X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Test testów owulacyjnych
Odpowiedz

Test testów owulacyjnych

Oceń ten wątek:
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 19 lutego 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shibuya wrote:
    nie sprzyjają, ale są nieuniknione - zwłaszcza, że ja nie umiem się zrelaksować, nie myśleć o tym itd..
    nie umiem nawet zacząć o tym mniej myśleć, a co dopiero nie myśleć w ogóle!!!
    a staram się tak krótko, nawet sobie nie wyobrażam jak będę to przeżywac jak dłużej nie będzie wychodzić...

    a ile sie starasz? ja 4,5 roku... na poczatku tez sie starałam, potem 2 lata sobie odpuściłam i teraz znowu starania pelną parą ;)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 19 lutego 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój dopiero drugi cykl starań, dlatego wiem że nie ma co przeżywać, a mimo to nie mogę odpuścić.
    U mnie czas nagli między innymi ze względu na wyjazd męża w delegację od maja. Ma wracać raz w miesiącu na weekend przez dwa lata, więc obawiam się, że ciężko może być z 'wstrzeleniem się' w dni płodne.
    Druga sprawa to moja praca - od połowy roku maja być zwolnienia i likwidacja poszczególnych działów (w tym mojego) dlatego tak mi zależy żeby się udało jak najszybciej, może dlatego tak bardzo to przeżywam bo nie mogę sobie pozwolić na stratę pracy i staranie się o dziecko, musiałabym znaleźć nową i wiadomo że to wszystko trwałoby sporo czasu (umowy wszystkie po kolei itd itp)

    zawsze podziwiałam osoby starające się tak długo jak Ty - za siłę, cierpliwość i determinację.
    Ja znając siebie już dawno bym odpuściła, albo się załamała...
    ale to mój odwieczny problem - brak cierpliwości i negatywne myślenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2015, 15:26

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, poniżej wrzucam testy owulacyjne dwóch rodzajów wykonane w tej samej próbce moczu.

    cd7efd93856d8a35m.jpg

    Bez wątpienia dla mnie dolny (grubszy, apteczny) jest pozytywny, natomiast ten z allegro (cienki) pozostawia wątpliwości, co myślicie? Oczywiście zdjęcie, jak zdjęcie zrobione moim tabletem wygląda jakby było zrobione kartoflem :P

  • iwi87 Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jabtez robilam wczoraj test dwoch roznych firm z apteki. Najpierw zrobilam testem ktory w poprzednim cyklu dobrze pokazywaly firmy domowe laboratorium i byl pozytywny czulosc 40. Potem zrobilam o czylosci 25 i negatywny a powinien byc tymbardziej pozytywny. Dzis tez go zrobilam i kreseczka juz byly podobne ale mimo wszystko negatywny. Dziwne to.

    a9942c9fc55479cd13ab4a15f80f8e8e.png
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2015, 10:44

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja powiem tak lepiej kupić w aptece bo są wiarygodniejsze bo z allegro ciągle miałam negatywne i nie wiadomo czy jest owulacja czy nie a z apteki wyraźnie było widać

  • mikka Autorytet
    Postów: 715 239

    Wysłany: 15 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja mam pytanie odnośnie tego kiedy najlepiej kochać się po pozytywnym wyniku testu. Np jesli wieczorem wychodzi mi pozytywny to tego samego wieczoru sie kochac czy czekac do nastepnego dnia? Nurtuje mnie bo chcielibysmy z mezem postarac się o 2 dzidziusia- mmay córeczke i byloby fajnie miec synka. Wszyscy mówią , że nalezy kochac się w dniu owulacji albo dzien po-nigdy przed ovu. Dlatego chcialabym wiedziec czy w dniu pozytywnego testu czy lepiejdzien po.

    "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń (...)".
    Jan Paweł II
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ