X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne??
Odpowiedz

testy owulacyjne??

Oceń ten wątek:
  • Mysza13 Ekspertka
    Postów: 194 118

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby się dało tak zaprogramować na luz... zaczynam się zastanawiać czy lekki stres niebiescy u mnie objawem owulacji... zwariować można!

  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się robi testy to ciężko o luz :( niestety, ja LH vitam polecam, bo tylko one mi sie sprawdzały z monitoringiem, a testowałam trooochę :p a na luz polecam wakacje :) w dni płodne :p oby Nam się wszystkim udało !

    Mysza13 lubi tę wiadomość

  • Justee Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 czerwca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko wrzucić na luz jak wszyscy dookoła sa w ciąży. Nie pozostaje nam nic innego jak dbac o siebie i planowac wakacje!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2019, 18:49

  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 8 czerwca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie! Także wypoczywajmy i działajmy :) na luzie :)

  • Sabciaa29 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy najlepiej współżyć robiąc testy owulacyjne w dzień pozytywu i dzień po 😊😊??? Poradzicie coś

  • Majowa_nadzieja Autorytet
    Postów: 283 316

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pierwszy raz używam testów owulacyjnych. Czy to już jest pozytyw ? https://naforum.zapodaj.net/e7c18d6be34c.jpg.html

    16.08. Drugi Synuś, pępowina trójnaczyniowa <3
    20.07.22 Prenatalne, pępowina dwunaczyniowa, synek ??
    15.06.22 Mamy 💜 i 10 mm Żabeczkę 😻

    05.03.2020 39tc , cc rodzi się Szymcio💙 ma 2 lata i 5 m-cy
    29.07.19 Serduszko 💖 8tc+1, 17 mm człowieka :)
  • Majowa_nadzieja Autorytet
    Postów: 283 316

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa wyżej to z dwóch poprzednich dni. Na samym dole z dziś.

    16.08. Drugi Synuś, pępowina trójnaczyniowa <3
    20.07.22 Prenatalne, pępowina dwunaczyniowa, synek ??
    15.06.22 Mamy 💜 i 10 mm Żabeczkę 😻

    05.03.2020 39tc , cc rodzi się Szymcio💙 ma 2 lata i 5 m-cy
    29.07.19 Serduszko 💖 8tc+1, 17 mm człowieka :)
  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym brała za pozytyw, zrob jeszcze jutro ewentualnie :) i zacznij staranka :)

  • Beataem Debiutantka
    Postów: 11 8

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! ☺️

    Czy uważacie, że testy owulacyjne Domowego Laboratorium są wiarygodne? Jak u Was się sprawdzały/sprawdzają. Ewentualnie Facelle? Jutro zamierzam wybrać się do Rossmanna i nie wiem na które się zdecydować 😁

  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 18 czerwca 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu niestety nie mam jak zrobić monitoringu i właśnie odebrałam testy owulacyjne clearblue z odczytem cyfrowym, internety zachwalają, zobaczymy jak się sprawdzą, niestety są one drogie, ale maja jednoznacznie pokazać pik lh w postaci "😊", niby nie ma niedomówień czy jest pozytyw czy nie.

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w czy te testy są w ogóle konieczne? Nie lepiej po prostu współżyć? Nie mam wie z codziennie bo sama przy moim hnb nie mam czasem siły ale 3 razy w tyg powinno wystarczyć żeby się wstrzelić?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:45

    lithium lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:45

  • Kamalaika Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 1 lipca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja do tej pory używałam testów domowego laboratorium. Pierwsza kwestia to zawsze, niezależnie od dnia testu, miałam kredki obydwie, zarówno T i C. Dopiero przed samą owulacja kreska T robiła się ciemniejsza bądź taka sama co C.

    Mam natomiast do Was pytanie. Jak to jest z tym robieniem testów z porannego moczu. Producent mówi aby tego nie robić. Jednocześnie zaleca ograniczenie spożywania płynów na kilka godzin przed testemz uwagi na zbytnie rozcieńczenie moczu. W moim przypadku jest to awykonalne, w szczególności kiedy są upały i pije wodę w dużych ilościach cały dzień i ten mocz jest mocno rozcieńczony co widać nawet po jego kolorze (bardzo często jest bezbarwny).
    Pytanie,robić z porannego moczu czy nie?

  • Paulinka4pt Znajoma
    Postów: 24 40

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam pytanie. Od kilku dni wykonuję testy owulacyjne i mam małą zagwozdkę. 12 dc testy wieczorem wychodziły negatywne jednak kochałam się z mężem. 13 dc po pracy zrobiłam test i wszystkie 3 wyszły pozytywne (clearblue, facelle i domowe laboratorium) odczuwalam również przez chwilę kłucie jajnika jednak tak jak na załączonych instrukcjach (owu wystąpi w ciągu 24-36h) postanowiłam odłożyć starania do dzisiejszego poranka czyli 14 dc. Dziś po pracy zrobiłam kolejny test ale linie są już dużo słabsze. Zastanawiam się czy jest szansa na wstrzelenie się w ten moment i czy owu rzeczywiście występuje dziś czy wystąpiła wczoraj. Chyba za bardzo wczytałam się w instrukcje i niepotrzebnie poczekałam 😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2019, 20:20

  • imarevolution Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kiedyś ginekolog, mądry gość powiedział, że kochać się trzeba we wszystkie dni płodne, a przed wstrzemięźliwość. 😜 ja w tym msc tak próbuje. Zobaczymy co z tego będzie.

    Szczęśliwa mama ślicznej dziewczynki.
    —————————————
    14.07 - II / 2cs ❤️
    #babyboy
    xf1pfcq.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 3 lipca 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    imarevolution wrote:
    Mi kiedyś ginekolog, mądry gość powiedział, że kochać się trzeba we wszystkie dni płodne, a przed wstrzemięźliwość. 😜 ja w tym msc tak próbuje. Zobaczymy co z tego będzie.
    A po co ta wstrzemięźliwość? I to facetpwi? Facet facetowi taki lipa zgotował 😆

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • imarevolution Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 3 lipca 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    A po co ta wstrzemięźliwość? I to facetpwi? Facet facetowi taki lipa zgotował 😆
    Chyba. :D Chodzi mi bardziej, że próbuje codziennie w dni płodne. :D Ale zapewne mu chodziło o to co wszyscy mówią, że słabe nasienie potem itd. :D

    Szczęśliwa mama ślicznej dziewczynki.
    —————————————
    14.07 - II / 2cs ❤️
    #babyboy
    xf1pfcq.png
  • Kamalaika Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 6 lipca 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny błagam o poradę, bo już metkiku dostaje. Cykle miałam zwykle 28-29 dniowe. Od dwóch cykli mam 32-34 dniowe cykle. Drugi cykl pije olej z wiesiołka i od tygodnia pije zioła ojca sroki nr 3. Dzisiaj zrobione testy owulacyjne, pierwsze domowe laboratorium a drugi horien. Domowe laboratorium jak byk moim zdaniem pozytyw. Jestem w 12 dniu cyklu. Czy możliwe, że tak skróciły mi się cykle? Dodam, że jestem na urlopie więc mogłam się trochę wyluzować. Wcześniej w pracy było dużo stresów.
    Dodatkowo od dwóch dni obserwuje śluz wewnątrz mleczny, ale wczoraj wieczorem zalało mnie śluzem jak kurze białko więc podjęliśmy spontanicznie serduszkowanie. Dzisiaj śluzu nie obserwuję chociaż jego obraz i tak dzisiaj mógł być zaburzony ze względu na stosunek.

    Domowe lab
    https://zapodaj.net/6d81cec2cd1ac.jpg.html

    Horien
    https://zapodaj.net/27b768341fa64.jpg.html

    Oby dwa testy obok siebie
    https://zapodaj.net/b28fb03b62269.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2019, 15:03

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ