X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne??
Odpowiedz

testy owulacyjne??

Oceń ten wątek:
  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. W tym miesiącu testowałam na dwóch rodzajach testów ovu. Domowe laboratorium i lh vitam, z czego te drugie maja większą czułość bo 25ml,a domowe laboratorium powyżej 30 z tego co wyczytałam. Może się komuś przyda takie porównanie więc je wrzucam.
    U mnie wygląda to następująco
    https://zapodaj.net/63bb9c255e87c.jpg.html

    Wczoraj domowe laboratorium pokazywał negatywny wynik, a w lh vitam obydwie kreski były takie same.
    https://zapodaj.net/170926fc6b53f.jpg.html
    https://zapodaj.net/72e9616383f1c.jpg.html
    Jak oceniacie?

    c55fyx8d83g33aob.png
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam pytanie do was. Bo wyszedł mi dziś test owu dodatni. Dziś mam 16dc ale 2 dni temu miałam monitoring i gin powiedział że mam kilka pęcherzyków w jajniku lecz żaden jakiś szczególnie większy i dominujący nie jest. Jakoś mi szans nie dawał
    Czy mam szanse w tym cyklu? Czego mi wyszedł test owu?

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest ze sluzem plodnym.... Musi byc przezroczysty? Ja mam bialy rozciagliwy , czy przyczyną.moze byc niski progesteron. Test owu pozytywny , bol.jajnika jest.

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Hej. Mam pytanie do was. Bo wyszedł mi dziś test owu dodatni. Dziś mam 16dc ale 2 dni temu miałam monitoring i gin powiedział że mam kilka pęcherzyków w jajniku lecz żaden jakiś szczególnie większy i dominujący nie jest. Jakoś mi szans nie dawał
    Czy mam szanse w tym cyklu? Czego mi wyszedł test owu?
    Test ci nie pokazuje że będzie owulacja ale że ciało się do niej przygotowuje. Co z tego że masz sprawny pilot do tv i fale podczerwone wysyla, jak tv jest wyłączony z kontaktu.
    .

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/1467e136a8997.jpg.html

    A ja w 16dc mam takie coś i metalik w głowie, któremu wierzyć.... W 13dc byłam na monitoringu i pęcherzyk był 14mm więc.... Poradźcie coś...

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 2 września 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam taki problem z testami że ciężko mi wytrzymać bez sikania 2 a. Co dopiero 4 h bo strasznie dużo pije. Czy jest sens robić testy w nocy(zwykle budzę się na siku kilka razy w nocy) czy stężenie hormonów jest wtedy za małe?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • łyżeczka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 października 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie. Jestem tutaj nowa. Po stracie ciąży w styczniu próbujemy zajść w ciaze niestety narazie bez efektów. Zaczęłam w tym cyklu stosować testy owulacyjne. Może któraś z Was ma większe doświadczenie i pomoże mi w interpretacji

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 18 października 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a podeślij wykres

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 21 października 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łyżeczka wrote:
    Witam was serdecznie. Jestem tutaj nowa. Po stracie ciąży w styczniu próbujemy zajść w ciaze niestety narazie bez efektów. Zaczęłam w tym cyklu stosować testy owulacyjne. Może któraś z Was ma większe doświadczenie i pomoże mi w interpretacji

    Twój wykres nie jest udostępniony więc nie mamy jak go podejrzeć

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • łyżeczka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 października 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ale nie wiem jak tutaj udostępniać cokolwiek.🤔

  • BabaJaga Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 października 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu nowa. Pierwszy raz robię testy. Od 8 dnia cyklu testuję i wychodzi jasna ta druga kreska, do dziś 15dc o 11 zrobiłam test wyszła dużo ciemniejsza druga krecha, prawie taka jak ta pierwsza, o 15 tak samo, o 20:30 zrobilam myśląc, że będzie super ciemna krecha a tu lipa, bladziocha jak wcześniejsze :(
    Nie wiem jak dodać zdjęcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 21:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BabaJaga wrote:
    Witam. Jestem tu nowa. Pierwszy raz robię testy. Od 8 dnia cyklu testuję i wychodzi jasna ta druga kreska, do dziś 15dc o 11 zrobiłam test wyszła dużo ciemniejsza druga krecha, prawie taka jak ta pierwsza, o 15 tak samo, o 20:30 zrobilam myśląc, że będzie super ciemna krecha a tu lipa, bladziocha jak wcześniejsze :(
    Nie wiem jak dodać zdjęcie
    U mnie również testy nie wychodza super pozytywnie. Może spróbuj innej firmy?

  • Dora34 Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 23 października 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BabaJaga wrote:
    Witam. Jestem tu nowa. Pierwszy raz robię testy. Od 8 dnia cyklu testuję i wychodzi jasna ta druga kreska, do dziś 15dc o 11 zrobiłam test wyszła dużo ciemniejsza druga krecha, prawie taka jak ta pierwsza, o 15 tak samo, o 20:30 zrobilam myśląc, że będzie super ciemna krecha a tu lipa, bladziocha jak wcześniejsze :(
    Nie wiem jak dodać zdjęcie
    Z testami bywa różnie. Ja poprzednie dwa cykle miałam kreskę testową ciemniejszą niż kontrolna przez dwa dni. W tym cyklu mam podobnie jak u Ciebie, kreska testowa prawie taka sama jak kontrolna (12 i 13 dc) więc uznałam za pozytyw, wczoraj 14 dc już dużo bledsza więc zdecydowanie negatyw. Podejrzewam, że w moim przypadku przegapiłam pik LH i dlatego kreska jest prawie taka sama, ale nie jest ciemniejsza niż kontrolna. Myślę, że u Ciebie może być podobnie :)
    Możesz też spróbować innych testów. Ja używam tych z Domowe Laboratorium i się sprawdzają :)

    yfyfj7u.png

    ol2jsv4.png
  • Igness Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 1 listopada 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnosnie testów. Miałyście kiedyś sytuacje, ze testy Wam wychodziły przez kilka dni dodatnie? Mi od 5 dni wychodzą pozytywne 🤔

  • Nina3000 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 listopada 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja używam takich tanich testów z Allegro różowych. Mogę wam powiedzieć że się sprawdzają, ale ja nie pije przynajmniej 3 h przed robieniem testu. Na dostatek on jest bardzo czuły wiec pozytywny jest wtedy gdy jak go sprawdzamy to od razu widać dwie kreski i kreska jest takiego samego koloru albo ciemniejsza.

  • Monika92 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 listopada 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od 22 dc praktycznie do dziś (28dc) wychodzą mi pozytywne testy owulacyjne. Czy to możliwe? Czy jest się czym martwić? W poprzednich cyklach tego nie odnotowałam, staramy się o dziecko pół roku, z czego w pierwszą ciąże zaszłam już w pierwszym miesiącu starań... Mam 27 lat

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie kreski są identyczne? Mają taką samą intensywność zabarwienia? Nie wystarczy pojawienie się drugiej kreski.. one muszą być takie same

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popatrz sobie w galerii testow roxne testy w różnych dniach. :)

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Kukurafa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od którego dnia cyklu zacząć robić testy owulacyjne?

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2-3 dni przed spodziewanym terminem owulacji

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ