X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 23 lutego 2022, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska95 wrote:
    Cześć dziewczyny, testuje od wczoraj horienami, bo od kilku dni bolą mnie jajniki i byłam ciekawa czy to tak na miesiączkę, czy na owulację (w styczniu byłam w ciąży pozamacicznej i od spadku bety do zera minęło właśnie 4tyg.) Pobrałam sobie aplikacje premom, polecaną tu w kilku wątkach, ale widziałam, że dziewczyny mają na jednej stronie kilka zdjęć testow dla porównania, a ja nie umiem tego włączyć 🤣 czy używa któraś tej aplikacji i podpowiedziała by mi, jak włączyć taki podgląd? 😃

    Oj ja nie znam tej aplikacji :( więc nie pomogę, może któraś koleżanka tutaj zna?

    Kluska95 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 24 lutego 2022, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście dziewczyny? Prawie całą noc nie spałam z nerwów :/

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 24 lutego 2022, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maliina wrote:
    Jesteście dziewczyny? Prawie całą noc nie spałam z nerwów :/
    Spokojnie, niedługo wszystkiego się dowiesz u lekarza :)

    Maliina lubi tę wiadomość

  • Nika_we Przyjaciółka
    Postów: 126 40

    Wysłany: 24 lutego 2022, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maliina wrote:
    Jesteście dziewczyny? Prawie całą noc nie spałam z nerwów :/


    Głowa do góry ! Wydaje mi się że to tylko stres 🤗 nie powinnaś się martwić o ciąże tym bardziej ze testy wychodziły negatywne. Wszystko jest napewno w porządku, tylko przestań się tyle stresować !!! ☺️

    Aga.f, Maliina lubią tę wiadomość

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 24 lutego 2022, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maliina wrote:
    Jesteście dziewczyny? Prawie całą noc nie spałam z nerwów :/
    Daj znać po wizycie :)

  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 24 lutego 2022, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane 🌷🌷 brak ciąży i już się nie pojawi chyba że mój mąż zapladnia wzrokiem 😂 mój lekarz stwierdził że mam wyluzować otworzyć sobie flaszkę i czekać 😂 ze po prostu stres i po porodzie musi się wszystko unormować a stres to największy wróg, powiedział że jakbym tyle nie czytała i nie myślała to już dawno może by okres przyszedł i miała bym spirale założona a tak sama zrobiłam sobie krzywdę 🤷‍♀️

    Czekamy 2 tygodnie jak się nie pojawi to przyjść i da tabletki na wywołanie

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia84 wrote:
    Hej dziewczyny dziś mam pewnie owulacje bo straszny ciągnący się śluz taka galaretka przezroczysta . Dziś nie ma szans na przytulanie jeśli jutro wieczorem będzie to jeszcze zdążę ?

    Jajeczko po uwolnieniu z pęcherzyka żyje 24 h. Może zdążycie 🙂❤️. Jak mąż wróci to od razu działajcie ❤️

  • Aniulka1992 Przyjaciółka
    Postów: 141 38

    Wysłany: 25 lutego 2022, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak nie ten cykl dla mnie . Nie wiem albo dostałam okresu albo to plamienie bo dziś rano się obudziłam i tak jak bym miała skąpy okres ale nie leci mi jak przy okresie. Czy robić test ciążowy jutro czy nie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2022, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulka1992 wrote:
    Chyba jednak nie ten cykl dla mnie . Nie wiem albo dostałam okresu albo to plamienie bo dziś rano się obudziłam i tak jak bym miała skąpy okres ale nie leci mi jak przy okresie. Czy robić test ciążowy jutro czy nie ?

    Aniulka ile dni po owulacji jesteś?

  • Aniulka1992 Przyjaciółka
    Postów: 141 38

    Wysłany: 25 lutego 2022, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 wyszedł mi pozytywny test później od środy do czwartku miałam plamienie . A okres powinnam dostać 1 marca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2022, 10:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2022, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulka1992 wrote:
    14 wyszedł mi pozytywny test później od środy do czwartku miałam plamienie . A okres powinnam dostać 1 marca

    Zrób test ciążowy za 2 dni. Może to plamienie implantacyjne ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2022, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulka tylko zrób ten o czułości 10

  • Aniulka1992 Przyjaciółka
    Postów: 141 38

    Wysłany: 25 lutego 2022, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze i mówisz że za dwa dni nie wcześniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2022, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniulka1992 wrote:
    Dobrze i mówisz że za dwa dni nie wcześniej

    Za te 2 dni na pewno powinno już coś być widać 🙂. Możesz zrobić jutro rano, ale w razie negatywu powtórz test kolejnego dnia

  • Aniulka1992 Przyjaciółka
    Postów: 141 38

    Wysłany: 25 lutego 2022, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze sama jestem ciekawa bo po prostu tego mało co leci . Ale znając moje szczęście już wiem że będzie negatywny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2022, 15:16

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 25 lutego 2022, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie 9dc i moje pytanie bo wstałam ze strasznym bólem głowy czy wy też macie migreny i jak sobie z nimi radzicie?

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 25 lutego 2022, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wracam po kilku dniach. Mam 28dc, około 18-20 miałam owulacje. Współżyłam wtedy co 2 dni. Od wczoraj mam kłucie prawego jajnika i do tego dziwny sluz taki wodnisty kremowy, trochę lepki. Pierwszy raz taki zauważyłam po owulacji. Coś może to oznaczać, czy nie robić sobie nadziei. Z testem poczekam jeszcze 2-3 dni

  • Aniasg Znajoma
    Postów: 16 6

    Wysłany: 26 lutego 2022, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślałam, że w tym cyklu nie doczekam owulacji. Z totalną rezygnacją zrobiłam test sprzątając łazienkę. I ku mojemu zdziwieniu PIK jak nigdy! 17 DC to o dwa dni później niż zawsze. Czyli jest tak ,że owulacja się przesuwa gdy endo jest też niewystarczające i LH dłużej się zbiera. Szyjka miękka i otwarta. Wysokość zaburzoną tyłozgięcie.Jajniki szaleją. Tylko brak widocznego śluzu rozciągliwego. Za to mega dużo wodnistego. W tym cyklu próbujemy żel conceive plus. Po wypróbowaniu przed wczoraj stwierdzam że jest spoko.

  • Maliina Przyjaciółka
    Postów: 144 30

    Wysłany: 26 lutego 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyszła miesiączka ❤️❤️❤️❤️ zakładam spirale w poniedziałek ☺️

    Także kochane stres to największy wróg!! Nie stresujcie się zarówno przy staraniach jak i nie przy staraniu

    Ściskam was ❤️ mam mega dobry humor!!

    Nadzieja🤗 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 Przemek
    ❤️ Zuzia 29.09.2020
    💙 Kuba 06.12. 2021
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 26 lutego 2022, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maliina wrote:
    Dziewczyny przyszła miesiączka ❤️❤️❤️❤️ zakładam spirale w poniedziałek ☺️

    Także kochane stres to największy wróg!! Nie stresujcie się zarówno przy staraniach jak i nie przy staraniu

    Ściskam was ❤️ mam mega dobry humor!!
    A nie mowilam ze przyjdzie,trzymaj sie 😊

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ