X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta nie wzrasta przed dostaniem miesiączki, tylko w momencie gdy doszło do zapłodnienia... myślę, że możesz albo zrobić ponowne badanie bety za 2-3 dni jeśli @ się nie rozkręci, a jeśli się rozkręci to albo biochemiczna albo coś jest nie tak z Twoimi cyklami.. 49 dni cyklu to zdecydowanie za długi.

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze było to 28-33 dni, teraz sie cos pochrzaniło. Wydaje mi sie, że ze stresu... Zobacze czy bedzie to normalny okres i poradzę sie ginekologa co dalej robić. Myslalam ze moze któraś z was miała taką betę i nie była to ciąża

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres sie rozkręcił, w nocy się wiłam z bólu :/ jednak wciąż zastanawia mnie wynik bety. Na innym forum czytałam o podobnym przypadku i ekspert odpowiedział że nie mozna mowić o poronieniu ponieważ beta poniżej 5 to nie ciąża... No nic poczekam az okres sie skończy i pójdę do gin. Dam znać jak sytuacja sie ma, moze komuś sie przyda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam normy:
    0-2,7 brak ciąży

    W okresie ciąży:
    1,3 - 2 tydzien: 16-156

    A ja mam wynik 3,68 wiec powyżej 2,7 ale nie mieści sie tez w tygodniach podanych powyzek. Czy ktoś to rozumie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 11:42

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, nie wiem czy pisze w dobrym wątku ale chciałam się poradzić.mimo nieregularnych cykli kilka ostatnich było 32dniowych. @ nie przyszła. Test robiłam w 36dc- negatywny. Umowilam się do gina poszłam w 55dc- w środę. Lekarz zrobił mi usg i pojawila się jakąś plamka. Lekarz zapytał czy jest szansa że zaszlam jakieś 3.5 tygodnia temu. Szansa jest. Kazał zrobić bete za tydzień i przyjść. Myślicie, że jak jest to ciąża 3.5 tygodniowa to test mógłby już wyjść pozytywny ?

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Czesc dziewczyny, nie wiem czy pisze w dobrym wątku ale chciałam się poradzić.mimo nieregularnych cykli kilka ostatnich było 32dniowych. @ nie przyszła. Test robiłam w 36dc- negatywny. Umowilam się do gina poszłam w 55dc- w środę. Lekarz zrobił mi usg i pojawila się jakąś plamka. Lekarz zapytał czy jest szansa że zaszlam jakieś 3.5 tygodnia temu. Szansa jest. Kazał zrobić bete za tydzień i przyjść. Myślicie, że jak jest to ciąża 3.5 tygodniowa to test mógłby już wyjść pozytywny ?


    Kup dziś test ciążowy , wyślij nam zdjęcie i ci powiemy :) ja już bym dawno to zrobiła. Test wykrywa ciąże 3 tygodniową. Masz cykle nieregularne i później miałaś owu

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1989 wrote:
    Mam normy:
    0-2,7 brak ciąży

    W okresie ciąży:
    1,3 - 2 tydzien: 16-156

    A ja mam wynik 3,68 wiec powyżej 2,7 ale nie mieści sie tez w tygodniach podanych powyzek. Czy ktoś to rozumie :(


    nie byłaś w ciąży zarodek się nie zagnieźdżił często są uszkodzone genetycznie i natura tak działa i bardzo dobrze robi :) głowa do góry i nie przejmuj się bo stres szkodzi :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test rano ale negatywny. Znaczy miałam wrażenie że w świetle dziennym coś było widać. No cóż. Poszedł w kosz. Napisałam Wam, że 3,5tygodnia a miało być 2.5-3tygodnia. Generalnie w środę idę na betę, tak jak lekarz kazal. Zobaczymy co z tego wyniknie :) dzięki za odpowiedź i na pewno odezwę się żeby powiedzieć do i jak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    nie byłaś w ciąży zarodek się nie zagnieźdżił często są uszkodzone genetycznie i natura tak działa i bardzo dobrze robi :) głowa do góry i nie przejmuj się bo stres szkodzi :)
    Na tak konkretną odpowiedz czekałam :) dziękuje bardzo!

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien przed spodziewanym terminem @ zrobilam test, wyszla bardzo blada kreska, w dniu spodziewanej @ zrobilam bete 52.24 troche zmartwil mnie tak nisku wynik, szczegolnie ze w 1 ciazy mialam wynik ponad 300 w tym samym czasie. Poszlam do mojego lekarza, ktory po 48h kazal bete powtorzyc i przyjsc z nim. Badanie robilam w sobote, dzisiaj idebralam wynik 177.3. Przyrost jest niby prawidlowy, ale nadal niski. Lekarz zrobil mi usg i na razie nie widac zupelnie nic, podejrzewa ciaze pozamaciczna ;( Kazal mi w ta srode powtorzyc bete i w piatek stawic sie na wizycie. Dodam, ze to moj drugi cykl z clo, owu byla najprawdopodobniej w 16dc. W pierwsza ciaze tez zaszlam przy pomocy clo, w kolejna bez zadnej stymulacj, ale niestety poronilam i konieczny byl zabieg lyzeczkowania dlatego boje sie, ze to moglo sie przyczynic do tej sytuacji. Beta przyrasta ok, wiec caly czas mam nadzieje, ze jednak bedzie wszystko dobrze. Jak myslicie jest jeszcze nadzieja, ze ta ciaza bedzie prawidlowa, przy niskiej becie? Chyba oszaleje do piatku!

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj sie. To napewno nic to nie da. A moze zaszkodzić. Bedzie dobrze. Wazne ze jest przyrost. Ja testuje jutro. Trzymaj kciuki.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1500

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka nie zamartwiaj się na zapas, przecież każda ciąża jest inna. To, że w poprzedniej ciąży miałaś inny, wyższy wynik bHCG to nie znaczy, że w tej będzie identycznie. Tutaj mogłaś mieć później owulacje o kilka dni i już do zagnieżdżenia doszło później, a co za tym idzie beta będzie mniejsza. Najważniejszy jest przyrost. Niektórym kobietom w ogóle testy nie wychodzą w dniu @ albo kilka dni po.. a na usg to nic na tym etapie nie będzie widać, bo jeszcze jest dużo za wcześnie.. dopiero powyżej 1000 może jakiś pęcherzyk będzie widoczny, ale to też różnie bywa :)
    Głowa do góry - na pewno wszystko będzie dobrze. Jak się martwisz, to powtórz raz jeszcze betę za dwa dni i zobaczysz czy masz prawidłowy przyrost :)
    Pozdrawiam

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka - nie zamartwiaj się na zapas :) U mnie w 29dc przy owulacji prawdopodobnie 15dc beta była niecałe 130, na usg(z innego powodu byłam zapisana 2 dni później) nic nie było widać, tylko pogrubione endo, po 8 dniach była ledwo ponad 1200 więc przyrost niewiele większy niż 66% w ciągu 48h, a urodziła się duża i zdrowa córka w terminie :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Wiem ze trochę zaczynam swirowac ale staramy się o dzieciątko od 17 miesięcy i teraz jestem po pierwszym transferze. Moja beta 11dpt 125, 13dpt 318, 15dpt 678. Czy jest ok? Czy myślicie że jeszcze powtarzać testy? Usg mam dopiero 13.06

  • Agnieszka Autorytet
    Postów: 703 550

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza beta 982.2 wiec chyba powinno byc wszystko dobrze :) w piatek wizyta, wiec trzymajcie mocno kciuki zeby maluszek byl widoczny i byl oczywiscie we wlasciwym miejscu :)

    Robaczek swietojanski wedlug mnie jest wszystko ok, beta ladnie przyrasta i na usg 13 juz powinno byc widac zarodek. Trzymam kciuki :)

    p19ucsqvxhad9jnf.png

    h84fio4pjmll44p3.png

    Aniołki 8tc [*] 13.02.2015 kochamy, tęsknimy, pamiętamy.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_ dzięki wielkie :)
    Widzę ze jesteśmy w podobnej sytuacji na samym początku drogi do szczęścia :

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka ja tez mam wizyte w piatek :)

    Dziewczyny doradzcie co do bety.
    06.06 beta 121
    08.06 beta 428
    W ciagu 48h wzrosla o jakies 250%

    Cos duzy ten przyrost mi sie wydaje. Tez mialyscie takie przyrosty?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2016, 08:49

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    Agnieszka ja tez mam wizyte w piatek :)

    Dziewczyny doradzcie co do bety.
    06.06 beta 121
    08.06 beta 428
    W ciagu 48h wzrosla o jakies 250%

    Cos duzy ten przyrost mi sie wydaje. Tez mialyscie takie przyrosty?

    Być może to ciąża bliźniacza. W takim przypadku są wysokie przyrosty bety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki proszę odp bo Zwarjuje ... Dziś 25dc a moje sutki nie dają żyć cykle mam stednio 29/30 dniowe. To mój 3cykl z pomocą lekarza. Od 3-7 dc brałam clo 2x1tab pokazały sie 4male pecharzyki wiec przez 3dni zastrzyki zeby urosły w 13dc zastrzyk na pękanie i od 16dc luteina dopochwowa... Nie chce sie nakręcać ale czy te moje cycuszki to moze być jakiś wczesny objaw ciąży czy jednak luteina ma na mnie skutki uboczne. ProsZe o jaka kolwiek odpowiedz
    Aaa i jak 26dc zrobię betę to bedzie ona wiarygodna???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2016, 11:37

  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie owu była w 14-15 dc a test pozytywny sikany wyszedł już w 25dc
    28dc beta 121
    30dc beta 428

    Z tego co czytałam to sporo dziewczyn miało właśnie ból, swędzenie sutków i było to objawem ciązy, ja akurat tego nie miałam,piersi bola mnie dalej tak jak a okres.
    Myślę, że dla swojego spokoju mogłabyś już zrobić bete może coś wyjdzie :)
    Zależy kiedy było ewentualne zagnieżdzenie :) trzymam kciuki :*

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ