X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring owulacji u lekarza
Odpowiedz

Monitoring owulacji u lekarza

Oceń ten wątek:
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 lipca 2022, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    W zasadzie to z pomocą lekarza gdzie były realne szanse to tak ok roku ale z przerwami bo w badaniach mi wyszła cukrzyca i mam poronienie za sobą w tym czasie. Badanie które zlecił mi docent na 1 wizycie to FSH,LH, testosteron, prolaktyna,TSH,DHEAS, insulina, glukoza, rozyczka IgG, kortyzol, Toxo IgG+ IgM, CMV IgG+ IgM plus u męża badanie nasienia. Po poronieniu też odrazu skierował mnie po 6 tyg na badania prolaktyny,tsh, przeciwciała antyfosfolidowe, badania na chlamydie, mycoplasme i uroplasme, posiew z szyjki, czas protrombinowy, APTT i tutaj już wyszły mi cyrki w posiewie między innymi grzyb I bakterie które mogły być przyczyną poronienia. U mnie ogólnie starania na samym początku były na cyklach naturalnych później mimo dobrych wyników okazało się że nie pękają mi pęcherzyki więc dostawałam ovitrelle. Jeden cykl zdarzyło się że nawet 2 zastrzyki i nadal nie pękły więc docent zdecydował że będziemy stymulować. Udało się w 1 cyklu ale w styczniu poroniłam. Teraz ten cykl podeszłam do 2 stymulacji i zobaczymy co czas przyniesie. Możesz zrobić sobie po 7 dniach od owulacji progesteron żeby zobaczyć czy nie masz niedoboru w II fazie cyklu a to ważny hormon przy utrzymaniu ciąży. A lekarz jakie badania zlecił?

    Tak, mam niedobór progesteronu, więc zawsze po Ovitrelle dostaję Duphaston.
    No właśnie z tymi badaniami to tylko tyle, co pisałam wcześniej, więc krzywa cukrowa, TSH, LH, FSH i estradiol na początku cyklu, progesteron po "owulacji" naturalnej i po Ovitrelle i prolaktyna. Teraz zaproponowała jeszcze, żebym sprawdziła insulinę, także w tym tygodniu pójdę sprawdzić jeszcze to.

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 18 lipca 2022, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Tak, mam niedobór progesteronu, więc zawsze po Ovitrelle dostaję Duphaston.
    No właśnie z tymi badaniami to tylko tyle, co pisałam wcześniej, więc krzywa cukrowa, TSH, LH, FSH i estradiol na początku cyklu, progesteron po "owulacji" naturalnej i po Ovitrelle i prolaktyna. Teraz zaproponowała jeszcze, żebym sprawdziła insulinę, także w tym tygodniu pójdę sprawdzić jeszcze to.

    Mi tylko te lekarz zlecił badania jak do tej pory a jest specjalistą od niepłodności i endokrynologiem a mąż badał nasienie? Mi docent powiedział na piątkowej wizycie że jeśli 3 stymulacje nie przyniosą efektów to zrobimy test penetracji i drożność jajowodów. Dziś jestem tydzień od ovitrelle i strasznie mnie kloje w podbrzuszu w 1 miejscu jakby mi ktoś szpilkę wbijał.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 lipca 2022, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Mi tylko te lekarz zlecił badania jak do tej pory a jest specjalistą od niepłodności i endokrynologiem a mąż badał nasienie? Mi docent powiedział na piątkowej wizycie że jeśli 3 stymulacje nie przyniosą efektów to zrobimy test penetracji i drożność jajowodów. Dziś jestem tydzień od ovitrelle i strasznie mnie kloje w podbrzuszu w 1 miejscu jakby mi ktoś szpilkę wbijał.

    Tak, mąż badał nasienia i jest trochę odchyleń od norm, ale lekarka powiedziała, że może nie jest super, ale też nie ma tragedii, więc powinno się udać. A co to jest test penetracji? Ja już z kolei miałam drożność robioną i jest OK.
    Ja dzis wieczorem aplikuję Ovitrelle, a w środę idę na wizytę. Lekarka powiedziała, że jeśli przez 3 cykle się nie uda to laparoskopia i histeroskopia mnie czeka..
    Może te kłucia u Ciebie to dobry znak?! Oby! :))

    Buu lubi tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 18 lipca 2022, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Tak, mąż badał nasienia i jest trochę odchyleń od norm, ale lekarka powiedziała, że może nie jest super, ale też nie ma tragedii, więc powinno się udać. A co to jest test penetracji? Ja już z kolei miałam drożność robioną i jest OK.
    Ja dzis wieczorem aplikuję Ovitrelle, a w środę idę na wizytę. Lekarka powiedziała, że jeśli przez 3 cykle się nie uda to laparoskopia i histeroskopia mnie czeka..
    Może te kłucia u Ciebie to dobry znak?! Oby! :))


    No to musicie być cierpliwi a w końcu się uda. Długo się staracie? Test penetracji to ocena zdolności przechodzenia plemnikow przez śluz kobiety z tego co czytałam na ich stronie to jedzie się w okresie owulacyjny lekarz pobiera śluz od kobiety, mężczyzna dostarczą plemniki i na szkiełku to sprawdzają. Mnie trochę zaczynają męczyć już jazdy do lekarza nie mam go na miejscu i muszę dojeżdżać ok 60 km do Poznania a co za tym idzie muszę mieć dzień wolny. U nas na razie się wstrzymujemy z drożnością bo ja jednak w ciążę zaszłam więc jeden z jajowodów jest drożny. Docent powiedział że po 3 bezskutecznych stymulacjach rozszerzymy diagnostykę. To życzę powodzenia w staraniach przerabiałam TP w zeszły tyg teraz biorę duphaston przez 11 dni 2 x 1 tabl i za tydzień test. Jak pozytywny to biorę dalej duphaston I mam się odezwać do docenta a jak negatywny to odstawiamy.
    Może nie będzie potrzeby ani u mnie ani u Ciebie tych badań 💪✊️

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 lipca 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    No to musicie być cierpliwi a w końcu się uda. Długo się staracie? Test penetracji to ocena zdolności przechodzenia plemnikow przez śluz kobiety z tego co czytałam na ich stronie to jedzie się w okresie owulacyjny lekarz pobiera śluz od kobiety, mężczyzna dostarczą plemniki i na szkiełku to sprawdzają. Mnie trochę zaczynają męczyć już jazdy do lekarza nie mam go na miejscu i muszę dojeżdżać ok 60 km do Poznania a co za tym idzie muszę mieć dzień wolny. U nas na razie się wstrzymujemy z drożnością bo ja jednak w ciążę zaszłam więc jeden z jajowodów jest drożny. Docent powiedział że po 3 bezskutecznych stymulacjach rozszerzymy diagnostykę. To życzę powodzenia w staraniach przerabiałam TP w zeszły tyg teraz biorę duphaston przez 11 dni 2 x 1 tabl i za tydzień test. Jak pozytywny to biorę dalej duphaston I mam się odezwać do docenta a jak negatywny to odstawiamy.
    Może nie będzie potrzeby ani u mnie ani u Ciebie tych badań 💪✊️

    W lipcu u nas będzie rok, a do jakiego lekarza chodzisz w Poznaniu?
    Też życzę powodzenia i trzymam kciuki, żeby tym razem się Wam udało, a jak długo Wy się staracie? Te badania, które robiłaś przed poronieniem wskazały jakiś problem, który może być przyczyną niepowodzeń czy wszystko wyszło OK?

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 18 lipca 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    W lipcu u nas będzie rok, a do jakiego lekarza chodzisz w Poznaniu?
    Też życzę powodzenia i trzymam kciuki, żeby tym razem się Wam udało, a jak długo Wy się staracie? Te badania, które robiłaś przed poronieniem wskazały jakiś problem, który może być przyczyną niepowodzeń czy wszystko wyszło OK?

    Tak ok roku z pomocą lekarza. Ja chodzę do docenta Słopienia. Rozumiem że jesteś z okolic skoro pytasz? Mi w tych badaniach wyszła cukrzyca więc musiałam uregulować. U mnie przyczyną niepowodzeń jest problem z owulacją z pękaniem pecherzykow muszę brac clostilbegyt zeby byly lepszej jakosci pecherzyki i ovitrelle zeby pękal, mimo że oprócz cukru wyniki mam dobre. A u Ciebie wiadomo w czym jest problem?

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 lipca 2022, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Tak ok roku z pomocą lekarza. Ja chodzę do docenta Słopienia. Rozumiem że jesteś z okolic skoro pytasz? Mi w tych badaniach wyszła cukrzyca więc musiałam uregulować. U mnie przyczyną niepowodzeń jest problem z owulacją z pękaniem pecherzykow muszę brac clostilbegyt zeby byly lepszej jakosci pecherzyki i ovitrelle zeby pękal, mimo że oprócz cukru wyniki mam dobre. A u Ciebie wiadomo w czym jest problem?

    U mnie chyba trochę podobnie jak u Ciebie, tzn. cykle miałam regularne, pęcherzyki rosły naturalnie, ale za wolno, nigdy II faza cyklu nie trwała 14 dni. Pęcherzyki wspomagane Ovitrelle pękały, ale progesteron naturalnie też nie domagał, więc teraz pierwszy cykl biorę Lamette, Ovitrelle i Duphaston, no i zobaczymy jaki będzie efekt :)
    I tak, jestem z Poznania, dlatego pytałam. Czy ogólnie jesteś zadowolona z lekarza? On pracuje w jakiejś klinice bezpłodności czy po prostu prowadzi prywatny gabinet?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2022, 13:32

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 18 lipca 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    U mnie chyba trochę podobnie jak u Ciebie, tzn. cykle miałam regularne, pęcherzyki rosły naturalnie, ale za wolno, nigdy II faza cyklu nie trwała 14 dni. Pęcherzyki wspomagane Ovitrelle pękały, ale progesteron naturalnie też nie domagał, więc teraz pierwszy cykl biorę Lamette, Ovitrelle i Duphaston, no i zobaczymy jaki będzie efekt :)

    A Ty do jakiego lekarza jeździsz ? Też w Poznaniu? to ja za to clostilbegyt, ovitrelle i duphaston. Duphaston powinien wydłużyć 2 fazę cyklu. Ja mam swoją długą czasem nawet ponad 14 dni ale docent dal duphaston ze względu na poronienie. Na wszelki wypadek. Miejmy nadzieję że w końcu nam się uda. Jak długo Ci się ovitrelle utrzymuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2022, 13:33

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 lipca 2022, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    A Ty do jakiego lekarza jeździsz ? Też w Poznaniu? to ja za to clostilbegyt, ovitrelle i duphaston. Duphaston powinien wydłużyć 2 fazę cyklu. Ja mam swoją długą czasem nawet ponad 14 dni ale docent dal duphaston ze względu na poronienie. Na wszelki wypadek. Miejmy nadzieję że w końcu nam się uda. Jak długo Ci się ovitrelle utrzymuje?

    Tak, w Poznaniu, młoda lekarka, która pracuje na Polnej- dr Ignaszak.
    Moja II faza jest krótsza, ale Duphastonem można to wyregulować. Ciekawa jestem czy u mnie będzie jakiś efekt Lamette.. okaże się już niedługo.. U mnie Ovitrelle u mnie dosyć szybko się rozchodzi, już po 8 dniach test był negatywny.

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 18 lipca 2022, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Tak, w Poznaniu, młoda lekarka, która pracuje na Polnej- dr Ignaszak.
    Moja II faza jest krótsza, ale Duphastonem można to wyregulować. Ciekawa jestem czy u mnie będzie jakiś efekt Lamette.. okaże się już niedługo.. U mnie Ovitrelle u mnie dosyć szybko się rozchodzi, już po 8 dniach test był negatywny.


    Nie wypowiem sie odnosnie lametty bo ja mam clostilbegyt i dobrze na niego reaguje . A to nie kojarzę takiej lekarki ja jednak muszę mieć kogoś z większym doświadczeniem i od niepłodności. Tym bardziej że docent jest też endokrynologiem. Ma większe pojęcie niż zwykły ginekolog. Chociaż muszę ok 60 km dojeżdżać to warto. Ja mam duphaston z względu na poronienie. Tak na wszelki wypadek. U mnie zwykle po 10 się wyplukiwal nie wiem jak teraz będzie bo to mój 1 cykl od poronienia. Pod koniec tygodnia zatestuję czy się utrzymuje. Dziś mam tydzień od Zastrzyku. A Ty kiedy wizyta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2022, 19:50

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 lipca 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Nie wypowiem sie odnosnie lametty bo ja mam clostilbegyt i dobrze na niego reaguje . A to nie kojarzę takiej lekarki ja jednak muszę mieć kogoś z większym doświadczeniem i od niepłodności. Tym bardziej że docent jest też endokrynologiem. Ma większe pojęcie niż zwykły ginekolog. Chociaż muszę ok 60 km dojeżdżać to warto. Ja mam duphaston z względu na poronienie. Tak na wszelki wypadek. U mnie zwykle po 10 się wyplukiwal nie wiem jak teraz będzie bo to mój 1 cykl od poronienia. Pod koniec tygodnia zatestuję czy się utrzymuje. Dziś mam tydzień od Zastrzyku. A Ty kiedy wizyta?

    Ja idę w środę sprawdzić czy pęcherzyk pękł, w piątek miał 15.5 mm, a dziś robiłam zastrzyk Ovitrelle, także obie czekamy, ale u Ciebie szybciej bedzie wiadomo, trzymam kciuki! :)

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 18 lipca 2022, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Ja idę w środę sprawdzić czy pęcherzyk pękł, w piątek miał 15.5 mm, a dziś robiłam zastrzyk Ovitrelle, także obie czekamy, ale u Ciebie szybciej bedzie wiadomo, trzymam kciuki! :)

    To trzymam kciuki za pękanie pecherzyka. Ja za tydzień w wtorek będę testować i jakoś pod koniec tego tyg żeby zobaczyć czy się Zastrzyk utrzymuje jeszcze. Sama jestem ciekawa. Wczoraj bolal mnie jajnik rano podbrzusze, trochę spalam jakoś brakuje mi energii, latam sobie wc ciągle. Sama nie wiem co z tego wyjdzie. Czekanie najgorsze

    Trottin lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 18 lipca 2022, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    To trzymam kciuki za pękanie pecherzyka. Ja za tydzień w wtorek będę testować i jakoś pod koniec tego tyg żeby zobaczyć czy się Zastrzyk utrzymuje jeszcze. Sama jestem ciekawa. Wczoraj bolal mnie jajnik rano podbrzusze, trochę spalam jakoś brakuje mi energii, latam sobie wc ciągle. Sama nie wiem co z tego wyjdzie. Czekanie najgorsze

    Zgadza się, czekanie najgorsze, ale już bliżej niż dalej! Daj znać jaki wynik testu! :)

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 19 lipca 2022, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Zgadza się, czekanie najgorsze, ale już bliżej niż dalej! Daj znać jaki wynik testu! :)

    Dam znać, a Ty po wizycie daj znać. Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek 😉

    Trottin lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 19 lipca 2022, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 8 dzień od zastrzyku postanowiłam że sprawdzę i test już negatywny. Także zastrzyk już się nie utrzymuje.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 19 lipca 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dam znać, a Ty po wizycie daj znać. Wysłałam zaproszenie do przyjaciółek 😉

    Pewnie, dam znać.
    Będziesz jeszcze pod koniec tygodnia robić test w domu czy na betę? :)

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 19 lipca 2022, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    Pewnie, dam znać.
    Będziesz jeszcze pod koniec tygodnia robić test w domu czy na betę? :)

    Test będę robić w przyszły wtorek według zaleceń lekarza.

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 19 lipca 2022, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Test będę robić w przyszły wtorek według zaleceń lekarza.

    No to równy tydzień, czekamy na dwie krechy! :)

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 19 lipca 2022, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin wrote:
    No to równy tydzień, czekamy na dwie krechy! :)

    Będzie się dłużyć zapewne

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 3540 1788

    Wysłany: 20 lipca 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trottin czekam na info co u lekarza

    Trottin lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    💔01.2022 /08.2022/12.2022 /10.2023 💔
    🖤Poronienia nawykowe🖤

    👱‍♀️34 L
    AMH- 3.33, Kir Bx,NK 15,7%
    witaminy ✅️Hormony ✅️Hycosy- jajowody drożne✅️zespół antyfosfolipidowy ✅️p.p/plemnikowe✅️Kariotyp✅️
    Trombofilia MTHFR homo, PAI-1 4G/5G ❌️
    Mammografia/USG piersi✅️Cytologia ✅️
    Cross-match 33.2%❌️antybiotykoterapia lub immunosupresja
    Allo-mlr 37.3%✅️
    p/c p.jądrowe , ANA ✅️
    💊Femibion 2, magnez, acard 150, glucophage, dopegyt, Duphaston, Clexane 40 mg💉
    🔥-11kg

    👨35 L
    bad nasienia ✅️morfo 3%
    Kariotyp-✅️
    trombofilia MTHFR hetero, PAI-1, V-Leiden hetero❌️
    💊bodymax plus,acard 75mg, magnez,bisocard, nasen

    19.11.2022 1 IUI ☑️💔
    06.04.2023 2 IUI ❌️
    09.05.2023 3 IUI ❌️
    06.09.2023 4IUI ☑️💔

    ,,Nienarodzone dzieci nie odchodzą... one zmieniają datę swojego przyjścia na świat " JP II
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ