X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test owulacyjny: + czy - ?
Odpowiedz

Test owulacyjny: + czy - ?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/f17d7d471709.jpg.html

    Witam. Co sądzicie o tym teście owulacyjnym? Pozytywny? Dodam, że nie miałam poprzednio styczności z taką metodą wyznaczania owulacji, ponieważ mój lekarz prowadził mi obserwacje usg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/fdc5f931a2a2.jpg.html

    Tutaj wstawiam mój cały cykl z testami owulacyjnymi. Wydawało mi się, że owulacja była 25dc. Dziś znów pozytywny test owulacyjny...

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 14 marca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem dopiero dzisiejszy pozytywny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Tak też dziś się czuję... Biorę Ovarin, więc ciężko mi ustalić dzień płodny, testy z allegro i testy z Facelle wychodzą od kilku dni tak jakby owulacja była codziennie :D

  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, a robiłaś jakieś badania hormonów?
    Mi przez pierwsze dwa cykle sikania w testy owu ani razu nie wyszedł pozytywny, więc ten tego, nie wiadomo co lepsze ;). Na pewno "liczy się" ten pierwszy dzień z pozytywnym ovutestem. Chyba najłatwiej dojść po innych objawach co i jak, ale jednak co monitoring to monitoring...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony mam w normie. Wszystkie długo zbijalam, w tym tsh, prl. Ten suplement dostałam żeby powrócić po leczeniu do normalnej długości cykli. :) teraz testy wychodzą negatywne na pewno, bo pojawiają się tylko pojedyncze kreski.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ