X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację my starające się
Odpowiedz

my starające się

Oceń ten wątek:
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresuję sie teraz tymi ćwiczeniami fizycznymi :-/ to może zaszkodzić w razie czego? Może zrobic test? Tylko, ze nic nie bedzie widać jeszcze na pewno :-/

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie będzie jeszcze nic widać, ale spróbować możesz, który to będzie dc?

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Odkurzacz" mi się włączył, zawsze włączał się przed okresem, a tego spodziewam się najwcześniej za 1,5 tygodnia. Wciągam wszystko co mam na wyciągnięcie ręki, nawet surowe ogórki których nie znoszę, idę spać zanim wciągnę kota :D

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka...... :-) :-) :-) :-) zaciskam kciuki za całych sił! Oby to zwiastowało fasolkę z dużym apetytem :-)
    U mnie dzisiaj 22dc i 8dpo. W sumie temperatura nie jest jakaś mega wysoka, więc chyba mogę uznać, że na spinningu będę sama :-P

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jestem głupkiem :-/ temperatura skoczyła, więc zrobiłam niestety ten test. Teraz te kilka dni do podziedzialku będzie horrorem :-/

    http://zapodaj.net/95b9a08994536.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 10:14

    Myszk@ lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeja! Czy ja tam widzę cień kreseczki? Trzymam kciuki, żeby kreseczka z każdym dniem ciemniała ;)

    Ja jakoś nie mam nadziei że to fasolka, prędzej obstawiam że to organizm jeszcze dochodzi do siebie po operacji

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, orientujecie się może czy ciałko krwotoczne po owulacji to coś normalnego? Wczoraj byłam u gina, wprawdzie nie u swojego bo ma urlop, no i stwierdzi, że to typowy obraz po owulacji. Kazał zrobić beta hcg za minimum 12 dni. Dziś boli mnie lewy jajnik i ciągnie mnie w pachwinie. Trochę się martwię :(

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieska wg mnie wszystko ok. Ciałko krwotoczne oznacza po prostu, że pęcherzyk się uwolnił ;-)

    Myszko jak u Ciebie? Jak z objawami?
    Ja dzisiaj powtórzyłam test oczywiście, bo nie wytrzymalam :-/

    http://zapodaj.net/b7199f6479e15.jpg.html

    Ale to dopiero 24dc i 10 dpo, więc strach, że to ciąża biochemiczna nie pozwala mi sie cieszyć :-(

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj z tego stresu nie wytrzymałam i napisałam do mojego gina sms (jest na sympozjum w Londynie, dlatego byłam na usg u kogoś innego) i napisał mi że wg niego prawdopodobnie do owulacji nie doszło i po komórce jajowej zrobił się krwiaczek. Nie bardzo rozumiem logikę, komórka jajowa powstaje z pękniętego pęcherzyka, więc do owulacji musiało dojść. Zgłupiałam już. Do tego cały czas boli mnie ten jajnik, czuję takie ćmienie w kierunku pachwiny i biodra.
    NiecierpliwaKarolina, mam nadzieję, że masz rację, iż jest to normalna sytuacja po owulacji.

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • Nieska Koleżanka
    Postów: 71 16

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina ten test to ciążowy? wygląda na to że jest pozytywny? :)

    Nieska, rocznik 82'
    rozpoczęcie starań 10.2015
  • Ewelka Elka Ekspertka
    Postów: 175 95

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się na zapas NiecierpliwaKarolina, ja bym się straszelnie cieszyła gdybym w końcu miała szansę zobaczyć drugą kreseczkę :)

    2iq53e5e3yojhi4f.png
    4c3thqvknxkcy7op.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, a masz szansę zrobić betę? Wiesz, jak masz się tak denerwować, może warto je zrobić? Niemniej, cały czas ściskam kciuki żeby to był zdrowo rosnący dzidziuś :)
    U mnie objawów brak, chociaż mąż mi mówi, że mam inaczej nabrzmiałe piersi, widzę że też by już baaardzo chciał i sam się doszukuje u mnie objawów, jak przyjdzie @ to będzie wielkie rozczarowanie dla nas, dotychczas się trzymał dzielnie.

    Ewelka Elka jak my wszystkie ;) w końcu i nam się uda zaciążyć

    Nieska, niestety nie potrafię Ci doradzić

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka trzymam kciuki, żeby tam fasolka się wgryzała :-*
    mój mąż też od kilku dni caly czas gada o ciąży. Nawet pare razy zapytał czy nie jestem w ciąży :-P jeszcze nic mu nie powiedziałam o tej drugiej kreseczce. Nie chce, żeby sie zawiódł gdyby coś nie poszło :-(
    Na betę chyba pójdę w piątek, bo i tak muszę zrobic tsh. Ale boję się, ze nawet ta beta wyjdzie pozytywna, a ja i tak w niedziele dostanę okres :-/

    Ewelka tak na spokojnie chyba zacznę się cieszyć dopiero jak gin na usg potwierdzi. Do tego momentu raczej będę cała w nerwach czy wszystko ok :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 19:33

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Karolinko ;) nawet jak Ci lekarz potwierdzi, to i tak będziesz się zamartwiać, czy na pewno serduszko prawidłowo bije, czy maluszek rośnie, czy nie za malo się rusza, itp. itd... kochana, jesteśmy kobietami :D i zawsze będziemy się martwić, więc... meliska Ci się przyda bo inaczej osiwiejesz zanim dzieć osiągnie pełnoletniość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak i tak się będziesz w piątek kłuć to faktycznie lepiej poczekać i za jednym kłuciem zrobić obie rzzeczy

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i oczywiście nie wytrzymałam i polazlam dzisiaj na ta bete. 11 dpo beta 69,44.

    A jak u Ciebie się sprawy mają Myszko?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OOOOJEJAAA!!! :D Gratuluję!!! Mąż już wie?

    A u mnie na razie cisza ;) poczekam aż okres przyjdzie i zbadam na własną rękę prolaktynę

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wie :-) szaleje ze szczęścia :-) ale prosiłam, zeby postarał się jeszcze chwilę podchodzić do tego z dystansem, bo może być różnie.
    Jutro pójdę powtórzyć betę, bo będę robić kolejne wyniki tarczycowe. Niestety mam bardzo niskie tsh (0,08). Dzisiaj lekarz wysłał na kolejne badania i w poniedziałek się widzimy. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

    Myszko może jednak ta wredna @ nie przyjdzie? Kiedy planowany termin? Dobrze pamiętam, że mniej więcej za tydzień? Masz jakies objawy?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1531 1230

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Równo za tydzień, objawy typowe jak dla @ - strasznie bolą mnie piersi, tak jak zawsze, dopóki @ nie przyjdzie to nadzieja jest, ale jakoś nastawiam się na działanie w nowym cyklu ;)

    Strasznie niskie masz tsh, tak mocno zbite tabletkami?

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie wiadomo. Dawke utrzymuję taką samą od pół roku. W październiku było 1,6. Lekarz stwierdził dzisiaj, że nie przypuszcza, żeby tak gwaltownie to spadło nagle przy tej samej dawce. Podobno czasami u kobiet ciężarnych zdarza się takie niskie tsh, bo to jest w jakis sposob powiązane z beta hcg. Pan dr tłumaczył mi, ze one są do siebie podobne i jest jakaś między nimi zależność, ale powiem szczerze, ze nie zrozumiałam, bo taka czarna magia to jest dla mnie trochę :-P
    Dlatego skierował mnie na jutro na ft3 i ft4. Dawki nie zmieniamy, bo przypuszcza, że właśnie ft3 i 4 mogą być w normie. Jesli bedzie inaczej to w poniedziałek na kontroli postanowimy co dalej. Na razie mam odpoczywać i się nie stresować (łatwo powiedzieć).
    Ale się rozpisalam :-P

    Myszko ja też mam cały czas takie objawy @, więc nadzieja cały czas jest ;-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
‹‹ 14 15 16 17 18
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ