X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 15 stycznia 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasiaczka wrote:
    Udało Ci się zdobyć bez problemu 💉? :) ja miałam kłopot bo prawie nigdzie już nie ma.

    Zawsze sprawdzam na stronie ktomalek.pl i tam jadę, żeby specjalnie nie jeździć i szukać.

    Niestety w tym cyklu mimo 💉 pęcherzyk nie pękł :( zrobiła się torbiel krwotoczna.
    1.02 idę na laparoskopie.. Masarka z tym że mimo stymulacji i wszystkiego owulacja u mnie to bardzo wielka sporadyczność.. Już nie wiem co robić i co myśleć

    Dasiaczka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ilu dniach od ovitrelle robicie test?

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Po ilu dniach od ovitrelle robicie test?
    Poczekaj minimum 10 dni, ja robiłam o 12 dpo i byl pozytywny. U każdego inaczej ale mówią, że do 10 dni moze sie utrzymać zastrzyk.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    Poczekaj minimum 10 dni, ja robiłam o 12 dpo i byl pozytywny. U każdego inaczej ale mówią, że do 10 dni moze sie utrzymać zastrzyk.
    pozytywny bo zastrzyk czy ciąża?
    we wtorek chyba zatestuje bo bedzie 12 dpo chociaż nwm czy wytrzymam i sprobuje jutro.. tak mnie korci :(

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    pozytywny bo zastrzyk czy ciąża?
    we wtorek chyba zatestuje bo bedzie 12 dpo chociaż nwm czy wytrzymam i sprobuje jutro.. tak mnie korci :(
    Pozytywny bo ciaża i kreski byly bardzo wyraźne, a jak tam testowałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    Pozytywny bo ciaża i kreski byly bardzo wyraźne, a jak tam testowałaś?
    U mnie za wczesnie

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kiedy testowanie? Długo masz stymulowane cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    To kiedy testowanie? Długo masz stymulowane cykle?
    W sobotę chyba że nie wytrzymam. Dzisiaj robiłam żeby zobaczyć czy zastrzyk jeszcze wyjdzie. Dopiero pierwszy cykl. A ty?

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się udało po 5 stymulacji dopiero, a ogolnie 2 lata starań. A pokazał cos test ? Ja nigdy nie robiłam testu przed @ bo zawsze miałam plamienia. U niektórych utrzymuje się mniej niż 10 dni a u niektórych nawet 12 . U mnie za późno lekarz wdrożył tabletki na tsh i chyba dla tego tak długo się staraliśmy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    Mi się udało po 5 stymulacji dopiero, a ogolnie 2 lata starań. A pokazał cos test ? Ja nigdy nie robiłam testu przed @ bo zawsze miałam plamienia. U niektórych utrzymuje się mniej niż 10 dni a u niektórych nawet 12 . U mnie za późno lekarz wdrożył tabletki na tsh i chyba dla tego tak długo się staraliśmy.
    Negatywny więc nie ma już zastrzyku. A dzisiaj 11 dpo nim . Kurde ale ważne że szczęśliwa robiłaś bete?

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tego samego dnia 🙂 ale to było 7 miesięcy temu . W każdym bądź razie jadłam ananasa w drugiej połowie cyklu i pilam lampkie wina na zwiększenie endometrium 😉 i mam nadzieję, że partnera tez faszerujesz witaminami?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    Tak tego samego dnia 🙂 ale to było 7 miesięcy temu . W każdym bądź razie jadłam ananasa w drugiej połowie cyklu i pilam lampkie wina na zwiększenie endometrium 😉 i mam nadzieję, że partnera tez faszerujesz witaminami?
    Tak 😊 test robiłaś w dniu spodziewanej miesiączki?

  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie , test robiłam 3 dni przed terminem @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    Nie , test robiłam 3 dni przed terminem @
    Rozumiem :)

  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    Ja mam wdrożone tabletki na TSH. Dodatkowo zaczęłam teraz brać ovarin który ma pomóc na poprawę hormonalna, zobaczymy co się wydarzy po laparoskopii czy się uda i jaki plan będzie miał lekarz, chciałabym próbować po laparoskopii bez in vitro może poprawi się owulacja po laparoskopii, 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

    Ale chętnie skorzystam z waszych rad czerwone wino i ananas 😁😁😁

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Dasiaczka Koleżanka
    Postów: 47 11

    Wysłany: 24 stycznia 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Zawsze sprawdzam na stronie ktomalek.pl i tam jadę, żeby specjalnie nie jeździć i szukać.

    Niestety w tym cyklu mimo 💉 pęcherzyk nie pękł :( zrobiła się torbiel krwotoczna.
    1.02 idę na laparoskopie.. Masarka z tym że mimo stymulacji i wszystkiego owulacja u mnie to bardzo wielka sporadyczność.. Już nie wiem co robić i co myśleć

    Też właśnie szukałam wtedy i znalazłam w moim mieście niedaleko mnie na szczęście, ale co raz mniej ich jest dostępnych

  • Patka22 Ekspertka
    Postów: 191 115

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, we wtorek popołudniu miałam dwa zastrzyki ovitrelle na pęknięcie. Lekarz mówił ze w ciągu 48 h będzie bardzo bolało ale nic nie czuje, ostatnio tak samo było po 1 pregnylu i okazało się ze nie pękł i wytworzyła się torbiel.
    Czy któraś też tak miała ze nie było żadnego bólu a mimo to pękł? Mam dziś monitoring to wszystko się dowiem ale i tak czekam na Wasze opinie.

  • Patka22 Ekspertka
    Postów: 191 115

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasiaczka wrote:
    Też właśnie szukałam wtedy i znalazłam w moim mieście niedaleko mnie na szczęście, ale co raz mniej ich jest dostępnych

    Położna mi powiedziała ze zawsze jest problem z dostępnością grudzień - styczeń i nie wiem czym to jest spowodowane :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka22 wrote:
    Hej dziewczyny, we wtorek popołudniu miałam dwa zastrzyki ovitrelle na pęknięcie. Lekarz mówił ze w ciągu 48 h będzie bardzo bolało ale nic nie czuje, ostatnio tak samo było po 1 pregnylu i okazało się ze nie pękł i wytworzyła się torbiel.
    Czy któraś też tak miała ze nie było żadnego bólu a mimo to pękł? Mam dziś monitoring to wszystko się dowiem ale i tak czekam na Wasze opinie.
    Mnie nic kompletnie nie bolało a pęcherzyk pękł :)

  • Patka22 Ekspertka
    Postów: 191 115

    Wysłany: 28 stycznia 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Mnie nic kompletnie nie bolało a pęcherzyk pękł :)

    Ja już po monitoringu i niestety moje przypuszczenia się sprawdziły :( nie pękł, ma prawie 30mm. Czekam na 🐒 i walczymy dalej..

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ