X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Testy owulacyjne
Odpowiedz

Testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Arga Autorytet

Wysłany: 22 lipca, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy możliwe jest aby była owulacja bez śluzu płodnego? Test oeulacyjny pokazał mi przez dwa dni wynik pozytywny i jedyne co wtedy odczuwałam to ból podbrzusza jak na okres. Nie jestem pewna jaki był wtedy śluz ale raczej kremowy. Test był pozytywny 15dc a 16 dc już negatyw. Zazwyczaj owulację miałam 18-19dc. Od dwóch miesięcy biorę cyclodynon na pms i zastanawiam się czy to mogło wpłynąć na wynik?

• Ewelape1504 Ekspertka

Wysłany: 22 lipca, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam właśnie kiedy zaszłam w ciąże , nie zauważyłam śluzu płodnego , testu owulacyjne pokazywały pik i potem ciąża :)

Arga lubi tę wiadomość

18.09 blada kreska na tescie
    21.09-13 dpo : Beta HCG 153
    24.09 dwie tłuste krechy❤️
    30.09Beta HCG 7490, widoczny pęcherzyk 8 mm i żółtkowy 4 mm.
    06.06.2021-na świat przyszedł Adaś ❤️
  • Arga Autorytet

Wysłany: 22 lipca, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze, że gdyby tak się stało to byłaby miła niespodzianka 😊

‹‹ 140 141 142 143 144
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ