Forum W oczekiwaniu na owulację pecherzyk peka dopiero powyzej 30 mm
Odpowiedz

pecherzyk peka dopiero powyzej 30 mm

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Patkaaa Autorytet

Wysłany: 12 marca 2016, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie było mnie tu bardzo długo. Teraz już przestałam się przejmować nawet tu nie wchodziłam totalnie wyluzowałam. Teraz w tym cyklu nic nie sprawdzałam zupełnie pełen żywioł i wyjazd co ma być to będzie miesiączka 21.03 tyle wiem reszta to wielka zagadka.

Azor lubi tę wiadomość

• Alicja81 Autorytet

Wysłany: 12 marca 2016, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Patka- to jest prawidłowe podejście do tematu. Ja nie mierze temperatury,zapisuje tylko takie ogólne informacje, plamienia etc.

Azor lubi tę wiadomość

Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • infinity888 Ekspertka

Wysłany: 17 marca 2016, 07:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie wczoraj pecherzyk 23mm w 13dc dzis owulacja? Intensywnie codziennie staramy sie od 3dni wczesniej z przerwami 2/3dniowymi. Testy owulacyjne od 2 dni pokazuja cienka druga kreske czyli wyglada ze sie pokryly z monitoringiem.temperatura od 3 dni niska bo tylko 36,54 jak myslicie? Lekarka nic nie powiedziala kiedy peknie tylko ze mamy sie dalej starac..

34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Nadzieja28 Ekspertka

Wysłany: 20 czerwca, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo zagłada tu ktoś jeszcze ?? W 13 dc byłam na usg pecherzyk duży ... 3,2 rozumiem ze cykl stracony ? Dostałam pregnyl na pęknięcie ale raczej nie wiąże nadziei z tym cyklem

Start 08.2018
    Clo ❌
    Lametta- ok, ciąży brak...✔️✖️
    Laparoskopia 12.2019 ✅
    Jajowody - drożne ✅
    Endomet. - Wykluczona ✅
    Hashimoto ❌, PCOS ❌,
    Tsh (skacze) ❌✅

💊Letrox, Metformax 1500, Bromergon,
    💊Omega3, Q10+vit E, Pregna+, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy,

🔺TOXOPLAZMA - BRAK✔️
    🔺Toxo Igg i igm - UJEMNY ✔️
    🔺Chlamydii i Vreaplazma- BRAK✔️

🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero ❌,

🔺KIR : Bx ✔️❌
    ✅OBECNE :
    2DL1, 2DL3, 2DL4del, 2DS1, 2DS4del-22pz, 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1norm
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

MĄŻ: Wszytakie badania ok✅
    Marzec 2020 -28dc beta 9 - 30dc beta 2🥺
    2 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 ❌—> neoparin
  • Eulalia Znajoma

Wysłany: 29 czerwca, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja oprócz domowej kontroli owulacji za pomocą aplikacji z testerem ze śliny robię to jeszcze u gine. no i raczej się pokrywa

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego