X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne??
Odpowiedz

testy owulacyjne??

Oceń ten wątek:
  • Monika92 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, kreski miały wg mnie identyczne zabarwienie

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 15 listopada 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie dzisiaj zaczęłam brać clostilbegyt i czekam na owulacje zobaczymy! Ja używam testów z allegro tych różowych i zawsze się sprawdzają! Pozdrawiam

  • Dora34 Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 18 listopada 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu też zamówiłam testy z allegro :) Stwierdziłam, że na testy Domowe Laboratorium niedługo zbankrutuję :P Jak na razie nie mam do nich zastrzeżeń, w tym cyklu się sprawdziły :)

    yfyfj7u.png

    ol2jsv4.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 19 listopada 2019, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora34 wrote:
    Ja w tym cyklu też zamówiłam testy z allegro :) Stwierdziłam, że na testy Domowe Laboratorium niedługo zbankrutuję :P Jak na razie nie mam do nich zastrzeżeń, w tym cyklu się sprawdziły :)
    Super! Mam nadzieję że ten cykl będzie szczęśliwy

  • Dora34 Koleżanka
    Postów: 46 14

    Wysłany: 19 listopada 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Super! Mam nadzieję że ten cykl będzie szczęśliwy
    Też mam taką nadzieję, chociaż ten cykl jakiś strasznie poplątany jest znowu. Dzisiaj wyznaczyło mi niby owulację na 8 dc a moim zdaniem na 99% była ona 13 dc. I jak tu nie zwariować :D

    yfyfj7u.png

    ol2jsv4.png
  • Monika12234 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część, nie mam zbyt wielkiego doświadczenia testami owulacyjnymi dlatego mam pytanie. Używam testow facelle dzis wyszla mi drugą kreską ciemniejsza od testowej ale nie tak tłustą jak u testowej i zaliczyłam jako test pozytywny ale nie wiem czy słusznie.

  • Monika12234 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/882d9d45f326b.jpg.html tu wstawiam zdjęcie testu

  • Weroni42 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to raczej pozytywny. Również ich używam dla mnie są najlepsze 😊

  • Kamila 90 Autorytet
    Postów: 352 669

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jakich godzinach robicie testy owulacyjne?

    3jvztgf6kycusqbj.png
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 10 lutego 2020, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój cykl wydaje się być bezowulacyjny temperatury są niskie jednak testy owulacyjne wychodziły pozytywnie później negatywy a teraz w 24 dc z ciekawości zrobiłam jeszcze raz owulacyjny i wyszedł mega pozytyw. Podpowiedzcie co mam myśleć

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 10 lutego 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Dziewczyny mój cykl wydaje się być bezowulacyjny temperatury są niskie jednak testy owulacyjne wychodziły pozytywnie później negatywy a teraz w 24 dc z ciekawości zrobiłam jeszcze raz owulacyjny i wyszedł mega pozytyw. Podpowiedzcie co mam myśleć

    U mnie owulacyjne pokazały ciążę! Już sprawdzałam 3 razy i się sprawdziło! Najpierw wychodzą testy owulacyjne pozytywne a później ciążowe testy

  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 10 lutego 2020, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze mój wykres nie pokazał nawet owulacji :( i nie było skoku a bardziej spadek. Mój wykres jest udostępniony na tablicy

  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 10 lutego 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    U mnie owulacyjne pokazały ciążę! Już sprawdzałam 3 razy i się sprawdziło! Najpierw wychodzą testy owulacyjne pozytywne a później ciążowe testy
    A jeśli można spytać wyszło tak, że test był pozytywny później negatyw i pod koniec cyklu znów pozytyw?

  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 10 lutego 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy co interpretujesz jako pozytywny test LH. Żeby test był pozytywny musi być bardzo mocno czerwony. Blade kreski to negatywny.

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 10 lutego 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VR wrote:
    Zależy co interpretujesz jako pozytywny test LH. Żeby test był pozytywny musi być bardzo mocno czerwony. Blade kreski to negatywny.
    https://naforum.zapodaj.net/70b182250fa1.jpg.html
    To mój dzisiejszy test owulacyjny w 24 dc na moje oko jest pozytywny we wcześniejszych cyklach właśnie tak wyglądały pozytywy i w tym cyklu też tylko w 18, 19 dc a później przerwa. Nie badałam od tamtad do dziś a dziś z ciekawości zatestowalam

  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 11 lutego 2020, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/7a16f99dcdad.jpg.html to z dziś rana 25 dc i dalej pozytyw

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 11 lutego 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/7a16f99dcdad.jpg.html to z dziś rana 25 dc i dalej pozytyw

    😲 Proponuję test ciążowy lub bthcg i koniecznie daj znać! Krechy piękne jak ta lala malowana 😀😉

    Dastiny lubi tę wiadomość

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 11 lutego 2020, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo owulacja się przesunęła 🤔

  • Dastiny Autorytet
    Postów: 791 444

    Wysłany: 11 lutego 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    😲 Proponuję test ciążowy lub bthcg i koniecznie daj znać! Krechy piękne jak ta lala malowana 😀😉
    Zrobiłam dziś test ciążowy 10 mlu ale białooo, w sumie to chyba się ludze że przy takich temperaturach i braku skoku może coś być z tego :(

  • justyna89 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 lutego 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam 3 zastrzyki ovitrelle w zamian za coś dla maleństwa ( dziewczynka ). Termin ważności 04.2020 trzymane w lodówce. Odbiór osobisty w Gdańsku. Kontakt do mnie: [email protected]

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ