Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A codo kiecki..jak nie nosze bieli tak moze bym sie tez na nia skusila..taka przewiewna dziewczeca , no sliczna jednym slowem =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj pogoda typowo późno jesienna. Bez słońca, zimno i wiało jak nie wiem.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 09:15

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helloł laseczki..Jak tam?? Co tam??? Mimo , ze wolne mlody zasuwa na 8ma do szkoly ehhh proby przed zakonczeniem roku..A ja na 10ta z groszami dyrdam do endosia
    Ewka ,Kaska , Aska a na polu boju tylko my ;D

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry:)

    ewik awatar SUPER:)

    Kasiek powodzenia u endo..ja mam w poniedziałek....i udało mi się wcisnąć do innego gina na środę, muszę z nim pogadać o tych bólach głowy, krzyża i o duphastonie....

    miłego dnia...u mnie również jesiennie, a do tego kichająco...

    kapturnica, Elfik lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej ciotki:)
    ja OD zimy wpierniczam witaminy z grupy B i komary mnie omijają szerokim łukiem:D potwierdziła się teoria z tą witaminą:)
    podobno wtedy człowiek po 3 miesiącach wydziela jakiś specyficzny zapach dla komarow:)


    ejjj a mi się śnił moj własny poród!! urodziłam ślicznego synka:) jeju napatrzeć się nie mogłam:)

    kapturnica, Elfik lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ej ciotki:)
    ja OD zimy wpierniczam witaminy z grupy B i komary mnie omijają szerokim łukiem:D potwierdziła się teoria z tą witaminą:)
    podobno wtedy człowiek po 3 miesiącach wydziela jakiś specyficzny zapach dla komarow:)



    Kacha gowno prawda taka prawda ;D ..ja wprdalam witaminy z grupy b od lutego i uja..dalej mnie rzna jak rznely heheheheh

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha dokładnie trzeba B12 wprdalać:D
    no mówię Ci zawsze miałam przesrane a teraz? mogę iśc wieczorem do ogródka i mam ich chmarę koło siebie a może mnie jeden upierniczy jak go nie zauważę:)

    Elfik lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kacha dokładnie trzeba B12 wprdalać:D
    no mówię Ci zawsze miałam przesrane a teraz? mogę iśc wieczorem do ogródka i mam ich chmarę koło siebie a może mnie jeden upierniczy jak go nie zauważę:)
    No to czemu mnie wprdalaja na zywca? :-o

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia bo może trzeba było osobno sobie B12 kupić:)
    mi to polecił szwagier wędkarz:D

    ale dziś brzydko na zewnątrz, ja siedzę w polarze!!

    Elfik lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jak i u mnie zimno jak w psiarni sie zrobilo dzis..A wczoraj bylo taaak piknie :(

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakoś komarów w ogóle nie ma, meszek też nie było, a mieszkamy niedaleko kart i wokół mamy pola. Jeszcze takie małe bajoro mamy niedaleko, gdzie żaby wciąż słychać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2014, 09:10

    Elfik lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ci zazdroszcze..U nas komary tna jak porabane..
    Uf ale sie nawszamalam jak komar ihihi
    Taka mi salatka jarzynowa tradycyjna wyszla ze normalnie paluchy lizac..:)

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh daj trochę tej sałaty:)
    jak zawsze byłam przeciwniczką jarzynowej tak od około 3 lat ją uwielbiam:D

    Elfik, kapturnica lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek bo przy insulinooporności komary będą wpier!@$@#%#$% i na nic wit. z grupy B, mnie tak moja endo tłumaczyła, że wydzielam "zachęcający" zapach, jak cukrzyk...więc dla komarów to raj....
    ja też chcę sałatki;)

    Elfik, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to wam współczuję :)

    Elfik lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bozzziuuuu i znowu się napchałam jedzeniem...najpierw micha truskawek, potem 2 kanapeczki z pasztetem i pomidorem, następnie suchar z nutellą, a na koniec kubek ciepłego mleka
    i to by było na tyle, w temacie II śniadania....hehehe

    nio ja sobie też współczuję, tylko inni biesiadnicy się cieszą, bo jak siedzę na podwórku wieczorkiem, jakieś ognisko, czy grill to ja jestem cała w komarach, i tylko ja...bleeee nie cierpię tych samic!!!!!!!!!!

    Elfik, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ee, cały czas się człowiek czegoś nowego dowiaduje - o wit.B słyszałam, ale może rzeczywiście biorę w pakiecie :), ale że przy insulinoodporności, wow...

    ja wiem, że takowej nie posiadam, bo jak się ją ma i bierze metformax to się chudnie..., hehe...

    sałatka warzywna,= samo zdrowie, dlatego do ust nie biorę...;)

    kochane, niestety na awatarku to nie ja, ale w sumie..
    mam czarne długie włosy, zazwyczaj rozwiane, bo za cholere nie tzryma mi sie zadna fryzura...
    a laska na zdjeciu, chwalić Allaha, nie jest anorektyczką..:)
    a ja czasem tez tak mam, że idę lasem, wyjde na łąke pełną słońca i taka mnie ogarnia radośc zycia, że widzę kolory, słyszę ptaki i cykady, czuję zapach trawy i idę o własnych siłach tam gdzie mnie nogi poniosą...
    Pewnie dlatego ja wybrałam! :)))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Mal, słodka widac jesteś..

    Powrzucaj tym samicom, że mają krzywe nogi, albo są za grube..to w końcu samice, na pewno maja kompleksy... :)))))))
    Może jak wyjdzie, ze jesteś wredna to się odczepią...

    i zapewne rodzina się cieszy jak gwizdek, ze wreszcie jesz ile tzreba :)))))))))

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 09:15

    nick nieaktualny, Elfik, kapturnica lubią tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
‹‹ 791 792 793 794 795 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ