X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne??
Odpowiedz

testy owulacyjne??

Oceń ten wątek:
  • Kamalaika Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 7 lipca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was zaobserwowała coś podobnego jak u mnie w powyższym poście? Bardzo zależy mi na opinii...

  • Kamalaika Koleżanka
    Postów: 44 10

    Wysłany: 8 lipca 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test zrobiony wczoraj i dzisiaj. Wczorajszy znów pozytywny jak byk, za to dzisiejszy negatyw. Sama już nie wiem co o tym myśleć. Dzisiaj sucho, wczoraj śluz lepki. Temperatura nie poszła jeszcze w górę więc nie wiem czy to była owulacja czy nie.

    Test 12dc
    https://zapodaj.net/5acfb570e8373.jpg.html

    Test 13dc https://zapodaj.net/8e0bfb14751d6.jpg.html

    Test 14dc
    https://zapodaj.net/6ba0fd9f3cbd2.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 18:35

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 11 lipca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam problem. Testy od kilku dni pokazują delikatną druga kreskę.wg opisu są negatywne a wg mnie powinnam już skończyć owu. Śluz jajkowy się kończy. Temp w ciągu całego cyklu raz w dół raz w górę więc jako wyznacznik jej nie biorę... Ile dni testy mogą pokazywać +?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Ja też mam problem. Testy od kilku dni pokazują delikatną druga kreskę.wg opisu są negatywne a wg mnie powinnam już skończyć owu. Śluz jajkowy się kończy. Temp w ciągu całego cyklu raz w dół raz w górę więc jako wyznacznik jej nie biorę... Ile dni testy mogą pokazywać +?
    A który to twój dc i ilu dniowe masz?

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nieregularny cykl. Jest 20 dnien. Ostatnio miałam 32, wcześniej 36, 39...

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Mam nieregularny cykl. Jest 20 dnien. Ostatnio miałam 32, wcześniej 36, 39...
    A mocne są te kreski? W którym dc miałaś mocną?

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 11 lipca 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Senka23 wrote:
    A mocne są te kreski? W którym dc miałaś mocną?
    Cały czas tzn ofkad się w ogóle pojawiły mam takie trochę byle jakie. Mocna nie była nigdy

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Cały czas tzn ofkad się w ogóle pojawiły mam takie trochę byle jakie. Mocna nie była nigdy
    Ja też robię testy już parę miesięcy i nigdy nie miałam kreski testowej takiej samej jak kontrolna. Nie wiem czym to może być spowodowane 🤔
    Może jesteś po lub przed owu? A jak twoja temperatura? Szybuje w gore?

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 12 lipca 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura cały cykl raz euxezap raz niższa. A robiłam testy przez tydzień więc koniec końców w punkt owulacji bym trafila

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2019, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki, ja zaczęłam po raz drugi stosować testy owulacyjne i raz pokazały mi owu w 17dc.Bylam na monitoringu w 13dc lekarz mi powiedział że mam jeden lichy pęcherzyk w prawym jajniku 10 mm.... porostu cykl stracony. Ale się nie podałam. Brałam ziółka bo mam cykle bezowulacyjne, w tym byłam stymulowana aromkiem,ktory wq lekarza nie zadziałał ☹️Wczoraj zrobiłam test domowe laboratorium i był pozytywny, dziś rano clearblue i też pozytywny. Było przytulanie wczoraj.... zobaczymy czy się uda, trzymajcie kciuki ✊✊✊✊✊

  • Kacha Koleżanka
    Postów: 32 23

    Wysłany: 16 lipca 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie zerknąć na mój wynik?
    Wydaje mi się że obie takie same, tyle że ta kontrolna jakaś jasna wyszła.
    c1fe63e52d7f.jpg

    iku094w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Temperatura cały cykl raz euxezap raz niższa. A robiłam testy przez tydzień więc koniec końców w punkt owulacji bym trafila
    Jednak temperatura rośnie i testy owu miałaś pozytywne więc chyba wszystko w porządku

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha wrote:
    Dziewczyny możecie zerknąć na mój wynik?
    Wydaje mi się że obie takie same, tyle że ta kontrolna jakaś jasna wyszła.
    c1fe63e52d7f.jpg
    Jak dla mnie jak najbardziej pozytywny

    Kacha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamalaika wrote:
    Test zrobiony wczoraj i dzisiaj. Wczorajszy znów pozytywny jak byk, za to dzisiejszy negatyw. Sama już nie wiem co o tym myśleć. Dzisiaj sucho, wczoraj śluz lepki. Temperatura nie poszła jeszcze w górę więc nie wiem czy to była owulacja czy nie.

    Test 12dc
    https://zapodaj.net/5acfb570e8373.jpg.html

    Test 13dc https://zapodaj.net/8e0bfb14751d6.jpg.html

    Test 14dc
    https://zapodaj.net/6ba0fd9f3cbd2.jpg.html

    Hej ,
    Widzę ze jesteśmy w tym samym dniu cyklu 🤗🙈 u mnie dzisiaj tez 14.
    Podpinam się pod temat nie ogarniam tych testów owulacyjnych. Przed chwila robiłam ten na samym dole, czy myślicie ze wieczorem może być już ta pozytywna kreska, czy już jest pozytywna?

    https://zapodaj.net/ed67c4b8df7fb.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2019, 12:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    avlow2.jpg

    Co myślicie? Do tego śluz wodnisty od dzisiaj 😊🥰

  • Paulina9012 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 lipca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam znow zapytam o monitor clearblue w 19dc monitor wskazal szczyt z usmiechnieta buzka ( poranny mocz), kilka godzin pozniej dla potwierdzenia zrobilam test owulacyjny elektroniczny z clearblue- 1 test z bledem nic nie wyswietlil, po jakis 2godz zrobilam kolejny pokazal puste kolko lecz na samym tescie byly 2 grube kreski wiec o co tutaj chodzi??

  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 30 lipca 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja tez teraz stosowałam clearblue, w zeszłym miesiącu pokazał uśmiechnięta buźke w 15dc i już więcej nie robiłam, w tym miesiącu jeszcze nie pokazał a dziś 15 dc (bede robic test wieczorem), nie trzeba robic z porannego moczu, tylko o tej samej porze i podobno nie odczutuje się wyniku z kresek tylko z okienka, to tylko urządzenie, wiec moglo sie cos popsuc. Dodam jeszcze, ze oprocz tego bylam na monitoringu i test powinien najpozniej jutro wyjsc pozytywny u mnie.

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mierze temperaturę od 3 cykli i było zawsze tak że niska temperatura nagły skok w owulację a potem aż do okresu utrzymywała się wyższa a w dniu okresu spadała. Dzisiaj jestem w 4 dniu cyklu i mam nagły skok tenperatury nie jest to co prawda duży skok bo z 36,12 na 36,48. Z ciekawości zrobiłam test owulacyjny (kupiony na allegro) i wyszedł pozytywny. Czy to możliwe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2019, 17:57

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Dziewczyny ja mierze temperaturę od 3 cykli i było zawsze tak że niska temperatura nagły skok w owulację a potem aż do okresu utrzymywała się wyższa a w dniu okresu spadała. Dzisiaj jestem w 4 dniu cyklu i mam nagły skok tenperatury nie jest to co prawda duży skok bo z 36,12 na 36,48. Z ciekawości zrobiłam test owulacyjny (kupiony na allegro) i wyszedł pozytywny. Czy to możliwe?

    Ale to masz miesiączkę teraz? Ile trwają u ciebie cykle?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • takczynie Przyjaciółka
    Postów: 102 43

    Wysłany: 2 sierpnia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test owu pozytywny dopiero18 dc. https://zapodaj.net/aa5a448ed9626.jpg.html

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ