X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację testy owulacyjne??
Odpowiedz

testy owulacyjne??

Oceń ten wątek:
  • Gosia890 Autorytet
    Postów: 263 152

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wychodzi wam pozytyw to kiedy współżyjecie?

  • Gosia890 Autorytet
    Postów: 263 152

    Wysłany: 27 czerwca 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/1f7550e35271c.jpg.html

    Lekarz kazał mi współżyć co dwa dni. Tak jak na zdjęciu test dziś chyba jest pozytywny?
    Kiedy najlepiej współżyć ? Jutro jeszcze się uda?

  • Gosia890 Autorytet
    Postów: 263 152

    Wysłany: 28 czerwca 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/484faead2e4a7.jpg.html
    Porównanie 4 dni

  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia890 wrote:
    https://zapodaj.net/1f7550e35271c.jpg.html

    Lekarz kazał mi współżyć co dwa dni. Tak jak na zdjęciu test dziś chyba jest pozytywny?
    Kiedy najlepiej współżyć ? Jutro jeszcze się uda?


    Myślę, że 15 dc był ten pik LH. Owulacja następuje w ciągu 24-36 godzin. Powodzenia!!!! :)

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • Oliwia23 Autorytet
    Postów: 661 885

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2022, 20:40

    👱‍♀️27 lat
    💔6 tc 08.2020
    💔8 tc 03.2021

    👶Mikołaj 22.11.2022 💙
  • Eulalia Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 29 czerwca 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam doświadczenie w rodzinie, jak ciotka stosowała komputer owulacyjny sprawdzając nim min. lh była po 40-tce a udało się jej zajśc w ciążę

  • Nadziejka-30 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 7 lipca 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może coś poradzicie od 14 dc ciągle mam pozytywne testy owulacyje dziś 16 dzień jak to możliwe . Czy przy niepekniętym pęcherzyku może coś takiego się zrobić ?

    2011 stan przdrzucawkowy i HELLP
    36 tydzień 1,5kg szczęścia

    2019 paźdzernik pozytywny test
    2019 listopad poronienie zatrzymane

    od lutego 2020 ponowne starania
    podejrzenie niedomogi lutealnej
    trochę zawyżona prolaktyna
    wyniki z lutego
    FSH 7,2
    LH 7,2
    TSH 1,8
    progesteron w 22 dniu cyklu 18ng/ml

    Pregna start, wiesiołek + sroka do owulacji, magnez+b6, żelazo


    c1fd13506d4c43522a9b9e48ba0b0c81.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 5258 3167

    Wysłany: 10 lipca 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jak to jest z testami owu. Robię od kilku miesięcy, zawsze od 11dc i z dnia na dzień jest ciemniejszy, aż w końcu jest pozytywny (zwykle dwa 13dc i 14dc lub 14dc i 15dc) i potem znów negatywny. Wczoraj zrobiłam pierwszy - lekko wybarwiony, myślałam, że dziś będzie ciemniejszy a tu zonk - jaśniejszy.
    Czy to może być wina testu i jednak będzie ta owu? A może już jakimś cudem była szybciej? 🤔

    32 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    💊 Euthyrox 50/75, Metformina 750, Acard 150, Dostinex 0,5, Prograf 1, + worek supli 😅

    💊 M - Fertilman Plus 2x1

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."
  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 16 lipca 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 🙂 Czy pozytywne testy macie przez kilka dni czy tylko jeden dzień pozytywny a pozostałe już jaśniejsze?

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 16 lipca 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia91 wrote:
    Cześć 🙂 Czy pozytywne testy macie przez kilka dni czy tylko jeden dzień pozytywny a pozostałe już jaśniejsze?

    Tak, zdarza się czasami że mam kilka pozytywów. Ale zdarzają się cykle że ewidentnie 1 pozytyw. Generalnie chyba nie jest to problemem bo pik LH nie musi być 1 dniowy. Organizm może przygotowywać się do owu kilka dni i to wysokie stężenie LH jest właśnie wtedy zauważalne.

    małaczarna lubi tę wiadomość

    age.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 17 lipca 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem na tym wątku nowa i szukam informacji na temat wyników testów owulacyjnych. To mój pierwszy cykl w którym używam takich testów i nie jestem pewna czy wynik który otrzymałam jest pozytywny czy to jeszcze nie to. Może pomożecie? Dodam, że czuję od jakiegoś czasu dzisiaj ciągnięcie tak jakby prawego jajnika ale nie chce się za bardzo nastawiać.
    Wklejam link jeśli chciałybyście pomóc :)

    https://zapodaj.net/454aae5a61e1f.jpg.html

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Andzia91 Koleżanka
    Postów: 62 15

    Wysłany: 18 lipca 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie to jeszcze nie. Ta kreska musi być taka sama jak druga albo ciemniejsza. Ale ja tak miałam i 3 dni później kolejny test pokazał już 2 takie same.

    Młoda19 lubi tę wiadomość

    21.03 dwie kreski na teście
    06.04 jest ❤
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 18 lipca 2020, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zrobisz dzisiaj i będzie wyraźnie jaśniejsza to można uznać ten jako pozytywny. Wg moich obserwacji jest tak że czasem ciężko uchwycić ten największy szczyt hormonu dlatego ta kreska może być podobna do kontrolnej. Ja zawsze porównuje kreski testowe z kilku dni i tam widać który jest najmocniejszy.

    age.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 18 lipca 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy testy owulacyjne mogą pokazywać owulacje jak pęcherzyk jest za mały, żeby coś z niego było? W tym cyklu brałam 'Letrozole' na stymulację od 2 dnia miesiączki przez 5 dni i miałam tydzień po skończeniu tych tabletek pójść do gina, żeby zobaczył czy coś urosło po tych tabletkach bo przy poprzednich 2 cyklach żaden pęcherzyk nie urósł to takich rozmiarów jakich powinien no ale niestety gin musiał wyjechać i się do niego nie dostanę, żeby sprawdzić czy te tabletki coś pomogły... :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 18 lipca 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    A czy testy owulacyjne mogą pokazywać owulacje jak pęcherzyk jest za mały, żeby coś z niego było? W tym cyklu brałam 'Letrozole' na stymulację od 2 dnia miesiączki przez 5 dni i miałam tydzień po skończeniu tych tabletek pójść do gina, żeby zobaczył czy coś urosło po tych tabletkach bo przy poprzednich 2 cyklach żaden pęcherzyk nie urósł to takich rozmiarów jakich powinien no ale niestety gin musiał wyjechać i się do niego nie dostanę, żeby sprawdzić czy te tabletki coś pomogły... :(

    Niestety mogą pokazywać pozytyw nawet jeśli do owulacji nie dojdzie. Test pokazuje tylko wzrost stężenia hormonu LH ale to nie jest gwarancją pękniętego pęcherzyka.

    Młoda19 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 19 lipca 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokoszka31 wrote:
    Niestety mogą pokazywać pozytyw nawet jeśli do owulacji nie dojdzie. Test pokazuje tylko wzrost stężenia hormonu LH ale to nie jest gwarancją pękniętego pęcherzyka.

    Dzięki wielkie za odpowiedzi :)
    Dziewczyny od wczoraj strasznie boli mnie dół brzucha po prawej stronie, jak leżę i się nie ruszam jest ten ból znośny ale jak tylko zaczynam chodzić to jest dramat... Wczorajszy test owulacyjny wieczorem wyszedł pozytywny (kreska testowa była mocno ciemniejsza od kontrolnej) i tak się zastanawiam czy to ból owulacyjny? Nigdy nie odczuwałam aż takiego bólu, zazwyczaj to było kłucie trwające chwilę i koniec a teraz trochę ten ból mnie martwi... Czy może być tak właśnie po stymulacji Letrozolem? Czy ten lek nie ma nic wspólnego z tym bólem?

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • szczesciara30 Autorytet
    Postów: 640 534

    Wysłany: 23 lipca 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ;) jestem nowa-stara :D 5 lat temu nawet 6 lat temu mialam nick szczesciara 25 ale zapomnaialm hasla ;) Mam juz synka 5 letniego i teraz zaczynamy starania o drugie dzidzi :) forum wspominams tarania przenioslysmy sie z dziewczynami na fb ale kontakt mamy do tej pory :) spotkania mamy dziewczyn z calej Polski wspolne wakacje weekendy ! :) jak dobrze tu wrocic ;)

    w57vrjjgs1ia7rw6.png
  • małaczarna Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 27 lipca 2020, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Dzięki wielkie za odpowiedzi :)
    Dziewczyny od wczoraj strasznie boli mnie dół brzucha po prawej stronie, jak leżę i się nie ruszam jest ten ból znośny ale jak tylko zaczynam chodzić to jest dramat... Wczorajszy test owulacyjny wieczorem wyszedł pozytywny (kreska testowa była mocno ciemniejsza od kontrolnej) i tak się zastanawiam czy to ból owulacyjny? Nigdy nie odczuwałam aż takiego bólu, zazwyczaj to było kłucie trwające chwilę i koniec a teraz trochę ten ból mnie martwi... Czy może być tak właśnie po stymulacji Letrozolem? Czy ten lek nie ma nic wspólnego z tym bólem?

    Hej, miałam podobne doświadczenie. Miałam stymulacje Aromkiem i zastrzyk ovi. Również robiłam test owulacyjny wyszedł idealny (pierwszy raz!). Po zastrzyku również odczuwałam dokuczliwe kłucia, co też mnie zdziwiło, ale owulacja odbyła się bez problemów

  • Nikiki Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 29 lipca 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! 😊
    Dziś 25 dzień cyklu, okropny ból jajników raz z lewej raz z prawej strony, nie wiem co się dzieje, zrobiłam test owulacyjny i wyszedł prawie pozytywny 🤔 nie wiem jak to interpretować za 6 dni @ a ja się czuje jakbym miała dostać okres już zaraz 😖 staramy się o dziecko rok czasu myślałam ze jestem już po owulacji 😱
    Dodam ze jestem przeziębiona mam cały czas 38 stopni gorączki i dzisiaj już zaczelam myśleć ze może to ciąża 😱 lekarz przepisał mi antybiotyk i nie wiem czy powinnam go brać 😭

  • Odetta Przyjaciółka
    Postów: 82 42

    Wysłany: 30 lipca 2020, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://iv.pl/image/GtXIi03

    Dzień dobry kobitki, spójrzcie proszę na moje testy owu. Kiedy działać? Mogę serduszkowac dziś 22 lub jutro 12 co radzicie?

    22.04.2020 ciaza biochem
    09.03.2021 ciąża pozamaciczna usunięty prawy jajowod, lewy jajowod drożny


    Niepłodność idopatyczna
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ