Forum W oczekiwaniu na owulację Negatywne testy owulacyjne, a jednak owulacja była
Odpowiedz

Negatywne testy owulacyjne, a jednak owulacja była

Oceń ten wątek:
  • lanikita Koleżanka

Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    @ przyszlaby mimo duphastonu :) u mnie chwilowo tempka ustabilizowana, ale pewnie zaraz bedzie ostry zjazd i znow zygzaki :)

No to zobaczymy. Od 3 dni czuje się jak na @. Myslalam, ze jej nadejście powstrzymuje jedynie dupek. Niby @ powinna byc jutro albo pojutrze. Zwykle na drugi dzień po objawach mam okres, a teraz tyle dni i nic. Temperatura rano 36.77. @ pewnie przyjdzie w piątek.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 21:44

• farmaceutka77 Autorytet

Wysłany: 22 czerwca 2018, 08:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w koncu pojawił sie pozytywny owulak. Teraz sa negatywne, ale dalej kreska jest ciemna. Dontego ciagle czuje bol miesiaczkowy plus od czasu do czasu jajniki, moze cos startuje ?

xnw4krnt7935gj3w.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego