X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta hcg

Oceń ten wątek:
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro będzie 11dpo myślicie, że będę mogła iść już na betę? Czy lepiej poczekać bo i tak 8 czerwca mam spodziewaną @

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli starczy Ci cierpliwości to może trochę poczekaj? :) Tak do środy. Jeszcze bardzo wcześnie.

    maryska2112 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Łezka2 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie się troszkę uspokoiłam..bo wczoraj był to jednorazowy incydent. Narazie spokój. Mam nadzieję że teraz będzie już dobrze. Wizyta u giną dopiero w piątek :(

    Łezka
  • Łezka2 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    Dziewczyny jutro będzie 11dpo myślicie, że będę mogła iść już na betę? Czy lepiej poczekać bo i tak 8 czerwca mam spodziewaną @


    Jeszcze troszkę poczekaj. Chociaż z dwa dni. Po co niepotrzebnie się denerwować :*

    maryska2112 lubi tę wiadomość

    Łezka
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łezka2 wrote:
    Narazie się troszkę uspokoiłam..bo wczoraj był to jednorazowy incydent. Narazie spokój. Mam nadzieję że teraz będzie już dobrze. Wizyta u giną dopiero w piątek :(
    No widzisz, uspokoiło się więc jest dobrze :). Wczesna ciąża mnie bardzo stresowała, aż do usg genetycznego w 13 tygodniu. Pierwsza ulga jest jak się zobaczy serduszko.

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • Łezka2 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 3 czerwca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że teraz w piątek będzie wszystko wporzadku i też ujrze serduszko. To będzie 7tydzien i 1 dzień

    MałaMała lubi tę wiadomość

    Łezka
  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,robilam bete 10dpo wyszlo mi 10,97 , teraz jest 13dpo jak myslicie kiedy isc do gina??? Nie chce stracic fasolkia mam naprawde ciezka fizyczna prace i de..la kierownika ze stres jest taki ze szkoda gadac...
    Boje sie o fasolke chcemy z Mezem by beta rosla... wizyte mam w 15dpo czy cos bedzie widac na usg??? Pozdrawiam Was cieplutko

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Mała. Moim zdaniem to za wczesnie aby lekarz cokolwiek zauważył na usg. Może nawet pęcherzyka nie widzieć bo to naprawdę za wcześnie. Teraz jesteś w 4 tygodniu, na twoim miejscu bym poszła za 3 tygodnie, wtedy będzie na bank widać :)

    MałaMała lubi tę wiadomość

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała A betę możesz zrobić nawet 48 godzin później od pierwszej, i zobaczysz czy rośnie :)

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łezka trzymam kciuki. Jeśli to 7 tydzień to powinno być już widać :)
    Powodzenia i cieszę się, że wszystko w porządku.

  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwcześniej 6-7 tydzień żeby czegoś się dowiedzieć. Zawsze możesz iść do internisty i na l4. Ja tak zrobiłam, bo pracuję w szpitalu.

    MałaMała lubi tę wiadomość

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    Cześć Mała. Moim zdaniem to za wczesnie aby lekarz cokolwiek zauważył na usg. Może nawet pęcherzyka nie widzieć bo to naprawdę za wcześnie. Teraz jesteś w 4 tygodniu, na twoim miejscu bym poszła za 3 tygodnie, wtedy będzie na bank widać :)
    Jestem po operacji i L4 mam do 6czerwca, a pozniej musze wrocic do b.ciezkiej fizycznej pracy a nie chce stracic fasolki, nie wiem co robic... :(

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMała wrote:
    Jestem po operacji i L4 mam do 6czerwca, a pozniej musze wrocic do b.ciezkiej fizycznej pracy a nie chce stracic fasolki, nie wiem co robic... :(
    Idź do lekarza i powiedz mu, że masz ciężką pracę, a jesteś w ciąży. Nie powinien robić problemów. Albo powiedz swojemu ginekologowi i ci da zwolnienie, weź ze sobą wyniki bety :)

    MałaMała lubi tę wiadomość

  • Łezka2 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny udało mi się wizytę u mojego giną przełożyć na dziś na 17,15. Mam nadzieję że wszystko będzie wporzadku

    MałaMała lubi tę wiadomość

    Łezka
  • MałaMała Autorytet
    Postów: 487 540

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    Idź do lekarza i powiedz mu, że masz ciężką pracę, a jesteś w ciąży. Nie powinien robić problemów. Albo powiedz swojemu ginekologowi i ci da zwolnienie, weź ze sobą wyniki bety :)
    Dziekuje :*
    Dzieckowa dla nas wazniejsze niz ta moja zakichana praca, wiesz dzwigam ciagam ciezkie palety zwyklym paleciakiem, syf na tym magazynie i smrod drażniacy kleju ... nie chce ryzykowac a tyle czekalismy na fasolke...

    <3 12/02/2019 <3
    SZYMEK

  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to dziś się tak źle czuje jak nigdy. Podbrzusze boli, mam tak jakby mdłości. Nawet kawę wylałam bo miałam jej dość i jakbym wypiła jeszcze łyk to pewnie bym ją zwróciła. Mam normalnie mieszane uczucia co do tej całej sytuacji :(

  • maj2018 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMała wrote:
    Jestem po operacji i L4 mam do 6czerwca, a pozniej musze wrocic do b.ciezkiej fizycznej pracy a nie chce stracic fasolki, nie wiem co robic... :(
    Hej. Idz normalnie do gina i on na podstawie bety da ci L4 od razu. Ja też tak zrobiłam i nie było problemu,chociaż nic jeszcze nie było widać,dostałam L4 na tydzień,a po tygodniu do kontroli i wtedy już był widoczny pęcherzyk w macicy.

    MałaMała, Glass lubią tę wiadomość

    maj
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łezka2 wrote:
    Dziewczyny udało mi się wizytę u mojego giną przełożyć na dziś na 17,15. Mam nadzieję że wszystko będzie wporzadku
    Łezka i jak tam. Opowiadaj bo normalnie nie umiem w domu usiedzieć na jednym miejscu :D

    Glass lubi tę wiadomość

  • mimika85 Autorytet
    Postów: 414 108

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny. Własnie wracam z wizyty u ginekologa.. juz myslalam ze jestem po owulacji temperatura szaleje, okres byl skapy.. i jeszcze to mocne przyziebienie. A dzis u lekarza monitoring i okazalo sie ze sa 2 jajeczka 20mm i 17mm i dopiero owulacja. Wiec moze tym razem kolejny cykl z clo nie bedzie stracony. Wkoncu jestem jakies dobrej mysli bo szczerze mowiac jechalam wizyte pelna watpliwosci. A co u Was ? Glass , Łezka, Marysia? Jak sie czujecie? Łezka jak dzisiejsza wizyta?

    Starania od 2013
    1cykl z Clo od 03.2018
    04.2018 CB
    12/2018 1 inseminacja:(
    02/2019 2 inseminacja, ciąża biochemiczna
    03/2019 3 inseminacja:(
    Nasienie Męża ok
  • Glass Autorytet
    Postów: 696 407

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz, to są jajka! :) Nawet dwa, to bardzo dobrze. Moje jajko miało 20mm, teraz pewnie ma 2,5kg.
    U mnie kiepsko, po tygodniu brania antybiotyku kolejna noc nieprzespana. Byłam spowrotem u rodzinnego, wysłał mnie na izbę przyjęć żeby mnie obejrzeli na laryngologii. Całe szczęście nie musiałam zostać na dłużej, obejrzał mnie miły doktor i dał inny antybiotyk w kropelkach, kropelki na grzybicze zapalenie i płyn burrowa. Dziś w nocy pewnie jeszcze będę wyła z bólu, ale może jutro będzie lepiej :).

    l22ndf9h9ev1tba6.png
    2nn3vfxmbuq4kvth.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ