X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 22 lutego 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Raczej pozytywny ale jeszcze powtórz test dla pewności dziś lub jutro rano 🙂
    Właśnie powtórzyłam i kreska już nie jest taka mocna.. już się chyba poddaje.. 2 tygodnie testuje i te kreski caly czas wyglądają tak samo, ale żadna nie jest tak mocna jak być powinna... może to cykl bezowulacyjny? Pierwszy raz spróbowałam tych testów i tylko się stresuje 😆

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika_we wrote:
    Hej, właśnie wróciłam od ginekologa .. ciąży brak a test pozytywny wyższego mi ponieważ mam cystę na jajniku

    Przykro mi kochana❤️. Ale dobrze, że lekarz to wykrył. Wyleczysz i będziesz mogła się starać w kolejnym cyklu ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2022, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Właśnie powtórzyłam i kreska już nie jest taka mocna.. już się chyba poddaje.. 2 tygodnie testuje i te kreski caly czas wyglądają tak samo, ale żadna nie jest tak mocna jak być powinna... może to cykl bezowulacyjny? Pierwszy raz spróbowałam tych testów i tylko się stresuje 😆

    Mi nigdy pik nie wychodzi, jedynie dwie tak samo ciemne kreseczki. Może u ciebie też tak jest ? 🤔 Zrób jutro w południe jeszcze test, albo będzie jaśniejszy albo ciemniejszy 🙂

    Maliina lubi tę wiadomość

  • Nika_we Przyjaciółka
    Postów: 126 40

    Wysłany: 22 lutego 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje 🙈 🥰

    Natka23 lubi tę wiadomość

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 22 lutego 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Mi nigdy pik nie wychodzi, jedynie dwie tak samo ciemne kreseczki. Może u ciebie też tak jest ? 🤔 Zrób jutro w południe jeszcze test, albo będzie jaśniejszy albo ciemniejszy 🙂

    https://zapodaj.net/2662b90f4450e.jpg.html

    Ten górny jest z południa, a drugi z teraz.
    Być może mam tak samo jak Ty, ale ciężko mi powiedzieć, bo pierwszy miesiąc testuje. Test ciążowy i tak zrobię w przewidywany dzien miesiaczki, licz ena cud 😆 jak nie to za miesiąc powtorka

  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 22 lutego 2022, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika_we wrote:
    Dziękuje 🙈 🥰

    Ja dziś znów zrobiłam test ciążowy 🙄 miesiąc nie uprawiam seksu już po prostu chodzę taka wkurzona....

    35 dzień cyklu 👍👍👍🤦‍♀️

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 22 lutego 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maliina wrote:
    Ja dziś znów zrobiłam test ciążowy 🙄 miesiąc nie uprawiam seksu już po prostu chodzę taka wkurzona....

    35 dzień cyklu 👍👍👍🤦‍♀️
    Zbankrutujesz na testach 😆 wyluzuj trochę, moim zdaniem nie masz powodów już do niepokoju. Ukow się też do ginekologa na badanie, sprawdzi czy wszystko jest ok, ale po porodzie też jeżeli miałaś niedawno hormony potrafią tak namieszać, że okres możesz dostać np po 2-3 miesiącach i to będzie normalne. Ale dla świętego spokoju propobuje ginekologa :)

    No i zabezpieczenie jeżeli dzidzi nie chcecie 😊 podpytaj gina o spirale np. Albo może chłop będzie skłonny zrobić u siebie zabieg (wazektomia)jeśli wiecie,że na 100% nie chcecie więcej dzieci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 20:03

    Maliina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    https://zapodaj.net/2662b90f4450e.jpg.html

    Ten górny jest z południa, a drugi z teraz.
    Być może mam tak samo jak Ty, ale ciężko mi powiedzieć, bo pierwszy miesiąc testuje. Test ciążowy i tak zrobię w przewidywany dzien miesiaczki, licz ena cud 😆 jak nie to za miesiąc powtorka

    No jest różnica w testach. Powtórz jutro choć wydaje mi się, że skoro jaśnieje to niedługo nastąpi owulka. Cuda się zdarzają, trzeba wierzyć 😄. Sexy były w niedzielę, jeśli dziewczyn nie pomyliłam? Plemniki żyją do 3 dni, więc szanse są 🙃

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 22 lutego 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    No jest różnica w testach. Powtórz jutro choć wydaje mi się, że skoro jaśnieje to niedługo nastąpi owulka. Cuda się zdarzają, trzeba wierzyć 😄. Sexy były w niedzielę, jeśli dziewczyn nie pomyliłam? Plemniki żyją do 3 dni, więc szanse są 🙃

    Teraz tylko nie wiem kiedy zrobić test jak mam bardzo nieregularne cykle.. czasami 33 dni czasami nawet 40... jak zrobię np. 10dni po współżyciu będzie ok? Nie pamiętam w 1 ciąży ile czasu po przytulankach robiłam, ale kreska wyszła mi ledwo co i betę mialam tylko 48 wiec też jakoś szybko chyba.

    Wolę spytać żeby się nie rozczarować jeśli zrobię za szybko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2022, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Teraz tylko nie wiem kiedy zrobić test jak mam bardzo nieregularne cykle.. czasami 33 dni czasami nawet 40... jak zrobię np. 10dni po współżyciu będzie ok? Nie pamiętam w 1 ciąży ile czasu po przytulankach robiłam, ale kreska wyszła mi ledwo co i betę mialam tylko 48 wiec też jakoś szybko chyba.

    Wolę spytać żeby się nie rozczarować jeśli zrobię za szybko

    Test ciążowy najlepiej zrobić minimum 12 dni po owulacji (po owulacji bo to wtedy zostaje jajeczko zapłodnione). Licząc, że dziś lub jutro jest owulka to zrób go za 13 dni. Tylko zrób tym sikańcem o czułości 10 lub po prostu betę 🙂

    Aga.f, Maliina lubią tę wiadomość

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Test ciążowy najlepiej zrobić minimum 12 dni po owulacji (po owulacji bo to wtedy zostaje jajeczko zapłodnione). Licząc, że dziś lub jutro jest owulka to zrób go za 13 dni. Tylko zrób tym sikańcem o czułości 10 lub po prostu betę 🙂
    Dziękuję ❤ damm znać na pewno jak zrobię co to wyszło. Jeszcze jutro w południe zrobie na owulacje i zobaczymy co pokaze

    Maliina, Natka23 lubią tę wiadomość

  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 23 lutego 2022, 01:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga.f wrote:
    Zbankrutujesz na testach 😆 wyluzuj trochę, moim zdaniem nie masz powodów już do niepokoju. Ukow się też do ginekologa na badanie, sprawdzi czy wszystko jest ok, ale po porodzie też jeżeli miałaś niedawno hormony potrafią tak namieszać, że okres możesz dostać np po 2-3 miesiącach i to będzie normalne. Ale dla świętego spokoju propobuje ginekologa :)

    No i zabezpieczenie jeżeli dzidzi nie chcecie 😊 podpytaj gina o spirale np. Albo może chłop będzie skłonny zrobić u siebie zabieg (wazektomia)jeśli wiecie,że na 100% nie chcecie więcej dzieci

    Dzięki :( :( chyba jutro już zadzwonię do ginekologa bo głowa mi już wysiada :/ mam zielone światło przez cytologię na założenie spirali, mąż jak to chłop nie chce wazektomii a też o tym myślałam :/

    Aga.f lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2346

    Wysłany: 23 lutego 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny😘
    O ktorej najlepiej robić testy owu? Jak to u was wygląda?😊

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 23 lutego 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Hej dziewczyny😘
    O ktorej najlepiej robić testy owu? Jak to u was wygląda?😊
    W południe 12-13 ja robiłam albo koło 19 drugi

  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 23 lutego 2022, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dziś mam pewnie owulacje bo straszny ciągnący się śluz taka galaretka przezroczysta . Dziś nie ma szans na przytulanie jeśli jutro wieczorem będzie to jeszcze zdążę ?

  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 23 lutego 2022, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia84 wrote:
    Hej dziewczyny dziś mam pewnie owulacje bo straszny ciągnący się śluz taka galaretka przezroczysta . Dziś nie ma szans na przytulanie jeśli jutro wieczorem będzie to jeszcze zdążę ?
    Spróbuj 😘 wszędzie w internecie pisze ze 2 dni po owulacji to też jest szansa, także jutro jeśli masz możliwość ❤️

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 23 lutego 2022, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro idę do ginekologa rano :/
    36 dzień cyklu
    Miesiąc po tym "stosunku"
    Testy negatywne dalej
    Więc nie wiem co się zadziało :( czy faktycznie coś po porodzie czy stres tak na mnie wpływa

    Więc jeśli jest wszystko ok to na pewno wam napisze że stres to najgorszy wróg cyklu :/

    Mogła by przyjść już ta @ chce założyć tą spirale :(

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 23 lutego 2022, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maliina wrote:
    Dziewczyny jutro idę do ginekologa rano :/
    36 dzień cyklu
    Miesiąc po tym "stosunku"
    Testy negatywne dalej
    Więc nie wiem co się zadziało :( czy faktycznie coś po porodzie czy stres tak na mnie wpływa

    Więc jeśli jest wszystko ok to na pewno wam napisze że stres to najgorszy wróg cyklu :/

    Mogła by przyjść już ta @ chce założyć tą spirale :(
    Ja wiem z własnego doświadczenia jak stres wpływa na organizm kobiety.. rok czasu się z mężem staraliśmy ponad o dziecko. Dopiero jak się zwolilam z pracy odpoczęłam psychicznie to od razu w 1 miesiącu zaszłam w ciaze! Także stres jest wrogiem jeśli chodzi o cykle, zajście w ciążę i wgl nasz organizm.


    A ja kobity jeśli wczoraj miałam owulke albo dzisiaj, bo też taka kreska była, to sznase jednak jakieś mamy, bo mąż wraca dzisiaj huhuhu😁😁😁

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 23 lutego 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia84 wrote:
    Hej dziewczyny dziś mam pewnie owulacje bo straszny ciągnący się śluz taka galaretka przezroczysta . Dziś nie ma szans na przytulanie jeśli jutro wieczorem będzie to jeszcze zdążę ?
    Owulacja jest od od 12-36h od pozytywnego testu,nie wiadomo czy masz dzisiaj, ale jeśli masz to chyba masz szamse tak mi się wydaje

  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1625 2697

    Wysłany: 23 lutego 2022, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, testuje od wczoraj horienami, bo od kilku dni bolą mnie jajniki i byłam ciekawa czy to tak na miesiączkę, czy na owulację (w styczniu byłam w ciąży pozamacicznej i od spadku bety do zera minęło właśnie 4tyg.) Pobrałam sobie aplikacje premom, polecaną tu w kilku wątkach, ale widziałam, że dziewczyny mają na jednej stronie kilka zdjęć testow dla porównania, a ja nie umiem tego włączyć 🤣 czy używa któraś tej aplikacji i podpowiedziała by mi, jak włączyć taki podgląd? 😃

    Starania o pierwszego 👶 od 11.2021 | 12.2021 - cp 💔
    _________
    Po 11 miesiącach...
    08.11 - 9dpo ⏸️
    10.11 - bHCG 47,16
    12.11 - bHCG 160,49 - przyrost 223% 🥳
    14.11 - bHCG 566,04 - przyrost 201% 🥳
    21.11 - pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🍀
    2.12 - mamy dzidziutka z bijącym ❤️
    23.12 - 2.8cm misia 🐻
    10.01 - prenatalne - niskie ryzyka 🎉 prawdopodobnie dziewczynka 🩷
    10.02 - 16+5 182g dziewczyneczki 🥰
    9.03 - 20+4 połówkowe - 384g bobasa 👶
    18.04 - 26+2 1032g Emilki 🌸
    19.05 - 30+5 III prenatalne 1835g Promyczka ☀️
    13.06 - 34+2 2718g Kluseczki 🍬
    30.06 - 36+5 3080g Miśki 🥰
    09.07 - 38+0 3350g Bobosia 👶
    22.07 - 40+0 3900g Babeczki 🙈

    31.07 Emilka na świecie!🩷👶

    age.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ