X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test owulacyjny: + czy - ?
Odpowiedz

Test owulacyjny: + czy - ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 marca 2018, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/f17d7d471709.jpg.html

Witam. Co sądzicie o tym teście owulacyjnym? Pozytywny? Dodam, że nie miałam poprzednio styczności z taką metodą wyznaczania owulacji, ponieważ mój lekarz prowadził mi obserwacje usg.

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 marca 2018, 13:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/fdc5f931a2a2.jpg.html

Tutaj wstawiam mój cały cykl z testami owulacyjnymi. Wydawało mi się, że owulacja była 25dc. Dziś znów pozytywny test owulacyjny...

• golonat Autorytet

Wysłany: 14 marca 2018, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem dopiero dzisiejszy pozytywny.

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 marca 2018, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Tak też dziś się czuję... Biorę Ovarin, więc ciężko mi ustalić dzień płodny, testy z allegro i testy z Facelle wychodzą od kilku dni tak jakby owulacja była codziennie :D

• golonat Autorytet

Wysłany: 15 marca 2018, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, a robiłaś jakieś badania hormonów?
    Mi przez pierwsze dwa cykle sikania w testy owu ani razu nie wyszedł pozytywny, więc ten tego, nie wiadomo co lepsze ;). Na pewno "liczy się" ten pierwszy dzień z pozytywnym ovutestem. Chyba najłatwiej dojść po innych objawach co i jak, ale jednak co monitoring to monitoring...

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2018, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony mam w normie. Wszystkie długo zbijalam, w tym tsh, prl. Ten suplement dostałam żeby powrócić po leczeniu do normalnej długości cykli. :) teraz testy wychodzą negatywne na pewno, bo pojawiają się tylko pojedyncze kreski.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ