdza....
    ale wiesz co? wtedy na pierwszym monitorze miałam do tego dużego pęcherza przyklejony mniejszy i może to on został na kolejnym usg? teraz sobie przypomniałam,.
    wtedy lekarz powiedział że z mniejszego nic nie bedzie bo nie miał komórki.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Asiek rzeczywiscie przy lutce ci tempola spadla!!!!
    Oglaszam ze w lutym i poczatkiem marca wyprowadzamy sie wszystkie stad na ciazowy ovu!!!!!
    buehehehe:D marzenie;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 17 lutego 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja wam mówię , ze gitara będzie i już :) był duży , pękł i wydostało się małe jajeczko jak spotkało swoją połówkę z ogonkiem to już połowa sukcesu :) trzymam się tej opcji i już a im więcej będziecie szukać tym mniej znajdziecie fakt jest taki, że pewna to tylko śmierć jest na tej ziemi :) a co do naszych fasolek to już w kolejce stoją i machają ziarenkami :) do nas :)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 17 lutego 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie bomba :)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 17 lutego 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dlaczego spadła możliwe , że @ idzie w tych dniach cyklu mi spadała i przeczytałam choć namawiam aby tego nie robić hehehe , że można nieraz @ dostać nawet podczasd luteiny i chyba u mnie tak będzie bo w tym cyklu późno wziełam

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byc moze zostal przyklejony , tyle ze on powinien zniknac podczas okresu..Kasia co do pregnylu nie do konca tak jest raz dziala a raz moze nie zadzialac...dlatego ja sie zaczynam zastanawiac zeby mi moze 10000 wypisal mimo ze zamowilamw aptece 5000 ehhh...
    A zreszta dupa Jas swieczke zgas...!! bedzie co ma byc poddaje sie losowi...
    .Jak nie zajde w ciaze to kontynuacja odchudzania...ha Kasia mam w sumie za 8dni 5kg w dupie mniej , wiem ze deczko duzo bo krrotki czas ale podkrecily mi przemiane leki i dieta maks 1000kcal mam...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna0071 wrote:
    nie wiem dlaczego spadła możliwe , że @ idzie w tych dniach cyklu mi spadała i przeczytałam choć namawiam aby tego nie robić hehehe , że można nieraz @ dostać nawet podczasd luteiny i chyba u mnie tak będzie bo w tym cyklu późno wziełam
    No mozna mozna podczas bvrania dostac to masz racje...alemy sie trzymamy innej werji Asiek!!!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    buehehehe:D marzenie;)
    Nie marzenie dupo wolowa tylko realne szanse!!! i tego tzrymajmy sie !!!!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ