X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację my starające się
Odpowiedz

my starające się

Oceń ten wątek:
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 24 listopada 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta pewnie gdzieś juz temacik był ale jeszcze raz podnosimy łapki my starające się o kolejne szczęscie aby choć troszkę może podnieść się na duchu,ja wprawdzie dopiero zaczynam lecz dla mnie to wieczność-bo ażż drugi cykl starań a dla nas wiemy jaka to wieczność...
    życze każdej starającej fasolki a te które sie doczekały -ach wy szczęsciary!!

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Felicidad Koleżanka
    Postów: 53 27

    Wysłany: 25 listopada 2015, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie zaczynam czwarty cykl starań i również dla mnie to wieczność. Mąż na mnie krzyczy że mam wyluzowac bo inaczej nic z tego nie będzie. Im bardziej chcesz tym bardziej nie wychodzi. Wiem że tak to działa ale nie potrafię przestać myśleć o małej fasolce. Wkurzam się bo mieszkam w UK i nie mogę iść do ginekologa na monitoring cyklu. Nie wiem czy wszystko jest ze
    mna ok. Biorę tabletki na obniżenie prolaktyny i powinnam iść teraz powtórzyć badania a mój lekarz GP nie chce dać mi skierowania do laboratorium..... Ręce opadają :(

    xnw4krnttz5ceq7m.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicidad,nie przejmuj sie bedzie dobrze,wiem że wiele kobiet sie żali na ten temat mieszkając tam...mnie też kurw..a bierze,ja to pokłuciłam sie ze swoim oczywiście wyrzyłam sie za to że okres przyszedł.....nie trać nadziei wkońcu kiedys musi sie udać,życze z całego serca abyś zafasolkowała szybko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 16:14

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jesteśmy w podobnej sytuacji, bo u mnie 3cs, zobaczymy co czas przyniesie :) grunt to chyba nie tracić nadziei...
    powodzenia dziewczyny!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 21:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedy u Was testowanie? :)

  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 27 listopada 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo u mnie dopiero najwcześniej za 3tyg
    Cykl staraniowy dopiero rozpoczęty,kurcze tak bym chciala na swieta dostac prezent........

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 27 listopada 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobo frut ja też3cs ,no to zobaczymy która z nas bedzie pierwsza heh

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 27 listopada 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najsmieszniejsze ze z pierwszym poszlo jak z płatka,a drugie juz gorzej,

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Felicidad Koleżanka
    Postów: 53 27

    Wysłany: 28 listopada 2015, 02:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero @ się skończyła tak więc jeszcze mam trochę czasu ale obiecalam sobie że w tym cyklu testuje w wigilię :) czyli 3 dni po spodziewanej miesiaczce oczywiście jak się nie pojawi. W lutym lecimy na kilka dni do Polski na wesele więc mój mężus powiedział że jak do tego czasu nic nie zdzialamy to pójdzie sprawdzić swoich żołnierzykow :) strasznie się ucieszyłam, że sam wpadł na ten pomysł zwłaszcza, że jest cukrzykiem i może być problem u niego :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 02:33

    xnw4krnttz5ceq7m.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 28 listopada 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje przed samą wigilią i modle sie do bozi żeby to był jedyny prezent żadnego nie chce prezentu tylko ten jedyny....
    Felicidad nie martw sie plemniczki nie taką chorobe mogą pokonać,mój z kolei ma guzy na tarczycy,tabletki bierze narazie ale powiedzieli nam że niby nie ma to wplywu na starania i plemniczki.......niby.....

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Felicidad Koleżanka
    Postów: 53 27

    Wysłany: 28 listopada 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja :) najważniejsze żeby nie popaść w paranoje. Staram się podejść na luzie najgorzej będzie już po owulacji .... Tysiąc myśli na minutę. Ehhh zrobienia dziecka to wcale nie jest takie proste.

    xnw4krnttz5ceq7m.png
  • Felicidad Koleżanka
    Postów: 53 27

    Wysłany: 28 listopada 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uzywacie jakiś wspomagaczy? Typu zioła , tabletki itp.?

    xnw4krnttz5ceq7m.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 29 listopada 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zadnych wspomagaczy narazie nie biore,oddaje sie chwilowo naturze.
    Tak wlasnie najgorzej po owulacji niby staram sie i niepopadac w schizy,staram sie staram hihi

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 29 listopada 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicidad mam pomysl zatestujemy razem w wigilie w sumie jeden dzien moge poczekac co ty na to?

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Felicidad Koleżanka
    Postów: 53 27

    Wysłany: 29 listopada 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi możemy się tak umówić :) ja biorę wiesiolka + niepokalanek mnisi. Mam problemy ze śluzem więc jeszcze żel dla osób starających się Conceive plus. Bardzo lubię herbatę z hibiskusem ale wyczytalam że hamuje owulację więc muszę ją odstawić.

    xnw4krnttz5ceq7m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    trochę mnie nie było...
    ja piję jedynie siemię lniane na poprawę śluzu i muszę przyznać, że jest lepiej. jak się nie uda tym razem to zacznę brać wiesiołka :)
    oczywiście kwasik też zażywam plus jakieś witaminki (cynk i C). Jem dużo orzechów i codziennie jakieś warzywa i owoce :) więc chyba robię co mogę żeby było dobrze. Ale to dopiero teraz od poprzedniego cyklu tak bardziej dbam o siebie. Mąż też łyka witaminki (cynk i C).
    I dodatkowo w płodne korzystaliśmy po raz pierwszy z żalu Concieve plus żeby jeszcze bardziej się wspomóc ;) hehe

    to powiem Wam, że ja pierwsza będę się testowała jeśli @ nie przyjdzie do 11.12.15...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi:: wrote:
    A najsmieszniejsze ze z pierwszym poszlo jak z płatka,a drugie juz gorzej,

    to i tak jesteś w lepszej sytuacji :)
    więc ja się nie ścigam ;) hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podłączam sie dziewczynki :)
    Ja rozpoczęłam pierwszy cykl ze wspomagaczami bo owulacji nie miałam jak się okazało :) tj lametta+fostimon+enkorton+pregnyl I czekam :)
    Jak na razie wszystko zgodnie z planem. Pęcherzyk urośnięty, pregnyl na pęknięcie podany, dziś staranko i przed wigilią testowanie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    Podłączam sie dziewczynki :)
    Ja rozpoczęłam pierwszy cykl ze wspomagaczami bo owulacji nie miałam jak się okazało :) tj lametta+fostimon+enkorton+pregnyl I czekam :)
    Jak na razie wszystko zgodnie z planem. Pęcherzyk urośnięty, pregnyl na pęknięcie podany, dziś staranko i przed wigilią testowanie ;)

    a który to w ogóle cykl starań u Ciebie jeśli można wiedzieć? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się od pół roku, ale pierwszy cykl na wspomagaczach

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ