X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Negatywne testy owulacyjne, a jednak owulacja była
Odpowiedz

Negatywne testy owulacyjne, a jednak owulacja była

Oceń ten wątek:
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane:) czy mialyscie taka sytuacje, że Wasze owulaki wychodzily negatywne, a jednak owulacja była? Ba może ktoras nawet zaszla w ciążę?
    Jak kto jest w koncu z tymi owulakami pdczas kp? Slyszalam opinie ze podczas kp one nie wychodzą.

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wychodzą jak nie ma owulacji, w czasie kp teoretycznie jej nie ma, bo kp stymuluje wydzielanie prolaktyny, a ona blokuje owulację. Oczywiście nie jest to nigdy w 100% pewne - stąd wiele ciąż-niespodzianek, bo kobiety myślą, że dzięki kp nie muszą się martwić o antykoncepcję.


    Co do negatywnych testów - jasne, że może się tak zdarzyć, że test będzie negatywny, a do owulacji dojdzie. Raz, że u niektórych kobiet pik LH może być bardzo krótki i jak się robi raz dziennie, to może się zdarzyć, że się go przeoczy. A dwa to testy owu mogą być po prostu badziewne i źle wskazywać. :)Mimo wszystko to tylko testy domowego użytku, a nie badanie z krwi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 21:25

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na razie wychodzą negatywne. Druga kreska jest bardzo blada. Byłam dziś na monitoringu i pęcherzyk ma 22x17mm. Czyli dziś lub jutro powinien pęknąć. A ze testy wychodZą negatywne, to boję sie ze może owulacji nie być. Temperatura dziś rano 36.67.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lanikita wrote:
    Mi na razie wychodzą negatywne. Druga kreska jest bardzo blada. Byłam dziś na monitoringu i pęcherzyk ma 22x17mm. Czyli dziś lub jutro powinien pęknąć. A ze testy wychodZą negatywne, to boję sie ze może owulacji nie być. Temperatura dziś rano 36.67.

    Nie wszystkie testy LH są odpowiednie. Najgorsze są te z allegro. Właśnie one są zwykle negatywne.
    Warto zainwestować w Domowe Laboratorium z Rossmanna.

    kubekkawy lubi tę wiadomość

  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Nie wszystkie testy LH są odpowiednie. Najgorsze są te z allegro. Właśnie one są zwykle negatywne.
    Warto zainwestować w Domowe Laboratorium z Rossmanna.

    Też je lubię. Inne były negatywne, a ten pokazał pozytyw :)

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam jeszcze 2 apteczne testy. Wysikalam je wczoraj i przedwczoraj. byly blade kkreski. Dziś wysikalam ten allegrowy.

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mi wyszły zbliżone obie kreski. Kupiłam domowe laboratorium. Poprzednie też były z domowego lab.

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lanikita wrote:
    Teraz mi wyszły zbliżone obie kreski. Kupiłam domowe laboratorium. Poprzednie też były z domowego lab.
    Czyli jest cos na rzeczy:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Nie wszystkie testy LH są odpowiednie. Najgorsze są te z allegro. Właśnie one są zwykle negatywne.
    Warto zainwestować w Domowe Laboratorium z Rossmanna.
    Ja mam wlasnie te z allegro z rozowe i zielone. Przed ciaza uzywalam facelle i w cyklu ciazowym zrobilam sobie "dla jaj" facelle i kreska testowa wyszla mega tłusta:) ja na razie nie mam okresu od porodu i tak sobie czekam i czeeekam :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Czyli jest cos na rzeczy:)
    Tylko plemniki mi dziś nie dojada.
    Były wczoraj, więc może będzie ok.
    Miałam kłucie w podbrzuszu i teraz jakiś uplaw. Więc może już pęcherzyk pękł. W sumie mam taka nadzieje, bo dziś pewnie nie będzie działań, więc niech wczorajsza armia może już działać.




  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam inne testy, bo tamte się skończyły i kurde! dziś już negatywne. Aż dwa zrobiłam ;/ czyli wychodzi, że pozytyw był tylko na jeden dzień.. to możliwe? co to oznacza, że wczoraj była owu? po temp tego nie widać.. a i <3 było w nocy..;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2018, 18:01

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubekkawy wrote:
    kupiłam inne testy, bo tamte się skończyły i kurde! dziś już negatywne. Aż dwa zrobiłam ;/ czyli wychodzi, że pozytyw był tylko na jeden dzień.. to możliwe? co to oznacza, że wczoraj była owu? po temp tego nie widać.. a i <3 było w nocy..;/
    Owu jest do 36 -48h od pozytywnego testu:) masz po prostu krotki pik LH:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lanikita wrote:
    Tylko plemniki mi dziś nie dojada.
    Były wczoraj, więc może będzie ok.
    Miałam kłucie w podbrzuszu i teraz jakiś uplaw. Więc może już pęcherzyk pękł. W sumie mam taka nadzieje, bo dziś pewnie nie będzie działań, więc niech wczorajsza armia może już działać.
    Zdążą, na pewno :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Owu jest do 36 -48h od pozytywnego testu:) masz po prostu krotki pik LH:)

    to ciekawe czy zdążyłam :P zestresowałam się, że skoro pozytyw, tzn. że w każdej chwili od teraz może być owu i mogę z seksem nie zdążyć xD
    dylematy małolaty xD

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubekkawy wrote:
    to ciekawe czy zdążyłam :P zestresowałam się, że skoro pozytyw, tzn. że w każdej chwili od teraz może być owu i mogę z seksem nie zdążyć xD
    dylematy małolaty xD
    Jeszcze masz 24h po owulce, takze spokojna glowa :D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, lol.. co stres robi z człowiekiem :D

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubekkawy wrote:
    Ok, lol.. co stres robi z człowiekiem :D
    Stresowac sie bedziesz pozniej, czy kupic 3 przeslodkie bodziaki, czy moze 3 pary spodenek, czy wszystko razem :D

    kubekkawy lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś temperatura 36.61. Czyli nic się nie wydarzyło. Zaczynam się stresować, że będzie bez owulacji. Staram się uspokoić, że jest więcej śluzu i pozytywny test.

    Jadzik lubi tę wiadomość

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysikalam test. Kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej. Więc może dzis ruszy. Lekarz na usg mówił, że albo wczoraj albo dziś. Mogłoby w końcu ruszyć, bo mi chyba serce pęknie. W tym cyklu wytoczylam wszystkie dziala. Albo skończy się ciąża albo moim bankructwem.

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, że z tą owulacją to różnie bardzo różnie bywa. Ja robiłam test 9 dc o godz. 14 i wyszedł pozytywny (kreski tego samego koloru), jednocześnie rano tego samego dnia zrobiłam badanie z krwi na LH i wynik wyszedł ponad 50 - czyli wysoki poziom. Byłam przekonana, że skoro LH takie wysokie wyszło w badaniu, to na drugi - 10 dc, w rannych godzinach będzie już po wszystkim, po tych 24 h. A tu niespodzianka, bo 10 dc byłam u ginekologa i w badaniu USG robionym o godz. 18 - wyszły 2 pęcherzyki, gotowe do owu. Mam nadzieję, że pękły wieczorem, czyli te 36 h od badania LH. Ale zdziwiłam się, myślałam, że po takim poziomie LH jak miałam, to raczej pójdzie szybko. Dzisiaj zrobiłam znowu badania, mam nadzieję, że pokażą, że już po owu.

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ