Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne??
Odpowiedz

testy owulacyjne??

Oceń ten wątek:
  • Basia9333 Debiutantka

Wysłany: 9 kwietnia, 15:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimbra wrote:
    Zosia1111 lub 7 dni przed spodziewaną miesiączką jak co daj znać jak Ci wyszedł
    też jestem ciekawa :)

• Kimbra Ekspertka

Wysłany: 9 kwietnia, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 7 dniach po owu miałam progesteron 23,140 czyli wiem że owulacja była 😊

A więc tak....
    Jestem 33 letnią kobietą i szczęśliwą mężatką 👰💍od 18.11.2017r. cóż tu dużo pisać staramy się z mężem o dzidziusia,choć los nam płata figle w tych poczynaniach,nie poddajemy się 💪💪.Czasem jest ciężko,ale we dwoje damy radę 👍🍀.
  • Camonile Nowa

Wysłany: 24 kwietnia, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a zdażyło sie wam mieć owulacje mimo negatywnego testu i braku piku temperatury?
    Ja w tamtym miesiącu zaczęłam robić testy owulacyjne i wyszły pozytywne a w tym miesiącu testy negatywne, temperatura niska a na monitoringu wczoraj wyszło ciałko żółte. Dziś dalej temperatura dalej niska

‹‹ 12 13 14 15 16
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego