X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne??
Odpowiedz

testy owulacyjne??

Oceń ten wątek:
  • Olga856 Przyjaciółka
    Postów: 96 88

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. W tym miesiącu testowałam na dwóch rodzajach testów ovu. Domowe laboratorium i lh vitam, z czego te drugie maja większą czułość bo 25ml,a domowe laboratorium powyżej 30 z tego co wyczytałam. Może się komuś przyda takie porównanie więc je wrzucam.
    U mnie wygląda to następująco
    https://zapodaj.net/63bb9c255e87c.jpg.html

    Wczoraj domowe laboratorium pokazywał negatywny wynik, a w lh vitam obydwie kreski były takie same.
    https://zapodaj.net/170926fc6b53f.jpg.html
    https://zapodaj.net/72e9616383f1c.jpg.html
    Jak oceniacie?

    c55fyx8d83g33aob.png
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam pytanie do was. Bo wyszedł mi dziś test owu dodatni. Dziś mam 16dc ale 2 dni temu miałam monitoring i gin powiedział że mam kilka pęcherzyków w jajniku lecz żaden jakiś szczególnie większy i dominujący nie jest. Jakoś mi szans nie dawał
    Czy mam szanse w tym cyklu? Czego mi wyszedł test owu?

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Kasia* Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    . Dziewczyny powiedzcie mi jak to jest ze sluzem plodnym.... Musi byc przezroczysty? Ja mam bialy rozciagliwy , czy przyczyną.moze byc niski progesteron. Test owu pozytywny , bol.jajnika jest.

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy2323 wrote:
    Hej. Mam pytanie do was. Bo wyszedł mi dziś test owu dodatni. Dziś mam 16dc ale 2 dni temu miałam monitoring i gin powiedział że mam kilka pęcherzyków w jajniku lecz żaden jakiś szczególnie większy i dominujący nie jest. Jakoś mi szans nie dawał
    Czy mam szanse w tym cyklu? Czego mi wyszedł test owu?
    Test ci nie pokazuje że będzie owulacja ale że ciało się do niej przygotowuje. Co z tego że masz sprawny pilot do tv i fale podczerwone wysyla, jak tv jest wyłączony z kontaktu.
    .

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/1467e136a8997.jpg.html

    A ja w 16dc mam takie coś i metalik w głowie, któremu wierzyć.... W 13dc byłam na monitoringu i pęcherzyk był 14mm więc.... Poradźcie coś...

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 2 września 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam taki problem z testami że ciężko mi wytrzymać bez sikania 2 a. Co dopiero 4 h bo strasznie dużo pije. Czy jest sens robić testy w nocy(zwykle budzę się na siku kilka razy w nocy) czy stężenie hormonów jest wtedy za małe?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • łyżeczka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 października 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was serdecznie. Jestem tutaj nowa. Po stracie ciąży w styczniu próbujemy zajść w ciaze niestety narazie bez efektów. Zaczęłam w tym cyklu stosować testy owulacyjne. Może któraś z Was ma większe doświadczenie i pomoże mi w interpretacji

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 18 października 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a podeślij wykres

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 21 października 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łyżeczka wrote:
    Witam was serdecznie. Jestem tutaj nowa. Po stracie ciąży w styczniu próbujemy zajść w ciaze niestety narazie bez efektów. Zaczęłam w tym cyklu stosować testy owulacyjne. Może któraś z Was ma większe doświadczenie i pomoże mi w interpretacji

    Twój wykres nie jest udostępniony więc nie mamy jak go podejrzeć

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • łyżeczka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 października 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ale nie wiem jak tutaj udostępniać cokolwiek.🤔

  • BabaJaga Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 października 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem tu nowa. Pierwszy raz robię testy. Od 8 dnia cyklu testuję i wychodzi jasna ta druga kreska, do dziś 15dc o 11 zrobiłam test wyszła dużo ciemniejsza druga krecha, prawie taka jak ta pierwsza, o 15 tak samo, o 20:30 zrobilam myśląc, że będzie super ciemna krecha a tu lipa, bladziocha jak wcześniejsze :(
    Nie wiem jak dodać zdjęcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 21:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BabaJaga wrote:
    Witam. Jestem tu nowa. Pierwszy raz robię testy. Od 8 dnia cyklu testuję i wychodzi jasna ta druga kreska, do dziś 15dc o 11 zrobiłam test wyszła dużo ciemniejsza druga krecha, prawie taka jak ta pierwsza, o 15 tak samo, o 20:30 zrobilam myśląc, że będzie super ciemna krecha a tu lipa, bladziocha jak wcześniejsze :(
    Nie wiem jak dodać zdjęcie
    U mnie również testy nie wychodza super pozytywnie. Może spróbuj innej firmy?

  • Dora34 Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 23 października 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BabaJaga wrote:
    Witam. Jestem tu nowa. Pierwszy raz robię testy. Od 8 dnia cyklu testuję i wychodzi jasna ta druga kreska, do dziś 15dc o 11 zrobiłam test wyszła dużo ciemniejsza druga krecha, prawie taka jak ta pierwsza, o 15 tak samo, o 20:30 zrobilam myśląc, że będzie super ciemna krecha a tu lipa, bladziocha jak wcześniejsze :(
    Nie wiem jak dodać zdjęcie
    Z testami bywa różnie. Ja poprzednie dwa cykle miałam kreskę testową ciemniejszą niż kontrolna przez dwa dni. W tym cyklu mam podobnie jak u Ciebie, kreska testowa prawie taka sama jak kontrolna (12 i 13 dc) więc uznałam za pozytyw, wczoraj 14 dc już dużo bledsza więc zdecydowanie negatyw. Podejrzewam, że w moim przypadku przegapiłam pik LH i dlatego kreska jest prawie taka sama, ale nie jest ciemniejsza niż kontrolna. Myślę, że u Ciebie może być podobnie :)
    Możesz też spróbować innych testów. Ja używam tych z Domowe Laboratorium i się sprawdzają :)

    yfyfj7u.png

    ol2jsv4.png
  • Igness Koleżanka
    Postów: 35 6

    Wysłany: 1 listopada 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnosnie testów. Miałyście kiedyś sytuacje, ze testy Wam wychodziły przez kilka dni dodatnie? Mi od 5 dni wychodzą pozytywne 🤔

  • Nina3000 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 listopada 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja używam takich tanich testów z Allegro różowych. Mogę wam powiedzieć że się sprawdzają, ale ja nie pije przynajmniej 3 h przed robieniem testu. Na dostatek on jest bardzo czuły wiec pozytywny jest wtedy gdy jak go sprawdzamy to od razu widać dwie kreski i kreska jest takiego samego koloru albo ciemniejsza.

  • Monika92 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 listopada 2019, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od 22 dc praktycznie do dziś (28dc) wychodzą mi pozytywne testy owulacyjne. Czy to możliwe? Czy jest się czym martwić? W poprzednich cyklach tego nie odnotowałam, staramy się o dziecko pół roku, z czego w pierwszą ciąże zaszłam już w pierwszym miesiącu starań... Mam 27 lat

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwie kreski są identyczne? Mają taką samą intensywność zabarwienia? Nie wystarczy pojawienie się drugiej kreski.. one muszą być takie same

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popatrz sobie w galerii testow roxne testy w różnych dniach. :)

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Kukurafa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od którego dnia cyklu zacząć robić testy owulacyjne?

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2-3 dni przed spodziewanym terminem owulacji

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 TOP gadżetów przydatnych w opiece nad noworodkiem

Produkty, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka. Pomagają, wspierają i ułatwiają codzienne funkcjonowanie młodych rodziców. Sprawdź naszą listę 6 najbardziej przydatnych gadżetów! 

CZYTAJ WIĘCEJ