X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Negatywne testy owulacyjne, a jednak owulacja była
Odpowiedz

Negatywne testy owulacyjne, a jednak owulacja była

Oceń ten wątek:
  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    @ przyszlaby mimo duphastonu :) u mnie chwilowo tempka ustabilizowana, ale pewnie zaraz bedzie ostry zjazd i znow zygzaki :)

    No to zobaczymy. Od 3 dni czuje się jak na @. Myslalam, ze jej nadejście powstrzymuje jedynie dupek. Niby @ powinna byc jutro albo pojutrze. Zwykle na drugi dzień po objawach mam okres, a teraz tyle dni i nic. Temperatura rano 36.77. @ pewnie przyjdzie w piątek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 21:44

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w koncu pojawił sie pozytywny owulak. Teraz sa negatywne, ale dalej kreska jest ciemna. Dontego ciagle czuje bol miesiaczkowy plus od czasu do czasu jajniki, moze cos startuje ?

    xnw4krnt7935gj3w.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ