X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam betę w czwartek i ginekolog mówił,że jest super. W niedzielę zaczęłam plamić, pojechałam na oddział gin, dostałam luteinę dopochwowo, niestety jak wróciłam do domu to poszło razem ze skrzepami. W poniedziałek powtórzyłam betę- spadła na 8. Krwawienie 5 dni- czyli jak przy okresie, jedynie bardziej obfite i ze skrzepami. Po 6 dni po ustaniu krwawienia byłam u ginekologa i widział pęcherzyk w jajniku ( choć nie był na 100% pewny). Wszystko się samo ładnie wyczyściło. Gin mówił, że wynik bety- 8 można uznać że spadła do 0. Objawy owulacji miałam zgodnie z kalendarzykiem, czyli kłucie jajnika i śluz jak białko kurze, wrażliwe piersi. Także jestem na 99% pewna, że miałam owu.

    Mam nadzieję, że się zapłodni i zagnieżdzi w końcu :)

  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek świętojański a miałaś już krwawienie? Bo gin mówił, że po krwawieniu spada do 0.

  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 15 lipca 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam od ubiegłego czwartku i cały czas, ale ja w 9 tygodniu wiec beta napewno była bardzo wysoka. Doktorek mi odpisał ze 202 to jest ok i powtórzyć za tydzień i jego zdaniem jest ok i będziemy działać w tym miesiącu. A jak byłam w poniedziałek na wizycie to powiedział ze macica wygląda na 2-3 dzień cyklu.

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Byłam dzisiaj na Becie. Mój wynik to 85.86 mIU/ml 11-12 dpo. Do wizyty u ginekologa jeszcze trochę, a ja odchodzę od zmysłów. Czy możecie mi napisać czy jest wszystko ok? W poniedziałek idę na kolejną betę.

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 lipca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug mnie wynik jest prawidlowy jak ma taki dzien. Bywaly mniejsze. Ale czy wszystko ok to po drugiej becie zobaczysz i u ginekologa.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 15 lipca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilllcia jest dobrze :) jest ciąża :) sprawdź przyrost bety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) Poleciałam dzisiaj prywatnie do gin. Powiedziała, że 85,86 to trochę mało no i oczywiście kazała powtórzyć w poniedziałek.
    Jestem dobrej myśli, bo czytając Wasze wpisy widziałam ze dziewczyny w podobnym dpo miały niższą bete ode mnie i rosła aż miło :)

    robaczek świętojanski lubi tę wiadomość

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 15 lipca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju ... nie zawsze trzeba sprawdzać przyrost. .. np. ja nie miałam, a startowałam z wynikiem 13dpo 29.9... każdy organizm jest inny! Nie bez powodu piszą żeby nie porównywać wyników między sobą. ..
    Głowa do góry!

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 15 lipca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emillcia wrote:
    Dzięki dziewczyny :) Poleciałam dzisiaj prywatnie do gin. Powiedziała, że 85,86 to trochę mało no i oczywiście kazała powtórzyć w poniedziałek.
    Jestem dobrej myśli, bo czytając Wasze wpisy widziałam ze dziewczyny w podobnym dpo miały niższą bete ode mnie i rosła aż miło :)

    Mi się wydaje ze wcale nie jest mało ale najważniejszy jest przyrost. Trzymam kciuki :)

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeeest :) Beta 15.07 - 85,86 Dzisiaj 439,58 :) Więc chyba dobrze :)

  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 18 lipca 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ;)

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 18 lipca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)

  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 18 lipca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikamonia kiedy testujesz? Bo jak Tobie się uda to ja też będę miała nadzieję :)

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 19 lipca 2016, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na betę, ale nie mam żadnych objawów :( :( nawet piersi mnie nie bolą, więc się nie nastawiam. Lekko odczuwam lewy jajnik i czasem rozpieranie w podbrzuszu, ale to zapewne po luteinie. Ostatnio jak byłam bardzo piersi mnie bolały, a teraz nic

  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 19 lipca 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zawsze jak się zajdzie to bolą piersi i są nabrzmiałe? Czuję, że ten cykl muszę spisać na straty. Następny też, bo mój men wyjeżdza :(

  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 19 lipca 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zawsze po luteinie bolały bardzo i zawsze myślałam że się udało, a jak w maju się udało naprawdę to miałam mniej objawów niż jak sobie wymyślalam ciążę. Tym bardziej ze każda ciąża jest inna wiec nie porównuj objawów i nie spisuj na straty :)

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 19 lipca 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczek świętojański- dziękuję :)

    Jutro zrobię betę i się okaże. Nie chce się nakręcać bo rozczarowanie boli. Dzisiaj mnie w pracy kilka razy w plecach coś bardzo zakuło i już pomyślałam pewnie się zagnieżdza hehe, na koniec pracy z nerwów się popłakałam ( od razu pomyślałam- hormony, ale rozum mówi, że to niepeawda). wiem, że sobie wkręcam, a to nie dobrze. Rozum mówi nie, a serce ma nadzieje, że się uda w tym cyklu

  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikamonia i jak tam?

    Mi beta spada powoli, jeszcze mam 22,7.
    W środę idziemy do lekarza zobaczyć czy cykl ruszył.

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
  • Monikamonia Koleżanka
    Postów: 61 13

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, zrobiłam dziś test i I kreska :( :( 11 dni po owu. Brak objawów ciąży jakie zawsze były u mnie pierwszym sygnałem (ból piersi, senność, częste oddawanie moczu). Dlatego nie nakręcam się i na betę nie ma sensu iśc. Jest mi przykro, odstawiłam luteinę i czekam na @ :( :( kolejny cykl odpada bo mój ukochany wyjeżdza na 2 tygodnie :(

  • robaczek świętojanski Koleżanka
    Postów: 54 7

    Wysłany: 22 lipca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale test sikany może nie wyjść 11 dpo jeśli np zagnieżdżenie było później. Nie trać nadzieji bo tylko to nam pozostało

    "Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
    Jesteś a więc musisz minąć, miniesz- a więc to jest piękne."
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ