X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test testów owulacyjnych
Odpowiedz

Test testów owulacyjnych

Oceń ten wątek:
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mocniejszej kreski nigdy u siebie nie zaobserwowałam bo generalnie rzadko robie testy owulacyjne dlatego nie wiem wlasnie czy to juz pozytyw ale zakładam ze tak :) i tak wszystko potwierdzi temperatura :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 lutego 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:54

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 16 lutego 2015, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje, ciekawe czy w ogole ten wynik cokolwiek mi da bo nie widze u siebie jeszcze skoku temperatury :( bez sensu, taki wynik testu potrafi tylko narobic nadziei :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Mistica Znajoma
    Postów: 22 3

    Wysłany: 16 lutego 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to nawet nie pomyślałam, że mogłabym mieć problem z owulacją, a odkąd zaczęłam robić te testy owulacyjne to dodatkowo mnie to załamało... Za każdym razem negatywny wynik. Już nawet nie wiem co myśleć... Niby czuję "pulsowanie" jajnika i jestem napompowana jak balon, jednak śluzu jest mało, raczej względnie jest sucho... Biorę metforminę, więc nie powinnam mieć akurat z tym problemu, powinno to wręcz pobudzać owulację. Im bardziej zagłębiam się w moje cykle tym bardziej zaczynam panikować... :(

    Chyba potrzebuję wsparcia ze stromy mentalnej...

    f3a78f9bc95dea54aa882cb051727bdc.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 16 lutego 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wszystkim wychodzą testy owulacyjne a owulacja występuje :) na odwrót też sie zdarza: że test wychodzi pozytywny a owulacji brak... dlatego ja bym tym testom tak nie ufała.. mi wyszedł dzis pozytywny identycznie jak wczoraj a przeciez 2 razy w cyklu pik LH nie występuje..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    Dziewczyny co o tym myślicie..brałam Clo od 5 do 9 dnia cyklu i na ulotce jest napisane ze owulacja wystąpić powinna między 11 a 15 dniem cyklu. Co prawda mam cykle nieregularne ale i bardzo długie więc tak jak na zdjęciu kreska owulacyjna dopiero wczoraj w 18 dc jest możliwa do odczytu jako wyraźna i dająca nadzieje na zbliżającą owulke. No dziś jak zobaczyłam krechę to myślałam że z wrażenia padnę ze taka mocna choć wiem że to jeszcze i tak tekścik negatywny. Myślicie , że mogę mieć tak późno owulkę??W 19-20 dc???trochę późno nie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2015, 20:03

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25fb59ac7c946abfm.jpg

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 16 lutego 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25fb59ac7c946abfm.jpg

    relgx1hplp93ekbb.png
  • joen Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 17 lutego 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) testy powinny wskazywać podwyższone LH, co oznacza, że zbliża się owulka. Wyobraźcie sobie, że wczoraj miałam pobranie krwi, badałam między innymi właśnie LH. Wynik wyszedł dużo ponad normę, a test z allegro tego w ogóle nie wykazał. W tamtym miesiącu miałam owulację 9dc potwierdzoną przez lekarza, test wykazał owulkę 15 dnia. Robię je z przyzwyczajenia, kiedyś zamówiłam dużą paczkę na allegro. Ale widzę, że z rzeczywistością mają niewiele wspólnego...

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 17 lutego 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gogola owulka się zbliża ale jeszcze parę dni potestuj :) kreska nie jest jeszcze tak samo ciemna jak kontrolna.

    Zgadzam sie ze te testy maja niewiele wspolnego z rzeczywistoscia. Mi pokazuje że niby owulka powinna być a temperatura tego nie potwierdza... w sumie moja tempka tez moze nie byc wiarygodna zwazywszy na moj płytki sen i tryb życia, nic juz nie wiem :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, kolejny juz dzien testuje i kreska ciagle ciemniejsza... spojrzcie na dzisiejszy:

    51c3952b3c919f51med.jpg

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • _sky_ Przyjaciółka
    Postów: 97 32

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie pozytyw :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już drugi cykl stosuję testy i jeszcze mi nigdy pozytyw nie wyszedł :( chyba faktycznie te testy z allegro są do dupy..

  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 18 lutego 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8807595e0f39172em.jpg

    Dziewczyny doczekałam się!!21dc!!o matko ale późno.
    Ja z testami owu mam pierwszy raz do czynienia i jestem zachwycona! ale faktycznie były "apteczne"

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 18 lutego 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę też możecie podglądać u mnie jak nawet godzinowo jest różnica. Dzisiaj test zrobiony o 17 i jeszcze nie było tak wyraźnej krechy a już o 22 jest maxior. Może po prostu nie wstrzeliłyście się w godzine dlatego teściki wasze wychodzą negatywne...jak widać ja przyłożyłam się do zadania pewnie aż nadto nadgorliwie...tylko hihihih mój już ma dość tych przytulasków :)

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 19 lutego 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    męcz go ja zamierzam swojego męczyć ile się da jak będę miała dni płodne :P
    co do testów to dopiero zaczynam przygodę z nimi i też kupiłam te dziadowskie na allegro także zobaczymy.

    We wtorek mam badanie USG, a w piątek prawdopodobna owulacja, ciekawe co mi powie na temat pęcherzyka...
    trochę się boję, ale mam nadziejż, że będze wszystko ok i od środy przytulaski pełną parą :P

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Gogola Przyjaciółka
    Postów: 93 46

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przytulaski były rano ale trochę musiałam się naprosić ;)
    Biduś przeziębił się a ja go zmaltretowałam rano o sexik. Już po mówi..."mysza ..ty mnie zabijesz :) "
    ale poświecenie...mój mężulek Kochany :)

    relgx1hplp93ekbb.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe, ja na razie jeszcze nie muszę się prosić, ale wiem, że taka chwila może nadejść : )

    Aleksia85 lubi tę wiadomość

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 19 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie nie proszę, wychodzi jak wychodzi, nie ma co na siłę też bo nerwy i napięcie nie sprzyjają :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2015, 12:20

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie sprzyjają, ale są nieuniknione - zwłaszcza, że ja nie umiem się zrelaksować, nie myśleć o tym itd..
    nie umiem nawet zacząć o tym mniej myśleć, a co dopiero nie myśleć w ogóle!!!
    a staram się tak krótko, nawet sobie nie wyobrażam jak będę to przeżywac jak dłużej nie będzie wychodzić...

    km5s8ribzosjb8kh.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ